LUI TESTOVÁNÍ: Dušan Adamať: "Těším se, že mi dorostou vlasy a já budu moci konečně změnit účes!"

Dušan Adamať (27) je další z účastníků LUI projektu, který bude testovat přípravek Provexin A100HF. Dušan vede jednu z pražských kaváren a ve volném čase se…

Dušan Adamať (27) je další z účastníků LUI projektu, který bude testovat přípravek Provexin A100HF. Dušan vede jednu z pražských kaváren a ve volném čase se věnuje hlavně pečení lahodných dortů. Při předávání přípravku na podporu růstu vlasů nám prozradil, proč se do projektu chtěl zapojit.

Co tě vedlo k zapojení do této výzvy?

Vlasy mě trápí už od mých patnácti let, kdy trochu prořídly, ale aktuálně je ten úbytek radikálnější. Už jsem se je naučil upravit tak, aby to nebylo tolik nápadné, ale ne vždy to funguje. Největší problém mám ve chvíli, kdy si třeba na koupališti nebo v bazénu namočím hlavu a najednou se ukáže, jak málo vlasů mám. A když jsem se dozvěděl o projektu s Provexinem, tak jsem si o přípravku začal vyhledávat informace a řekl jsem si, že to zkusím.

Muži odmítají roušky a ignorují zdravotní potíže mnohem více než ženy. Zdraví a bezpečí jsou totiž „silným chlapům“ cizí21. 10. 2020

Co ti nejvíce vadí na vypadávání vlasů?

Řeším hlavně tu estetickou stránku úbytku vlasů. Každodenní úprava těch vlasů je náročná, aby nebylo tak patrné, že jich je málo. A mému sebevědomí nepomáhá ani to, když někde vidím hezké kluky s hustými vlasy, kterým já mohu jen závidět.

Zkoušel jsi i jiné přípravky?

Používal jsem vitamínové doplňky, různé šampony, bylinky i další přípravky. A nebylo jich zrovna málo. Kdybych sečetl částky, které jsem za ně zaplatil, mohl bych si nechat nastřelit vlasy na celou hlavu.

Na co se těšíš, až ti vlasy dorostou?

Chtěl bych trochu změnit image. Stejný styl účesu nosím už sedm let a rád bych to změnil. Bylo by hezké si trochu zaexperimentovat a nechat se konečně ostříhat jinak a neřešit tolik ta řídká místa. Uvidíme, jak to dopadne, ale doufám, že si tohle budu moci splnit!

Průběh testování produktu Provexin A100HF, o kterém najdete více zde, můžete sledovat i na sociálních sítích pod hashtagy #luikštice a #vlasyslui nebo přímo v sekci provexin na webu LUI.

Zdroj: LUI