Světlo světa spatřila první pohlavně neutrální sexuální hračka, která dle tvůrců uspokojí každého

Enby je vůbec první sexuální hračkou na světě, která je opravdu pro každého, bez rozdílu pohlaví či sexuální orientace. Co všechno umí?

Autor: Jan Witek / Zdroj: WildFlower / 17. 6. 2019

Ti, kteří hledají možnosti, jak oživit svůj sexuální život, případně sex s partnerem či partnerkou, by se měli zajímat o novou sexuální hračku Enby. Na první pohled vypadá sice velmi zvláštně, ale umí toho opravdu hodně.

24. 1. 2020"Pro lidi, kteří se v Česku ocitnou mimo systém, není mnoho cest zpět," říká zakladatelka dílny, jež pomáhá ženám v tíživé situaci

Tato hračka je zaměřena doslova na každý kousek těla, na každou velikost orgánu a je určena pro všechny lidi, ať už mají jakékoliv sexuální preference. Jmenuje se Enby a její název vychází ze zkratky NB (non-binary – nebinární).

Jako nebinární se označují lidé, kteří se v rámci své genderové identity necítí stoprocentně muži ani ženami. I díky tomu tak tato hračka představuje novou dimenzi pro opravdu každého člověka a tělo na světě.

Zatímco ostatní sexuální hračky jsou přímo určeny pro muže a ženy, případně pro velmi konkrétní užití a praktiky, hravý Enby je vyroben tak, aby různými způsoby uspokojil všechny genitálie i další části těla.

Enby na svět přivedl známý prodejce erotických pomůcek, kterému již nestačilo stálé přeprodávání identických předmětů od jiných výrobců, a tak kromě toho přišel i se svým vlastním výrobkem. A rovnou se zrodil tento originál.

Ačkoliv majitelé obchodu nabízí hned několik stovek produktů, vždy se chtěli oprostit od toho, aby jejich hračky byly tříděny dle pohlaví, v jejich obchodě se tak hračky dělí dle využití. Z toho důvodu také vznikla myšlenka sexuální hračky pro každého.

Navíc Enby na první pohled jako sexuální hračka vůbec nevypadá. Je perfektně ohebná a po jejím složení ji můžete využít třeba jako masturbátor na penis, ale také jako dildo. Na povrchu nabízí také tři různé textury, které uspokojí opravdu každého. Líbilo by se vám také něco podobného?

Podívejte se na video níže, ve kterém uvidíte, jak lze tento zvláštní předmět používat a díky čemu je tak originální:

Vzhledem k tomu, že se zpráva o této “neutrální” sexuální hračce šíří velkou rychlostí po internetu, její výrobci již zaznamenali rekordní objednávky. Pořídili byste si ji také?