5 věcí, které v zimě děsí každého gaye

10. 1. 2017 13:00 Ostatní
5 věcí, které v zimě děsí každého gaye

Zima je otravná. Teploty klesají pod nulu, krátí se den – a jako by nestačily tyhle pohromy, musíme ještě čelit náporu vánočních svátků a s příchodem Nového roku ze sebe vydat první poslední, abychom ukázali, že se opravdu skvěle bavíme.

Hrůza a běs.

Zima je zákeřná, lezavá a žádná ladovská krajinka s osmahlým kocourem Mikešem to nevyváží. Zima znamená smrt pro nespočet živých tvorů. Zima znamená konec radosti a optimismu.

My gayové jsme na temné roční období obzvláště hákliví; ke starostem běžné populace se totiž přidávají záležitosti, které nás dokáží spolehlivě vyděsit...

Protože jsme teplí, musí nám být teplo

Ať do mě blesk praští, jestli jsem po vyoutování alespoň jednu zimu neslyšel slovní hříčku o tom, že mi je určitě teplo, „protože jsem přeci teplej“. Hahaha. Ha. V takových chvílích mám srdce z kamene. A ledu. A náladu na bodu mrazu k tomu.

Je s podivem, kolik individuí tuto zvrácenou (čtěte ‚naprosto debilní‘) hlášku rok co rok vytáhne. Frekvence jejího výskytu navíc stoupá se vzdáleností od centra hlavního města. Opravdu.

7. 5. 2018Měsíc neprané slipy? Dánská firma vytvořila high-tech spodní prádlo, které můžete nosit dlouhé týdny bez nutnosti výměny

Kvůli kabátu neodhadneme postavu protějšku

Nabalit kluka v zimě na ulici znamená rozehrát ruskou ruletu se sakra nejistým výsledkem. Je pod vypasovaným kabátem košile a svetr se sobím motivem? Je tam další bunda? Nebo tuková pneumatika - pozůstatek vánočních mňaminek u maminky?

Nevíte. A dokud dotyčný svršky nesundá, stoprocentně jistí si nebudete nikdy. Nikdy.

Foto: out.com, pinterest.com

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop