IL BAGNO: Odhalte nejnovější trendy v oblasti interiérů koupelen

Redakce LUI navštívila stylový showroom koupelnového studia IL BAGNO, který sídlí v ulici Ostrovského 36 na pražském Smíchově, aby vyzpovídala Petru Adamovou,…

ilbagno1

Redakce LUI navštívila stylový showroom koupelnového studia IL BAGNO, který sídlí v ulici Ostrovského 36 na pražském Smíchově, aby vyzpovídala Petru Adamovou, majitelku firmy, ohledně žhavých trendů v oblasti designu koupelen.


Kralují v současnosti spíše vany, nebo sprchové kouty?

Neoptimálnějším řešením jsou samozřejmě oba výrobky, pokud to ale prostor neumožňuje, je to u našich klientů vyrovnané. U van vedou klasické tvary, rohové již trendem nejsou, zabírají příliš místa a uvnitř nevyhovují. U sprchových koutů jsou nejlepším řešením bezbariérové skleněné plochy, které se dobře čistí a jsou ošetřeny úpravou proti usazování vodního kamene.

Jaké jsou nejnovější trendy v zařizování koupelen?

Trendem jsou stále neutrální barvy, ostré hranaté tvary pomalu nahrazují oblá řešení, to platí u van, umyvadel a toalet. Bílá, šedá, béžová – velkoformátové obklady a dlažby s efektem kamene, mramoru, onyx. V nabídce máme i velikost 3x1m při tloušťce 3mm.Tyto obklady stěn i podlah umožňují kompaktní téměř bezespáré řešení.

ilbagno8

Více: Movember. Žiletkám vstup zakázán!

Čím jsou zvláštní koupelnové systémy italské značky Bossini?

Bossini je značka sprchových systémů, ručních sprch, venkovních sloupů, ale také armatur. Značka nabízí designové řešení pro náročné, ale i méně náročné klienty. Systémy jsou velmi inteligentní, jsou úsporné a vypadají nápaditě.

ilbagno9

Jaké další technické novinky v rámci interiérů koupelen jsou momentálně IN?

V našem studiu nabízíme nově italské stěrky nanášené speciální technikou, jsou vhodné i do vlhkého prostředí a nabízí širokou škálu barev, struktur, kreativitě se meze nekladou.

Jak se Vaše studio IL BAGNO liší od konkurence?

Nabízíme klientovi absolutní individuální a přátelský přístup, zaměření na stavbě, 3D vizualizaci, technická data a podporu, dopravu, záruční servis a nově i odborné montáže proškolenými techniky. V naší firmě není nic problém, najdeme řešení pro každého klienta na míru, aby našel tu svoji koupelnu snů právě u nás a byl maximálně spokojený.

Více: RECENZE: Můj ARTPOP může být cokoli, vzkazuje Lady Gaga

Co všechno může IL BAGNO klientům nabídnout?

Koupelny vybíráme společně s klientem nebo jeho architektem od obkladů až po doplňky.

ilbagno14

Kde najdeme více informací o vašem studiu?

Více informací najdete na www.ilbagno.cz, případně se můžete obrátit přímo na Petru Adamovou, majitelku studia, a to na mobilním čísle 602 782 288.

Náš nový web je velmi přehledný a nabízí složku realizace, kde si zájemce může prohlédnout databázi skutečných fotografií našich skutečných klientů, kteří nám během naší jedenáctileté činnosti na trhu umožnili nafotit jejich krásné koupelny.

ilbagno13

V sekci vizualizace se dozví, co je potřeba před návštěvou našeho studia udělat a na co se připravit.

Těšíme na návštěvu každého klienta při dobré italské kávě.

ilbagno4

 ilbagno15