Sexuální pozice à la strč prst skrz krk: Jak vypadají krkolomné polohy hodné akrobatů a zvládli byste je i vy?

Sex má mnoho podob, a tak se s různými pozicemi dá opravdu kreativně experimentovat. Někdo je spíš na klasiku, jiný volí zlatou střední cestu, no a jsou tu i tací, kteří zvládají opravdu náročné úkoly, které by se mohly směle rovnat cvičebním výzvám. Zkoušeli jste už někdy některou z našeho seznamu vybraných sexuálních hrátek pro pokročilé?

Hadí devětašedesátka (The Snake)

Už jste někdy zkoušeli polohu 69? Pokud ano a zaujala vás, co si to trochu zkomplikovat? Poloha hada nabízí stejné uspokojení, ovšem v mnohem náročnějších podmínkách. Zatímco jeden z partnerů stojí, druhý se kolem něj obtáčí jako opravdový had: Zavěšený nohama ohnutýma v kolenou kolem ramen visí hlavou dolů, avšak zády k hrudi stojného siláka. Ano, přemýšlíte správně, aby bylo možno polohu dotáhnout k happy endu, je potřeba, aby se ten, kdo visí, otočil v pase. Jedině pak mohou jeho ústa směřovat správně. A to není žádná legrace. Pomoci mu v tom mohou ruce, kterými se přidrží o partnerovo stehno a podkolení. Že vám na to, abyste si vše srovnali, chybí fantazie? Pokud si polohu neumíte představit, podívejte se na první obrázek v galerii zdroje.

Elektromobilita a její udržitelnost jsou obrovskou šancí pro celou Evropu!14. 4. 2022

Vítězný oblouk (The Arch)

Poloha oblouku je opravdu náročná pro toho, kdo se rozhodne být dole. Tím by měl být muž (případně žena s náhradním vybavením), který provede cvik mostu – tedy postaví se na dlaně a chodidla, zády k podlaze, a co nejvíce se prohne. Jsou tací, kteří se do mostu nedokáží dostat, natož aby v něm vydrželi delší dobu. Možná tušíte správně, že tady to ale nekončí. Aby toho nebylo málo, nestabilní most bude muset projít složitou zatěžkávací zkouškou. Statik v podobě sexuálního partnera se na most obkročmo posadí...a je to! Pro něj nejde o nic extra těžkého, ovšem je potřeba, aby dbal opatrnosti, jinak se může dost dobře stát, že se most stane jen nestabilní lávkou, která se velice snadno zbortí a může dojít dokonce ze zranění.

Prudký svah (The Hill)

Jak se dostat do polohy svahu? Když jsme u těch zranění, jistě si lze nějaké přivodit i tím, pokud se budete pokoušet o následující majstrštyk. Zatímco akceptující z páru pouze stojí opřená/opřený tváří ke zdi, druhý z dvojice se postaví na hlavu, aby mu udělal radost. A to doslova. Přímo za jeho tělem (též tváří ke zdi) provede stoj na hlavě, který zafixuje tím, že si nohy položí na záda akceptujícího. Jak úspěšný váš pokus bude, to je na vaší fyzické zdatnosti i sehranosti. Každopádně opatrně!

Superman

Chcete se cítit jako superhrdina? Proletět se nad městem, nebo alespoň nad kobercem v závěsu na svém partnerovi? Pak je to poloha přesně pro vás! Základem je poloha „zezadu“. Ovšem tentokrát se přijímající z páru neopírá ani dlaněmi, ani koleny o podložku. Nachází se totiž příliš vysoko nad zemí, aby na ni dosáhl. Jak je to možné? Tak, že druhý z páru stojí na obou nohou, nucen dostat se do lehkého záklonu, aby dokázal vyvažovat, zatímco drží za boky svého superhrdinu, který tváří k zemi zahajuje let a fixuje se pouze nohama za tělem partnera, případně se přidržuje dlaněmi o kolena stojícího. Neproveditelné? Nejspíš ne. Ale pohodlné to taky dvakrát nebude.

Mořská panna (The Mermaid)

Pokud je na vás Superman moc a neudržíte s partnerem pravý úhel, stojný partner si může druhého přitáhnout tělem blíže k hrudi. Nebude jej tedy chránit před placákoidním pádem uchycením za kyčle, ale bude jej objímat pod žebry. Tak ho i nadále bude držet nad zemí, což není žádná odpočinková zábava, avšak alespoň se oba zbaví problémů s rovnováhou. Proč má poloha název, který má, to je těžké říct. Nechme to jako další výzvu fantazii.

peter pan mermaid GIFZdroj: Giphy

Stojící skluzavka (The Standing Slide)

Ač název zní hodně dvojsmyslně, provedení této polohy bude vyžadovat opravdovou fyzickou zdatnost obou z páru, a dokonce i velkou schopnost udržet balanc. Zatímco si jeden (spíše muž) lehne na záda a provede cvik svíčky – tedy vyhoupne natažené nohy vzhůru –, druhý z dvojice jej za nohy chytí a obkročmo se postaví nad jeho hruď. Zda je tuto polohu fyzicky možné propojit sexuálně, je jedna otázka. Zda je udržitelná i fyzikálně (s ohledem na gravitaci), to je věc druhá. Nějaká šance tu asi bude, nicméně předpokládá silné břišáky u toho, kdo čeká ve svíčce na to, až vzplane.

„I heteráci jsou k romantice ochotnější: Láska je mezi gayi trapné slovo!“ zjistil muž, který si hledá dlouhodobého partnera25. 7. 2022

Helikoptéra (The Helicopter)

Zatímco u mořské panny není tak úplně zjevné, proč dostala svůj název, u helikoptéry to pochopíte hned. A ne, nebude to bezproblémový let. Tedy – nejspíš. Pokud si chcete tuto polohu s partnerem vyzkoušet, připravte se, že vás čeká poměrně intenzivní cvičení. Pokud umíte dlouho vydržet v pozici prkna, máte napůl vyhráno. Pokud ne, pak Bůh s vámi. Akceptující partner je v této poloze dole. Opírá se koleny a předloktím o podložku, zatímco druhý z páru na něm leží. Ale rozhodně se na něj s klidem nerozplácne. Přestože se též bude opírat o předloktí, nohy bude udržovat ve vzduchu. Nejspíš už začínáte chápat, že jediným pevným bodem bude právě zavedený penis. Opřený o ruce se může otáčet kolem své (doufejme pevné) osy, zatímco nohy bude nucen držet ve vodorovné poloze, aby zaprvé neublížil akceptujícímu partnerovi, ale i proto, aby mu nic nebránilo v rotaci. Jestli tato poloha někdy někoho bavila z jiných důvodů, než je prostý experiment, „zda to vůbec zvládneme“, pak tleskáme.

Zdroj: stylecaster.com