Pět mýtů o méně známé sexuální praktice, které se říká pegging

Ne příliš mnoho lidí možná zná sexuální praktiku s názvem pegging. Jedná se o praktiku, kdy žena pomocí sexuálních hraček či svých prstů análně uspokojuje…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Jan Witek, Scoopnest.com / 21. 2. 2020

Ne příliš mnoho lidí zná sexuální praktiku s názvem pegging. Jedná se o akt, kdy žena pomocí sexuálních hraček či svých prstů análně uspokojuje partnera.

I když se jedná spíše o BDSM praktiku, které ještě spousta párů nepřišla na chuť, točí se kolem ní spousta mýtů. V následujících řádcích si představíme a zároveň vyvrátíme právě těch pět největších.

1. Bude to hodně bolet

Tohle je pravděpodobně největší obava všech mužů. Pokud to bude jejich poprvé, je obava z bolesti určitě pochopitelná. Člověk by tak neměl být příliš nervózní a měl by si uvědomit, že stejně jako je tomu i u jiných věcí, bolest velmi často vzniká hlavně v mysli. Důležité je hlavně pořádně mazat, mazat a mazat. Lubrikant mějte určitě po ruce.

14. 2. 2020Se studiem módy váhala, nakonec rozhodla indická věštírna. Lucie Marková vypráví o své cestě k navrhování

2. Ženě, která pegging provádí, se nedostává potěšení

Tohle také není pravda. Naopak u některých žen dochází ještě k daleko většímu potěšení než při "klasickém" sexu. Žena totiž v tuto chvíli dominuje nad svým partnerem a již toto samotné ji může připadat velmi vzrušující. Kromě toho taktéž existují oboustranné připínací penisy, kdy dochází také k uspokojení ženy.

3. Pokud se dívce pegging líbí, je to lesba

Samozřejmě je tato praktika s připínákem oblíbená mezi lesbami, ale to neznamená, že žena, která tuto praktiku provozuje se svým mužem, musí být lesba. Podle nejrůznějších výzkumů je pegging u heterosexuálních párů na vzestupu a stále více populárnější, jelikož přináší úplně jiný pocit a způsob uspokojení.

25. 3. 2020Popularizátor zdravého životního stylu o tom, jak nám raw stravování může pomoci bojovat nejen s koronavirem

4. Kluk, kterému se pegging líbí, musí být gay

Podobný případ jako předchozí mýtus, který taktéž není pravdivý. Vzpomínáte třeba na Stiflera z filmu Prci, Prci, Prcičky? Pamatujete si na scénu, kdy docházelo k jeho intenzivnímu potěšení, když sestřička vyšetřovala jeho prostatu? I když to není úplně ideální případ, jelikož se jedná o zábavnou komedii, něco málo pravdy na tom bude. Je to v tom, že díky "zadním vrátkům" může muž zažít ohromně působivý orgasmus, a to hlavně kvůli tzv. P-bodu (P jako prostata), což je obdoba G-bodu u žen. To znamená, že nemusí být nutně gay, ale chce jen vyzkoušet zcela nový způsob daleko intenzivnějšího orgasmu.

5. Všechny připínací penisy jsou na jedno brdo

To také není pravda. Odborníci pro začátek doporučují spíše menší velikosti a pokud se tato technika partnerům zalíbí, můžou se dostat k větším velikostem, nejrůznějším tvarům, vibračním páskům a taktéž výše zmiňovaných oboustranných "připínáků".