Pánské plavky 2014: do módy se vrací upnuté plavky. Vypadají skvěle, ale ne každému sluší. Vyjímají se hlavně na sexy vypracovaných postavách. Jsou tedy to pravé i pro vás?

Letošní léto bude co se pánských plavek týká ve znamení upnutých slipových plavek a boxerek. Pánové se totiž nestydí ukázat svoji dokonalou postavu. Potvrzují…

Letošní léto bude co se pánských plavek týká ve znamení upnutých slipových plavek a boxerek. Pánové se totiž nestydí ukázat svoji dokonalou postavu. Potvrzují to nejnovější trendy od výrobců spodního prádla a plavek. Například největší výrobce plavek na světě, americká značka Andrew Christian, nabízí ve své nové kolekci jen upnuté boxerkové a slipové střihy. Hlavní roli hraje látka, která musí být rychleschnoucí a nesmí chybět ani nápaditý a neotřelý design.

Střihy a materiály vychází z toho, jakým směrem se vyvíjí multimiliardový fashion průmysl, jehož součástí je i spodní prádlo. Pánové totiž čím dál tím častěji jako spodní prádlo nosí upnuté boxerky a slipy a naopak se odvrací od volných trenýrek. Tento trend se promítá i do pánských plavek. Volné kraťasy byly na svém vrcholu před třemi lety, ale to se nyní mění.

“Léto je vlastně obdobím, kdy se ukáže, jak vypadáte a pánové se chtějí ukázat, stejně jako dámy,” říká Martin Malý, zakladatel a majitel e-shopu s pánským spodním prádlem www.DMXgear.cz. Mladí muži, kteří denně chodí do posilovny a pečují o svou vizáž, jsou na svá těla náležitě pyšní, a rádi se svými přednostmi pochlubí. A malé, upnuté plavky jim to umožňují. “Nezáleží však na tom, zda má muž dokonalé tělo nebo normální postavu. Cílem je, aby se v plavkách, stejně jako v prádle, cítil přirozeně,” dodal Malý. I přesto existují limity, a to pořádný pivní pupek visící přes gumu nebo povadlé špekovité bříško. “Těmto mužům bych doporučil raději volné šortky,” říká Martin Malý.

Současný trend pánských plavek tedy velí jasně: malé, obepnuté plavečky, pod kterými je pěkně vyrýsováno. Pro inspiraci přidáváme pár fotek.

[widgetkit id=387]

Foto: dmxgear.cz, Text: Pavel Vacek