Dvojí metr není fér! I muži chtějí používat erotické hračky, aniž by se na ně společnost dívala jako na zoufalce

Dvojí metr není fér! I muži chtějí používat erotické hračky, aniž by se na ně společnost dívala jako na zoufalce

Není to tak dávno, co v Praze otevřel své brány první noční klub, ve kterém na pány místo spoře oděných slečen čekají realistické nafukovací panny. Už to samo o sobě vzbudilo dost podivu a opovržení, výmluvnější ale byly reakce na návštěvu tohoto podniku redaktora serveru XMan.
Petr Opršal Petr Opršal Autor
27. 11. 2018

 

<Path> Známe tajemství božského sexu – a rádi vám jej prozradíme!Zdroj:

To bylo zase výsměchu, komentářů o tom, že sex s pannou je jako nekrofilie a že to je jen pro ty nejhorší ztroskotance. A vůbec, proč takový podnik existuje. Světe div se. I pánové si občas chtějí zpříjemnit chvíle o samotě erotickými hračkami, mezi které patří i nafukovací panny o různých stupních realismu.

Zkusme si představit, že videorecenze by pojednávala o návštěvě dámy v podniku, kde mají anatomické nafukovací panáky s parním bucharem v rozkroku. Kolik čtenářů by si asi žádalo necenzurované video, případně to, aby redaktorka na návštěvu pozvala i své kamarádky?

Co se týče erotických hraček, ženy vyhrávají na plné čáře. Ani ne tak v možnostech výběru, jako v jejich společenské přijatelnosti. Dáma se sbírkou vibrátorů bude v nejhorším případě považována za nymfomanku, většinou nad tím ani nikdo nepokrčí rameny. Stejně tak ani většina párů neshledává nic špatného na tom, když se žena rozhodně ozvláštnit postelové hrátky vibrátorem. Běda ovšem, kdyby muž donesl do postele „baterku“ či nafukovací Ančí.

Co je na vině? Spousta faktorů, ale tím hlavní je podle serveru The Rooster dvojí pohled na mužskou a ženskou sexualitu. Společnost už se většinou zbavila předsudku, že žena by měla být čistou, tichou a způsobnou bytostí, která v posteli „leží na zádech a myslí na Anglii“. Předsudek o tom, že muž by měl být za každou cenu macho a když zrovna nekácí stromy, tak by měl klátit jednu slečnu za druhou, ale přetrvává.

Osamělému dřevorubci asi dokáže i ten největší šovinista odpustit, když si ručně „upustí ventil“, pokud však k tomu samému aktu použije speciální „vajíčko“ či „baterku“, klesá tím do hlubin někam mezi ty nejhorší stereotypní zoufalce s jogurťáky a přehazovačkou.

Mužská sexualita je podle téhož serveru také stereotypně brána jako nespoutaná – chlap přece chce a může vždycky, měl by se krotit. Naopak žena je brána jako ta „rozumnější“, která sex denně nechce a nepotřebuje. Naopak, pokud si chce vyhradit chvilku o samotě, jen dobře. Vždyť přeci ženu nedokáže nikdo tak dobře uspokojit jako žena sama. Jedině snad jiná žena.

Mužská sexualita je také brána jako často násilná a nebezpečná. Když podle serveru The Rooster vidíme muže, kterak si užívá volného času s věrným silikonovým modelem zadnice, máme pocit, že se jedná o něco nechutného, jako kdyby se potenciální úchyl ukájel před tím, než si najde skutečnou oběť.

<Path> Zapomeňte na pohyb „nahoru – dolů“, pro uspokojení mužské touhy je tu speciální verze vibrátoruZdroj:

Přitom všechny tyto důvody vycházejí jen z předsudků. Ženskou sexualitu se v poslední době daří poměrně dobře zbavit pověr a nánosu mystiky. Proč se tak ale neděje s tou pánskou?

Dvojí metr ohledně sexuality stále funguje. Napomáhá neochota mužů o sexu mluvit jinak než jako o „silovém sportu“, ale také současné černobílé vidění světa, kdy muž je leckdy automaticky brán za toho špatného a jeho sexualita spíše za chtíč.

Zdroj: Rooster, Trey Baird, GuysAskGirls

Populární
články

E-Shop