L BLOG: Dvojčata aneb splněný sexuální sen!

10. 1. 2017 16:00 Ostatní
L BLOG: Dvojčata aneb splněný sexuální sen!

Dvojčata jsou pro buzeranta splněným snem. A kdo tvrdí, že ne, ten lže!

Nikdy jsem nebyl z těch kluků, kteří by nutně museli mít to či ono. Tedy - jasně, že mám pár sexuálních snů. S postupem času, vývojem (chválabohu jsem ještě ve věku, kdy "rostu do mrdatelnosti" místo toho, abych "stárnul") a sbíráním zkušeností se tyto sny, fantazie a tužby proměňují. Přirozeně. Jeden z nejzásadnějších momentů mého dosavadního sexuálního života byla trojka. Trojka s dvojčaty.

27. 4. 2018Tento umělec tvoří portréty, které jsou hitem Instagramu

Technicky vzato už jsem potkal i větší krasavce. S lepší výbavou. S větší výdrží. A tak. Ale když už máte v posteli ( - to je lež. Byl to gauč!) dvojčata, všechno se násobí *2.

Kluci v mém věku, turisti. Potkali jsme se úplně náhodou. Sbalil je totiž kamarád a všichni čtyři jsme se měli sejít kdesi na Žižkově. Nicméně tam mezitím nedorazil. Mé obavy z jazykové bariéry vzaly postupně za své, neboť hoši vládli němčinou a byli to skutečně sympaťáci. Podle letmé kontroly jejich společného profilu měli celkem vyhraněný apetit... a dle debaty to byl jediný důvod, kdy byly ochotni jít spolu do postele. No spolu. Řekněme, že současně, nikoliv "spolu".

2. 5. 2018Soutěž Eurovision Song Contest je za dveřmi. Máme pro vás pět perliček z její historie

I tak to byla jedna z nejlepších jízd mého života. A vlastně nejde o techniku nebo cokoliv, co by se dalo v sexu vnímat za měrný element úspěchu. Nesejde ani na intoxikaci organismu, nebo konečném místu aktu. Celé to o dva levly vejš zvedl prostý fakt. A sice, že si hoši byli podobní jako vejce vejci! Namazali si mě tehdy na chleba. A dvakrát. Byla to dlouhá noc - slovy písně.

V únoru mají narozeniny. Oslava proběhne v Berlíně.... Hmmmmmmm.

Foto:pinterest.com

Luke Štěpánek

Autor

Luke Štěpánek

Supersebestředný egomaniak s cynickým pohledem na svět a potřebou poznávat. Za tmavými brýlemi a extravagancí je ale i kus lidské duše. Alespoň v to doufá. 

E-shop