Z nenápadného filmového Bobbyho (Ryan Kelley) vyrostl pořádně žhavý kus chlapa. Fotogalerie uvnitř!

11. 1. 2017 15:00 Ostatní
Z nenápadného filmového Bobbyho (Ryan Kelley) vyrostl pořádně žhavý kus chlapa. Fotogalerie uvnitř!

Modlitby pro Bobbyho lze bez váhání označit za kultovní gay movie! Ač bylo filmu vyčítáno mnohé, dodnes je považován za pilíř moderní gay filmografie.

Rayn Kelley, tehdy sotva plnoletý, dal do role Bobbyho vše co bylo třeba. I díky tomu se scéna jeho filmové sebevraždy stala tak dojímavou.

01

30. 4. 2018MODEL TÝDNE: Představujeme vám úspěšného modela Williama Franklyna Millera, kterému je teprve 14 let

Co ale nenápadný klučina dělá dnes?

Točí! A to pěkně žhavé scény. Doslova. Rayn proplul několika filmy i seriály. Aktuálně je základním kamenem seriálu MTV Teen Wolf (V ČR vysílané jako "Vlčí mládě"). Jeho postava Jordana Parrishe je bývalým vojákem a nyní zástupcem šerifa v imaginárním městě plném vlkodaků a všelijaké další havěti. Z původního štěku a smrti své figury Rayn vytřískal regulérní smlouvu pro několik dalších sérií. V seriálu plném nadpřirozených bytostí totiž můžete kohokoliv vzkřísit. A tak Rayn bilancuje na hraně drsňáka i sympoše, jeho figura hoří a nikdo pořádně neví, co je vlastně zač.

9a88735fc5c3ea9df6eccaca849b7f0d

Nám to ovšem nevadí. Díky velkému počtu náročných scén Rayn vytrénoval své tělo k antické dokonalosti. A díky scénáristům točí často nahoře bez. A někdy i úplně bez. A v maskérně tráví mnoho času.

A taky se rád chlubí fotkami!

Foto: pinterest.com

Luke Štěpánek

Autor

Luke Štěpánek

Supersebestředný egomaniak s cynickým pohledem na svět a potřebou poznávat. Za tmavými brýlemi a extravagancí je ale i kus lidské duše. Alespoň v to doufá. 

E-shop