Vyzkoušeli jsme závodníky mezi lechtivými hračkami

Asi už jste četli recenze na mnoho nejrůznějších výrobků a produktů. My jsme se však rozhodli vyzkoušet věci, které má většina lidí schované v šuplíku a na veřejnosti o nich většinou moc nemluví.

Petra a Honza z našeho týmu se toho nebojí a oba vyzkoušeli doslova závodníky mezi sexuálními hračkami, kteří se vyznačují svou rychlostí, intenzitou a luxusním provedením. Jaké jsou jejich dojmy?

Vánoce mohou být někdy velmi stresující a odnáší to také naše pleť. Víte, jak o ni správně pečovat?7. 12. 2021

Co jsme vyzkoušeli?

Dámy mají přednost, a proto začneme naší kolegyní Petrou. Ta si z obchodu Sexshop.cz vybrala luxusní stimulátor na klitoris Satisfyer Luxury Pret-a-Porter, který se vyznačuje nejen svou silou, ale také luxusním designem.

„Nejvíc mě zaujal luxusní vzhled a na dotek příjemný materiál – ultra jemný silikon a na povrchu také pravá kůže. Další skvělý zážitek byl po zapnutí tohoto přístroje, kdy si s mým tělem začaly pohrávat nejen vibrace, ale i podtlakové vlny, které zapříčinily příjemné nasátí klitorisu, ale také rekordně rychlý a intenzivní orgasmus,” sděluje Petra ke stimulátoru Satisfyer Luxury Prer-a-Porter a s úsměvem dodává: “Skvělé je taktéž USB nabíjení přístroje, protože není nic horšího, než když vám dojdou baterky.”

Stimulátor na klitoris Satisfyer Luxury Pret-a-Porter

Navíc je tato hračka zcela nenápadná, i naše kolegyně Petra říká, že by se ji nebála mít položenou na nočním stolku vedle postele. Nevypadá totiž jako klasická erotická hračka a její vzhled je opravdu decentní.

Další závodník – tentokrát pro muže

Jako by v našem týmu existovala jistá synergie. Kolega Honza si také vybral jednu zajímavou hračku, kterou je pánský masturbátor Fun Factory Cobra Libre II CNC – futuristicky vypadající hračka, která v sobě ukrývá dva velmi silné motory, které dokáží divy.

„Co vedlo k tomu, že jsem si vybral zrovna tuto hračku? Zaujal mě popisek, že tento masturbátor je napůl závodní auto a napůl hladový had. Ihned jsem věděl, že to musím vyzkoušet. Tento ´závoďák´ má otvor, který přesně padne na penis, a vše je vyrobeno z příjemného silikonu. Po zapnutí jednoho z režimů se doslova začnou dít divy. Vibrace prochází opravdu celým penisem a dva silné motory se postarají doslova o slast. Moc se mi líbí velký výběr programů, a navíc je hračka stoprocentně vodotěsná, tudíž ji můžete používat opravdu kdekoliv,“ říká Honza k testování této hračky pro muže.

Masturbátor Fun Factory Cobra Libre II CNC

„Něčeho podobného se dá samozřejmě dosáhnout i s pomocí klasického vibrátoru, zde je však výhoda v tom, že tento masturbátor a vibrátor v jednom váš penis doslova celý obejme. Tím se zvětší účinná plocha a prožitek je ještě intenzivnější. Musím jen čtenáře upozornit, ať si dávají pozor, je to opravdu návykové,“ dodává vysmátý Honza.

Naši kolegové už jsou spokojeni. Teď je řada na vás. Koukněte na jeden z největších obchodů s erotickými pomůckami Sexshop.cz a vyberte si také nějakou hračku.