Plastové hadičky, citrony, tajemné sáčky nebo pytel mrkve: Pět sexuálně laděných zábav, kterým skutečně nelze upřít kreativa

Jak jde o sex, jsou lidé nesmírně kreativní a nápadití. Pokud jsou jejich plněné sny a touhy založené na souhlasu všech zúčastněných, meze se prakticky nekladou. Máte pocit, že žijete poměrně pestrým intimním životem? Tak schválně, jestli jste originálnější než následujících pět příkladů zábav těch, kteří udělali pro uspokojení opravdu extra krok…

Síla feromonů aneb přirozený výběr

Čuch čuch! Nakloňte se ke svému partnerovi a přivoňte. Dobrý? Pokud ne, je něco špatně. Všeobecně by nám naši (sexuální) partneři měli vonět, protože právě na tom je postavena ona všem známá tajuplná chemie. Asi každému se někdy stalo, že potkal opravdu moc pěkného chlapa nebo krásnou ženu, ale ouha – nějak to nejiskřilo. Proč? Těžko popsat. Takové to „něco navíc“, co tvoří motýlky v břiše a chvění při doteku, se nedá jen tak naučit. Toho si všimli i lidé, kteří se účastní takzvaných feromonových party. A o co, že se jedná?

#LOVEISTHEANSWER: Projekt věnovanej gay lásce. Video, podcasty, rozhovory, sondy a jeden #lovesong6. 8. 2022

Připadá vám divné k někomu jen tak čichat? A co takhle, kdyby to bylo součástí programu? Abyste se mohli podobné akce zúčastnit, je povinné nosit tři dny v kuse stejné bavlněné tričko. To poté zavřít do sáčku, podepsat si jej a přijít s ním do společnosti. Na velkém stole plném těchto pokladů se pak vybírá jednoznačná přitažlivost: Čí tričko ti voní, to je ten pravý na dnešní noc!

Tento tip sexualizované zábavy má dokonce své vlastní webové stránky. A když se nad tím zamyslíte, ač to zní šíleně, vlastně to celé dává smysl…

Udělejte díru do světa!

Znáte člověka jménem Kirk Johnson? Ne? Pak máte štěstí. Nebo smůlu – záleží na vašich preferencích. Tento muž se rozhodl vytvořit svou vlastní stránku, kde postoval řekněme… zajímavý obsah. Jemnější duše si vystačí se slovem „goatse“, což je termín, který označuje roztahování análního otvoru.

Stránka Kirka Johnsona byla poměrně dost explicitní. Vlastně úplně. Jako pohled do černé díry. Doslova.

hole deep GIF by Feliks Tomasz KonczakowskiZdroj: Giphy

Tento web byl díky svému obsahu často využíván pro legrácky. Prankeři se vyřádili na tom, že odkaz schovávali do clickbaitů o nevinných tématech, a tak Kirkovu řiť i její možnosti již měla tu čest prozkoumat velká spousta lidí.

Citronová party nebo spíš kyselá podívaná?

Bez ohledu na to, co si nyní představujete, jste nejspíš mimo.

Máte rádi citrony? Co takhle osvěžující limču, nějakou tu polevu na dortu nebo bombón? Oblíbená je i citronová limonáda… Ale dost tlachání o citrusech. Kdo ví proč (nebo tedy – někdo ví proč, ale hledat to nebudeme) se kdosi kdesi rozhodl, že toto žluté ovoce v myslích diváků navždy spojí s orgiemi osmdesátníků. Přesněji mužů v pokročile seniorním věku.

Chcete-li se o tom dozvědět víc, pak si zkuste něco najít o stránce Lemon Party, odkud název pochází. Odkazy na tento druh zábavy se objevují na různých místech jako drobné či větší vtípky. Možná odteď budete například některé náznaky třeba v Simpsonových, Archerovi, anebo talk show Spikea Ferenstena vnímat o dost jinak…

Koníci a poníci

Jak se říká, děti, které od svých rodičů dostanou, nač si ukáží, jistě vyrůstaly i s poníkem. Nicméně naše přání a fantazie nekončí s dospělostí. Máte rádi hry? A co takhle hry na koně a poníky?

Nejedná se o fiktivní fetiš, přestože byl poprvé souvisle popsán v krátkém příběhu „The City Pony“ od Roxy Katt v rámci „Where the Girls Are“. Jsou lidé, které tyto aktivity uspokojují, a tak jeden z partnerů přežívá a chová se jako kůň či poník: Je krmen mrkvemi, osedlán, nosí uzdu a… samozřejmě má i koňský ohon. Způsob připevnění necháme na vaší fantazii – mrk mrk.

Hledáte dokonalé hodinky? Tyto si oblíbil i moderátor Josef Mádle!17. 8. 2022

Koktejl pro oslavence

Znáte shrimping? Ne? A chcete ho znát?

Miami New Times přišlo se zajímavou novinkou na poli oslav narozenin. Ano, čtete správně. Blíží se vaše význačné datum? Zde je jeden tip, jak jej oslavit – především pokud jste muž. Stačí mít kamarády (s penisy) a zábava může začít.

Na začátku se má oslavenci dostat od každého z hostů daru. Velmi specifického. Řekněme, že se stane opravdovým příjemcem. Všichni přítomní s ním mají sex tím způsobem, že je právě on jediný pasivní a nastavuje k rituálu svůj anus. Jakmile je předávání a rozbalování pozorností u konce, přijde čas na přípitek! Tak to přeci vždycky je, no ne? Tentokrát ovšem je brčko poměrně velké a dlouhé – plastová hadička/trubka se zavede do (velmi) použitého otvoru, aby z něj dostala veškeré tekutiny.

Všechno nejlepší!

Zdroj: miaminewtimes.com, pheromoneparties.com, knowyourmeme.com, Katt, R.: The City Pony, 2014, ISBN 13 9781310220203.