8 erotických hraček, které udělají... radost každému!

11. 1. 2017 10:30 Ostatní
8 erotických hraček, které udělají... radost každému!

Známé pořekadlo praví, že kdo si hraje, nezlobí. Sex je hra. Hra na svádění, hra na vzájemný pocit sounáležitosti a někdy jen prostě hra na to, si celý akt maximálně užít. Sex je jedna z mála her, které nemají pravidla.

Hračky pro dospělé vnáší do sexu novou dimenzi. Stimulují. Překvapují. Stupňují naše vzrušení. Se správnou erotickou pomůckou dokážete divy! Abyste se na bezbřehém moři sexuální fantastiky neztratili, připravili jsme pro vás malého průvodce.

Malého průvodce o velkých věcech. A velkých hračkách.

Sexuální kostky

Začneme zlehka. Sexuální kostky jsou obyčejné kostky, které vám určí, v jaké pozici a roli bude sex s vaším partnerem probíhat. Spolehnete se na štěstěnu?

Provaz

...protože s provazem své pouto s partnerem upevníte. A kromě toho jej spoutáte. Sice zábava z ranku BDSM, ale lidé jsou dnes pro každou špatnost, ne?

2. 5. 2018Nechcete si zvyšovat riziko rakoviny? Pak byste měli přestat chodit do postele s mobilem či tabletem

Vakuová pumpa

Že problémy s erekcí netrpíte? Nevadí. Vakuovou pumpu využijí i pánové, kteří se na své ‚postavení‘ mohou spolehnout vždy a všude.

Dildo

Ne, dildo opravdu nemůžeme vynechat. Výběr vhodného kousku ale necháme na vašich preferencích. A fantazii. Dild je na světě tolik! Gumová i plastová, barevná i průsvitná, rozměrů menších i olbřímích...

Foto: AliExpress.com, lovehoney.com, pride.com

  • 1
  • 2
Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop