HVĚZDNÝ STYL: Neil Patrick Harris! Jak se oblékat jako tento známý hollywoodský herec? Díky našemu manuálu to zvládnete snadno

12. 10. 2017 12:30 Móda
HVĚZDNÝ STYL: Neil Patrick Harris! Jak se oblékat jako tento známý hollywoodský herec? Díky našemu manuálu to zvládnete snadno

Legendární herec Neil Patrick Harris patří nejen mezi oblíbené tváře, ale jeho módní styl obdivuje a miluje spoustu lidí. Pojďte se jím inspirovat, provedeme vás jeho nejčastějšími outfity.

Kdo by ho nemiloval. Vysoký, s perfektní figurou, charismatický, talentovaný. Navíc spokojený partner a milující táta dvou dětí. Harris navíc dokáže být vysoce elegantní a kreativně ležérní. Jak to jen dělá? 

6. 7. 2018TIP LUI: Víme, kde na festivalu ve Varech potkáte nejvíc celebrit!

Obleky nejen pro červený koberec

Obleky mu sedí. To je bez debat. Perfektně střižené, bez zbytečných doplňků, módní kritici i stylisté jásají.

Pro oblek existuje jednoduchá rada. Méně je více. Pokud vám to postava dovolí, nebojte se zúžených siluet. Vaši postavu zvýrazní a nechá ji vyniknout. Nebojte se investovat do kvalitního obleku na míru. Pokud si nejste jisti velikostí, nechte si poradit od odborníků. Perfektně postaráno o vás bude ve Windsors. Nabízejí službu Made to Measure, která vám umožní vybrat si vše podle přání do naprostého detailu.

Untitled design-10.jpg

Kvalitní značky jsou prvním bodem úspěchu. Pokud se nezaměříte na kvalitu, těžko dosáhnete vysněného výsledku. Nebojte se zajít poradit do vyhlášených butiků, které mají s osobním přístupem zkušenosti. Jedním z takových je Butik Cielo. Je zaměřen na luxusní pánskou módu a najdete v něm značky, které si majitel butiku velmi vybíral, aby splňovaly přísné podmínky náročné klientely. Dostupnou a skvělou službu vám prokáže také česká značka Blažek, jejíž kolekce jsou čím dál propracovanější a stylovější. 

22. 6. 2018Ty nejlepší momentky vznikají na pozadí

Zkrátka jednou z inspirací, kterou si můžete od Neil Patrick Harrise odnést, je důraz na kvalitu. Ve svém volném čase obleky samozřejmě nenosí, můžete ho potkat se svým partnerem a dětmi na nejrůznějších akcích, nebo na pláži. Když opustí červený koberec, tak své outfity většinou ladí velmi jednoduše. Tričko nebo košile, krátké kalhoty nebo džíny. Pohodlí především.

80fdec2f0c4a3515cf13d24b928ea5ca.jpg

Jedna věc ale stojí za pozornost a tou je jeho postava. Nebudeme vám nalhávat, že perfektně padnoucí oblek vám bude slušet, i když máte břicho a silná stehna. Ano vejdete se do něj a ano, když bude luxusní, tak v něm asi nebudete vypadat úplně špatně. Pravdou je, že i oblek vám postavu nezachrání, naopak, dokáže vyzdvihnout to, co nechcete. 

1f9159fbd980cc3ca664e387541f5a10.jpg

Patrick Neil Harris je zkrátka inspirací nejen módní, ale může být také inspirací v podobě zdravého životního stylu a sportu. Nutno podotknout, že v jeho soukromém životě je vše tak jak má, a tak jeho spokojenost září všude kolem.

V galerii jsme pro vás vybrali nejnovější přírustky různých značek, které se vám na podzim mohou hodit.

Zdroj: Pinterest.com, Archiv značek

 

 

Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop