Pozor, pánové. I při masturbaci si můžete ošklivě poranit penis

Nejen sex ve dvou či ve skupině, ale i samotná masturbace může být pořádně nebezpečná.

To, že masturbace našemu tělu prospívá, vám potvrdí mnoho odborníků, ale taktéž se o tom můžete dočíst ve spoustě tištěných materiálů. Existují však i případy, kdy si muži během masturbace ublíží.

„I mně se líbí hezká těla, mladý a krásný ale nelze být věčně,“ myslí si o kultu krásy gay, jenž dospíval, když homosexualita byla ještě nemoc28. 11. 2022

Pravděpodobně už jste slyšeli zajímavé historky o netradičních způsobech masturbace. Lidé (a zvlášť muži) jsou schopni ke svému uspokojení vymyslet opravdu zajímavé věci. V některých případech zajdou až tak daleko, že musí ihned zavítat k doktorovi.

Přiznat to, že ke zranění penisu došlo při hrátkách tzv. „sám se sebou“, by mnoho mužů uvedlo do rozpaků, a tak si většinou vymyslí jinou historku. Na sociální síti Reddit se však chlapi na výzvu jednoho z členů o své příběhy podělili a zážitky jsou to vskutku zajímavé. Nejen, že napsali, jak se při masturbaci zranili, ale přidali taktéž historku, kterou si vymysleli před doktory.

Vykloubené koleno

“Když jsem masturboval, vykloubil jsem si koleno. U doktora jsem však řekl, že se mi to stalo, když jsem během ošklivého snu spadl z postele. V kolenu mi v jeden moment silně prasklo a pak se dostavila neuvěřitelná bolest,” píše jeden z uživatelů Redditu.

Někdy je lepší zpomalit

Další muž se podělil o doslova hrůzostrašný zážitek, během kterého se ocitl v kaluži krve: “Masturboval jsem velkou rychlostí, až se mi podařilo utrhnout uzdičku na penisu. Najednou se kvůli tomu, že byl penis v erekci, začala valit krev, opravdu spousta krve.”

Pokud se vám náhodou stane něco podobného, je v takovém případě nutné ihned najít doktora, který rozhodne, zda zranění bude vyžadovat chirurgický zásah, či nikoliv. V případě tohoto zranění se totiž mohou vyskytnout i trvalé následky.

Zlomený penis

Další trapný zážitek potkal jednoho z uživatelů Redditu, který si naopak vymyslel, že se zranil během sexu, i když tomu tak ve skutečnosti nebylo.

Uživatel si svůj penis totiž zlomil během naznačování sexuálních pohybů a třením penisu o postel během ranní erekce. Zotavování pak trvalo více než šest měsíců. “Měl jsem nařízený lůžkový režim a měsíc jsem ležel s roztaženýma nohama. Trvalo pak ještě dva měsíce, než jsem mohl začít chodit, a šest měsíců, než jsem byl úplně v pořádku.

Častá jsou i nejrůznější zranění během sexu

Samozřejmě, že nejen masturbace může být nebezpečná. Daleko nebezpečnější je často sex. I v Česku dojde každoročně ke zranění několika tisíců Čechů během hrátek v posteli. A jaké jsou nejčastější úrazy? Jsou to třeba spálená kolena od koberce, zablokování krku, vykloubení prstů u rukou, natažení nejrůznějších svalů či poranění zad.

Dělat chyby je poučné a motivující. Nebojte se ani náležitě politovat – vědci zaručují, že mozek vám zabrání udělat tutéž chybu znovu31. 10. 2022

Ačkoliv si tedy mnozí během sexu užívají netradiční polohy a praktiky, nejjistější a nejbezpečnější je prostě a jednoduše sex v posteli. Naopak nejnebezpečnější může být sex na pohovce, v autě, ve sprchovém koutě, nechvalně proslulá jsou i zranění při pádech z kuchyňské linky, pračky či ze stolu.

Během sexu byste se měli také vzdálit od všeho nádobí, skleniček a pití, které jste použili během předehry. V tomto případě totiž střepy zrovna mnoho štěstí nepřinášejí...

Zdroj: Reddit, Foto: Shutterstock