Pět mýtů o méně známé sexuální praktice, které se říká pegging

Pět mýtů o méně známé sexuální praktice, které se říká pegging

Ne příliš mnoho lidí možná zná sexuální praktiku s názvem pegging. Jedná se o praktiku, kdy žena pomocí sexuálních hraček či svých prstů análně uspokojuje…
Jan Witek Witek Jan Witek Witek Autor
21. 2. 2020

Ne příliš mnoho lidí zná sexuální praktiku s názvem pegging. Jedná se o akt, kdy žena pomocí sexuálních hraček či svých prstů análně uspokojuje partnera.

I když se jedná spíše o BDSM praktiku, které ještě spousta párů nepřišla na chuť, točí se kolem ní spousta mýtů. V následujících řádcích si představíme a zároveň vyvrátíme právě těch pět největších.

1. Bude to hodně bolet

Tohle je pravděpodobně největší obava všech mužů. Pokud to bude jejich poprvé, je obava z bolesti určitě pochopitelná. Člověk by tak neměl být příliš nervózní a měl by si uvědomit, že stejně jako je tomu i u jiných věcí, bolest velmi často vzniká hlavně v mysli. Důležité je hlavně pořádně mazat, mazat a mazat. Lubrikant mějte určitě po ruce.

<Path> Kolik sexuálních partnerů je až moc? Aneb lžeme a měříme dvojím metrem – co u mužů oslní, u žen a gayů pobouříZdroj: independent.co.uk, mindbodygreen.com, businessinsider.com, match.mediaroom.com, psychologytoday.com, frontiersin.org, medium.com, bust.com

2. Ženě, která pegging provádí, se nedostává potěšení

Tohle také není pravda. Naopak u některých žen dochází ještě k daleko většímu potěšení než při "klasickém" sexu. Žena totiž v tuto chvíli dominuje nad svým partnerem a již toto samotné ji může připadat velmi vzrušující. Kromě toho taktéž existují oboustranné připínací penisy, kdy dochází také k uspokojení ženy.

TIPPodívejte se na nabídku připínacích penisů a vyzkoušejte pegging s vlastním připínákem v praxi. 

3. Pokud se dívce pegging líbí, je to lesba

Samozřejmě je tato praktika s připínákem oblíbená mezi lesbami, ale to neznamená, že žena, která tuto praktiku provozuje se svým mužem, musí být lesba. Podle nejrůznějších výzkumů je pegging u heterosexuálních párů na vzestupu a stále více populárnější, jelikož přináší úplně jiný pocit a způsob uspokojení.

<Path> Budoucnost sexu je bez doteků i intimity. Technolog vyvíjí s pomocí AI chytré sexuální hračky, jež lze ovládat vlastní myslíZdroj: vice.com, autoblow.com, interestingengineering.com, slate.com

4. Kluk, kterému se pegging líbí, musí být gay

Podobný případ jako předchozí mýtus, který taktéž není pravdivý. Vzpomínáte třeba na Stiflera z filmu Prci, Prci, Prcičky? Pamatujete si na scénu, kdy docházelo k jeho intenzivnímu potěšení, když sestřička vyšetřovala jeho prostatu? I když to není úplně ideální případ, jelikož se jedná o zábavnou komedii, něco málo pravdy na tom bude. Je to v tom, že díky "zadním vrátkům" může muž zažít ohromně působivý orgasmus, a to hlavně kvůli tzv. P-bodu (P jako prostata), což je obdoba G-bodu u žen. To znamená, že nemusí být nutně gay, ale chce jen vyzkoušet zcela nový způsob daleko intenzivnějšího orgasmu.

5. Všechny připínací penisy jsou na jedno brdo

To také není pravda. Odborníci pro začátek doporučují spíše menší velikosti a pokud se tato technika partnerům zalíbí, můžou se dostat k větším velikostem, nejrůznějším tvarům, vibračním páskům a taktéž výše zmiňovaných oboustranných "připínáků".

Zdroj: Jan Witek, Scoopnest.com

Populární
články

Jan Graubner se sice za přílišného konzervativce nepovažuje, ovšem na tranzici má dosti vyhraněný názor
AKTUALITY

Člověk je muž, nebo žena, své pohlaví nelze měnit, říká pražský arcibiskup Jan Graubner a současný přístup k tranzicím přirovnává k pandemii

Autor: Michal Černý
Stomie dnes neznamená konec světa ani života
LIDÉ

„Od svých třiceti let mám vývod. Nejprve jsem myslel, že můj život skončil,“ vzpomíná Zdeněk. Jak jej dnes tzv. stomie omezuje?

Autor: Mirka Dobešová
Suchý toaletní papír se hlavně v USA začíná stávat nežádoucím zbožím
LIDÉ

Nápad za miliardu?! Čtyři kamarádi chtějí nahradit suchý toaletní papír svým vlastním inovativním produktem

Autor: Michal Černý
Významné postavy české LGBT+ aktivistické scény
LIDÉ

Kdo patří mezi nejvýznamnější postavy české LGBTQ+ aktivistické scény?

Autor: Irena Piloušková
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Bezobalových prodejen je v Česku stále minimum
TRENDY

„Prodavačky mi nedůvěřivě prohlíží pečivo v mém látkovém sáčku. Jako bych byl exot,“ říká Erik o úskalích života „bez odpadu“

Autor: Mirka Dobešová
Výška přímo souvisí s celou řadou zdravotních problémů
TĚLO & MYSL

Všeho moc škodí a platí to i pro výšku. Mužům vyšším než 175 centimetrů hrozí celá řada zdravotních rizik

Autor: Mirka Dobešová
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Zažijte splynutí s oceánem na palubě Scenic Neptune II
LUXURY TRAVEL

Prožijte románových „20 000 mil pod mořem“ na vlastní kůži (a oči). Prozkoumat oceán v ponorce nemusí dnes být jen sen

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce

E-Shop