#GRINDRSTORIES vol. 2: Pokračování galerie nejpeprnějších zpráv z českých seznamek pro gaye

Grindr, Tinder, Planet Romeo a třeba také iBoys. To jsou ty nejznámější seznamky pro homosexuály, které se hojně používají také v Česku. Na LUI.cz se teď pravidelně můžete těšit na to nejlepší, co klukům do zpráv na těchto seznamkách přišlo. Přinášíme druhé pokračování série #GRINDRSTORIES.

Autor: Jan Witek / Zdroj: JW; Foto: Shutterstock, Grindr / 9. 5. 2019

První díl ze série "GRINDRSTORIES" naše čtenáře velmi zaujal, a proto jsme se rozhodli vydat pokračování. Přinášíme tak další galerii těch nejlepších zpráv z českých seznamek pro gaye, které nám zaslali naši čtenáři. Také máte nějaký povedený úlovek? Zašlete nám ho!

„Ahoj, jak se máš?“ To je zpráva, kterou z nejrůznějších seznamek zná asi úplně každý. Většinou takto celá konverzace mezi dvěma lidmi začíná, ale někdy může být všechno úplně jinak. Ne každý má rád „nudnou“ klasiku.

Máte uloženou zajímavou konverzaci z některé ze seznamek? Pošlete nám ji do redakce na mail janw@lui.cz.

Existují lidé, kteří nemají rádi dlouhé vypisování, a tak jdou rovnou na věc. Proto se může stát, že vám do inboxu dorazí zpráva jako: „Chceš m*dat?“ Nebo třeba: „Kuřba, teď?“ Daného člověka pak už vůbec nezajímá, jak se jmenujete, co děláte, co máte rádi. Vidí vás jako zboží, které by si chtěl co nejdříve strčit do… košíku. Mnohdy se za něj ani nebojí zaplatit.

13. 12. 2019Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová je 80. nejvlivnější ženou světa

Pokud jste si tento článek otevřeli, pravděpodobně nějakou zkušenost s výše zmíněnými seznamkami již máte a poněkud drsné zprávy vás úplně nepřekvapí, protože se jedná o realitu. A jelikož je takových zajímavých a peprných zpráv a konverzací, které jsou lidé na seznamkách schopni napsat, opravdu požehnaně, rozhodli jsme se udělat pravidelný seriál, ve kterém vám ty nejulítlejší a nejdrsnější konverzace ukážeme. Třeba se v některých z nich poznáte a zažili jste něco podobného. Můžete si tak být jisti, že v tom nejste sami.

Podívejte se na první várku drsných konverzací z Grindru:

Najdete ve svém mobilu také nějakou podobnou peprnou či vtipnou zprávu, o které si myslíte, že by stálo za to ji zveřejnit (samozřejmě anonymně)? Určitě nám ji pošlete do redakce a třeba se objeví v dalším díle naší série #GRINDRSTORIES. Zprávy můžete zasílat na janw@lui.cz.