Pět mýtů o méně známé sexuální praktice, které se říká pegging

Pět mýtů o méně známé sexuální praktice, které se říká pegging

Ne příliš mnoho lidí možná zná sexuální praktiku s názvem pegging. Jedná se o praktiku, kdy žena pomocí sexuálních hraček či svých prstů análně uspokojuje…
Jan Witek Witek Jan Witek Witek Autor
21. 2. 2020

Ne příliš mnoho lidí zná sexuální praktiku s názvem pegging. Jedná se o akt, kdy žena pomocí sexuálních hraček či svých prstů análně uspokojuje partnera.

I když se jedná spíše o BDSM praktiku, které ještě spousta párů nepřišla na chuť, točí se kolem ní spousta mýtů. V následujících řádcích si představíme a zároveň vyvrátíme právě těch pět největších.

1. Bude to hodně bolet

Tohle je pravděpodobně největší obava všech mužů. Pokud to bude jejich poprvé, je obava z bolesti určitě pochopitelná. Člověk by tak neměl být příliš nervózní a měl by si uvědomit, že stejně jako je tomu i u jiných věcí, bolest velmi často vzniká hlavně v mysli. Důležité je hlavně pořádně mazat, mazat a mazat. Lubrikant mějte určitě po ruce.

<Path> „Trvalo roky, než jsem si v hlavě srovnal, že jsem gay, a řekl to ženě. Před dětmi jsme to tajili,“ vzpomíná na svůj coming out OldřichZdroj: Redakce/Respondent

2. Ženě, která pegging provádí, se nedostává potěšení

Tohle také není pravda. Naopak u některých žen dochází ještě k daleko většímu potěšení než při "klasickém" sexu. Žena totiž v tuto chvíli dominuje nad svým partnerem a již toto samotné ji může připadat velmi vzrušující. Kromě toho taktéž existují oboustranné připínací penisy, kdy dochází také k uspokojení ženy.

TIPPodívejte se na nabídku připínacích penisů a vyzkoušejte pegging s vlastním připínákem v praxi. 

3. Pokud se dívce pegging líbí, je to lesba

Samozřejmě je tato praktika s připínákem oblíbená mezi lesbami, ale to neznamená, že žena, která tuto praktiku provozuje se svým mužem, musí být lesba. Podle nejrůznějších výzkumů je pegging u heterosexuálních párů na vzestupu a stále více populárnější, jelikož přináší úplně jiný pocit a způsob uspokojení.

<Path> Průměrný penis je podobný okurce. Znamená „průměr“ ale i průměrné uspokojení? Vědci vybádali, jaký penis by muži měli mítZdroj: bjui-journals.onlinelibrary.wiley.com, my.clevelandclinic.org, womenshealthmag.com, thehealthsite.com, ncbi.nlm.nih.gov, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov, tandfonline.com, thepinknews.com

4. Kluk, kterému se pegging líbí, musí být gay

Podobný případ jako předchozí mýtus, který taktéž není pravdivý. Vzpomínáte třeba na Stiflera z filmu Prci, Prci, Prcičky? Pamatujete si na scénu, kdy docházelo k jeho intenzivnímu potěšení, když sestřička vyšetřovala jeho prostatu? I když to není úplně ideální případ, jelikož se jedná o zábavnou komedii, něco málo pravdy na tom bude. Je to v tom, že díky "zadním vrátkům" může muž zažít ohromně působivý orgasmus, a to hlavně kvůli tzv. P-bodu (P jako prostata), což je obdoba G-bodu u žen. To znamená, že nemusí být nutně gay, ale chce jen vyzkoušet zcela nový způsob daleko intenzivnějšího orgasmu.

5. Všechny připínací penisy jsou na jedno brdo

To také není pravda. Odborníci pro začátek doporučují spíše menší velikosti a pokud se tato technika partnerům zalíbí, můžou se dostat k větším velikostem, nejrůznějším tvarům, vibračním páskům a taktéž výše zmiňovaných oboustranných "připínáků".

Zdroj: Jan Witek, Scoopnest.com

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Busta císaře Elagabala
AKTUALITY

Nebyl to muž, ale transgender žena, tvrdí o krutém římském císaři britské muzeum. O vládci Elagabalovi tak mluví v ženském rodě

Autor: Martin Lyko
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko

E-Shop