Designové sexuální hračky, které na první pohled vypadají jako šperky

Lidská sexualita nezná meze a hravější duše mají již od dávných dob možnost zpestřit si sexuální život nejrůznějšími hračkami a doplňky. I do tohoto odvětví se promítl smysl pro design, a tak dnes máte k dispozici celou řadu designových sexuálních hraček, u kterých byste možná na první pohled ani nepoznali, k čemu budou sloužit.

Autor: Jan Witek / Zdroj: iStock, Pinterest, Bustle / 3. 3. 2020

Perfektní provedení, zajímavé tvary a nenápadnost. Všechny tyto vlastnosti spojují námi vybrané sexuální hračky, které si navíc můžete vzít s sebou úplně kamkoliv, aniž byste způsobili pozdvižení.

21. 2. 2020„Naše kované motýlky si oblíbili milovníci tradiční pánské módy i streetwearu,“ říkají výrobci, sourozenci Ondráčkovi

Většina z těchto hraček je uzpůsobena k tomu, abyste je na sebe pověsili či nasadili jako každý jiný šperk. Vypadají perfektně, ale uvnitř skrývají nekonečné množství dobrodružství, které využijete jen ve chvílích, kdy je to potřeba.

3. 3. 2020Chybí dnešním mladým mužům vojna? Češi mají smíšený názor

Vybrali jsme pro vás zajímavé sexuální hračky vypadající jako doplňky ke každodennímu outfitu. Prsten, náramek či řetízek nemusí vždy sloužit pouze ke zkrášlení, může toho v sobě ukrývat daleko víc.

Není náhrdelník jako náhrdelník

Na krku vypadá skvostně, vyrábí se v několika různých provedeních. Tento náhrdelník však není pravým náhrdelníkem, nýbrž mini vibrátorem, který i přes svou velikost dokáže vibrovat velmi silně. Kdykoliv je potřeba jej použít, stačí oddělit přívěsek od řetízku a zábava může začít. Pohodlné nabíjení skrze USB zaručí použití kdykoliv a kdekoliv.

Erekční kroužek v podobě náramku

Pro intenzivnější sexuální zážitek mnoho mužů používá erekční kroužek. Nejznámější jsou kovové a gumové varianty kroužků, ale existují i speciální náramky na ruku, které se v erekční kroužek dokážou proměnit během několika sekund. Ať už jsou to kožené náramky s knoflíky nebo speciální stahovací náramky, výběr je obrovský. Když je spojíte s výhodou, že jste vždy připraveni, neexistuje nic lepšího.

Nenápadný bičík

Možná jste si na některých dámách (ale i pánech) všimli nápadných řetízků, ze kterých vychází spousta tenkých kovových či kožených pásků zakrývajících celý krk. Milovníci lehkého BDSM se inspirovali a vytvořili speciální řetízky, které se po odepnutí promění v šikovný bičík. Řetízek stačí sundat a výprask může začít!

Kouzelný prsten

Ne, tohle není prsten z Arabely. Tento prsten umí kouzlit tak trochu jinak. Na první pohled vypadá stejně jako ostatní erotické doplňky z tohoto výběru, tedy naprosto nenápadně, ale budete-li chtít, dokáže se tento prsten proměnit na skvělý sexuální doplněk. Ačkoliv se může zdát, že prsten si užijí pouze ženy, nemusí se používat jen ke stimulaci klitorisu, spoustu možností použití nabídne i na dalších částech těla, mužské nevyjímaje.

21. 2. 2020Pět mýtů o méně známé sexuální praktice, které se říká pegging

Tak trochu jiná placatka

V této mini „placatce“ nehledejte nějaký druh alkoholu, slouží totiž úplně k něčemu jinému. Uvnitř se nachází lubrikační gel, aby vám to klouzalo, kdykoliv je potřeba. S tímto přívěskem už se nikdy nezadrhnete.