FOTOGALERIE: Jankovičova cestovní horečka. Kam zavítal mladý tanečník v posledních 2 týdnech?

11. 1. 2017 13:34 Ostatní
FOTOGALERIE: Jankovičova cestovní horečka. Kam zavítal mladý tanečník v posledních 2 týdnech?

Mezi českými celebritami se koncem roku šířila cestovní horečka jako mor. Kdo jen trochu mohl, zvedl kotvy a vánoční svátky strávil u moře. A někteří se v teplých krajinách zdrželi o něco déle.

Třeba Filip Jankovič. O něm je známo, že svou práci miluje a dělá ji s plným nasazením. Divadlo, muzikály, výuka tance. Chvíle oddychu přichází až s Vánocemi. A tak hned poté, co někdejší účastník Superstar strávil Štědrý večer s nejbližšími v Trenčíně, vydal se Filip na vzrušující cestu po Evropě. A nezapomněl ani na fanoušky.

18. 5. 2018FOTO: Nejpamátnější královské svatby – kdo žil „šťastně až do smrti“ a komu se nevyhnuly skandály a tragédie?

Ze Slovenska si to Jankovič namířil do Prahy, odtud se už vydal do Londýna. V britské metropoli Filip několik let žil; kdy jindy se stavit na návštěvu za známými, než právě o svátcích?

Hned po městě na Temži se Jankovič – spolu s přítelkyní Markétou – vydal čekat na příchod nového roku Bari. Jihoitalský přístav oplývá antickými památkami a obřími trhy. A i když přímo na koupání to asi nebylo, o stereotypu asi mluvit rozhodně nešlo.

15. 5. 2018Máte pocit, že se váš penis zmenšuje a ustupuje dovnitř? Pak vás postihl Koror - sexuální porucha. Další podivné sexuální poruchy naleznete uvnitř

Zkrátka dovolená, jak má být. Podle posledních příspěvků na sociálních sítích je Filip už zase v jednom kole. Držíme palce a přejeme úspěšný rok 2017!

Foto: facebook.com, instagram.com

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop