TOP 4 módní trendy, které zatím nikdo nenosí a my je chceme vidět všude!

TOP 4 módní trendy, které zatím nikdo nenosí a my je chceme vidět všude!

Zima je pro většinu mužů jednoduchá. V lepším případě chodí všichni v klasických kabátech, které ale nemají větší nápad, v horším nosí lyžařské bundy kamkoliv.…
Václav Mensa Václav Mensa Autor
4. 11. 2016

Zima je pro většinu mužů jednoduchá. V lepším případě chodí všichni v klasických kabátech, které ale nemají větší nápad, v horším nosí lyžařské bundy kamkoliv. A to mluvíme jen o svrchním oděvu. Zimní trendy nejsou tak rozpoznatelné jako ty v létě. Logicky. My jsme ale vybrali čtyři záležitosti, které jsou o krok napřed.

Peleríny
Komentáře o tom, že není rok 1900 nebo že pošťáci v módě nejsou, necháme za dveřmi. Zaprvé jsou peleríny zábavnější než obyčejný kabát, stylovější než cokoliv a můžete si být jistí tím, že jsou ojedinělé. Obhájit si tento kus vyžaduje trochu sebejistoty, ale jakmile to zvládnete, nebudete ji chtít sundat.

<Path> Česko-německý model Tobias LangZdroj:

Kimonový střih
V tomto kontextu budeme za kimonový střih pokládat zavinovací svetry a košile přepásané opaskem. Soustavné teorie o tom, že muži nesmí ukazovat pas, jsou pasé. Pokud chodíte do posilovny a na těch velkých ramenou se opravdu nadřete (nebo je máte od přírody, nesoudíme), proč nevyužít kouzla z dílen designérů? Nehledě na to, že to funguje i jako optický klam, pokud zrovna tak široká ramena nemáte.

Trička s neurčitým potiskem
Vzpomínáte si na tu fotku, kdy si někdo z rodiny Kardashian-Jenner oblékl tričko Slayer, a kytarista této skupiny obratem oblékl tričko „Kill the Kardashians“? Přesně tak to působí. Proč si oblékat trička s Nirvanou nebo Led Zeppelin, pokud ani jednu skupinu neposloucháte? Móda sice o iluzi je, ale ne o předstírání. Naproti tomu trička, která mají neurčitý potisk, donutí lidi přemýšlet.

<Path> Stačí 15 minut tohoto cvičení a budete mít pevnější svaly, mladší pleť a chytřejší mozek!Zdroj:

Neotřelé rukavice
Ženy si s rukavicemi užijí spoustu zábavy. Kenzo jim udělá dlouhé až přes lokty, Lagerfeld zase pošité flitry. I pro muže ale už jsou rukavice trochu zajímavější a byla by škoda si jich v obchodech nevšimnout. Pánové, rukavice už dávno neslouží jen k zahřátí. Ukazujete postoj, styl a doplňujete jimi outfit. Jen mimochodem, rukavice bez prstů mají smysl.

Foto: Tumblr

Populární
články

E-Shop