Pánské trendy podle Lukáše Lindnera, které představil na letošním MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKU

12. 4. 2016 07:30 Móda
Pánské trendy podle Lukáše Lindnera, které představil na letošním MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKU

Značka Lukáš Lindner byla založena v roce 2002 stejnojmeným návrhářem v Praze. Zabýva se tvorbou pánskych a dámských modelových originálů. Pro svoji klientelu a příznivce Lukáš pravidelně pořádá modní přehlídky, které se vyznačuji zejména luxusními večerními róbami. Lukáš Lindner také často spolupracuje s mnoha osobnostmi kulturního a společenského života. Jeho rukopis se predevším vyznačuje tradičním krejčovským řemeslem především kvalitními přírodními materiály.

[related-article]

A jak sá říká ke své tvorbě: „Móda musí splňovat účel a tím je samotné oblékání." Letos samozřejmě nechyběl ani na MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKU, kde představil svou pánskou i dámskou kolekci pro letošní podzim a zimu. Z řad pánských modelů šli přehlídku jména jako Dominik Kůta, Honza Čermák, Filip Klepal a další.

[related-article]

 

Michael Kulkus

Autor

Michael Kulkus

Pendlující mezi dvěma největšími českými metropolemi, mezi dobrými a horšími dny, mezi školou a zaměstnáním. Padá do více paralelních světů, pravidelně zasněn přejíždí tramvajové zastávky. Zajímá se o módu, jeho šatník odráží jeho život. Najdeme v něm chaos všeho, co nám současná móda nabízí - obléká se tedy podle nálady. Jednou seriózní, jednou teenager, jednou introvert, jednou extrovert.

E-shop