LUI TESTOVÁNÍ: Lukáš Kubát: "Vlasy jsou korunou krásy!"

Čtvrtým testujícím přípravku Provexin A100HF v rámci LUI je Lukáš Kubát (31), který se věnuje herectví, moderování a práci redaktora. Při předání přípravku na…

Čtvrtým testujícím přípravku Provexin A100HF v rámci LUI je Lukáš Kubát (31), který se věnuje herectví, moderování a práci redaktora. Při předání přípravku na podporu růstu vlasů nám řekl, proč měl zájem přihlásit se do našeho projektu.

 

Co Vás vedlo k zapojení se do výzvy LUI?

Byla to hlavně zvědavost. Nebylo to poprvé, co jsem o Provexinu slyšel, ale protože podobných přípravků existuje spousta, tak jsem mu nevěnoval tolik pozornosti. Výzva vyzkoušet ho doslova na vlastní kůži mě ale zaujala. Když to zafunguje, rád ho doporučím dál.

Plyšové hračky nejsou jen pro děti, prospějí i dospělým. Měli byste mít plyšového medvěda v posteli i vy?9. 10. 2020

Máte tedy nějakou zkušenost s jiným přípravkem?

Zkoušel jsem toho celou řadu. Šlo hlavně o nějaké šampony a podobné jednorázové věci, ale mám za sebou i nějaké injekce, které se píchaly do hlavy. Vzhledem k tomu, že nic z toho nezafungovalo, ztratil jsem k podobným přípravkům důvěru.

 

Co Vám nejvíce vadí na vypadávání vlasů?

Myslím si, že lidé s menším množstvím vlasů působí starším dojmem. Rozhodně si myslím, že vypadám starší, než jsem. Před pár lety jsem se úplně oholil a vypadal jsem docela zajímavě. Jednou asi přijde ta doba, kdy se oholím natrvalo. Ale zatím chci vyzkoušet i jinou cestu. Vlasy jsou korunou krásy! (smích) To jsem asi někde slyšel, nebo četl, ale souhlasím s tím.

 

Když Vám vlasy dorostou, co máte v plánu?

S dlouhými vlasy nevypadám dobře, takže na to určitě nedojde. Budu mít  ale radost, to je má hlavní motivace. A budu mít radost i z toho, že něco funguje, protože, jak jsem už říkal, jsem k podobným přípravkům skeptický. Uvidíme, třeba vyzkouším nový styling!

 

Průběh testování produktu Provexin A100HF, o kterém najdete více zde, můžete sledovat i na sociálních sítích pod hashtagy #luikštice a #vlasyslui. Všechny články spojené s testováním najdete zde.

Zdroj: LUI