FOTOGALERIE: Neuvěřitelné transformace celebrit. Líbí se vám jejich vyrýsované postavy?

9. 1. 2017 16:00 Ostatní
FOTOGALERIE: Neuvěřitelné transformace celebrit. Líbí se vám jejich vyrýsované postavy?

Obdivujete na stříbrném plátně svaly Chrise Hemswortha, Zaca Efrona nebo Nicka Jonase? Povíme vám tajemství. Žádnému z nich nebyla mohutná muskulatura dána do vínku. Za jejich dokonalými fyzickými proporcemi jsou hodiny, dny a týdny tvrdé dřiny. Měsíce přísných diet. A dlouhé roky odhodlání.

16. 5. 2018Muži jako sexy uklízečky! Nový trend z Anglie všechny baví. Kdo by si nechal uklidit od sexy nahých krasavců?

Milionové smlouvy jsou obrovskou motivací. Ale jak výzkumy ukazují, bez vnitřního odhodlání vás do tělocvičny nedokope ani hrozba zkázy lidstva.

Z toho plyne jedno.

Když to dokázali oni, dokážete to i vy. A nezáleží na tom, kolik práce a starosti o domácnost máte. Drtivá většina herců je mnohem vytíženější než vy.

15. 5. 2018Největší nepravdy o poskytování první pomoci: víte, jak zachránit život? Na dýchání z úst do úst rovnou zapomeňte!

Přestaňte se vymlouvat, zvedněte se ze židle. A začněte konečně makat!

Foto: hollywood.com, pinterest.com, tumblr.com

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop