Filip Jankovič a jeho styl: můžete se jím inspirovat? Za nás jasné ANO!

19. 5. 2017 10:30 Móda
Filip Jankovič a jeho styl: můžete se jím inspirovat? Za nás jasné ANO!

Inspirace prostě není v našem malém rybníčku dost. Jsou tu ale i celebrity, které mají svůj osobitý styl, který se vůbec nemusíte stydět lehce okopírovat!

Filip je skvělým příkladem toho, jak se po třicítce oblékat mladistvě a nevypadat trapně. Superstar má prostě svůj osobitý styl, který se nemusí každému líbit. Stejně si ale pojďme ukázat pár outfitů z jeho Instagramu. V galerii pak máte, jako vždy, inspiraci!

4. 5. 2018VIDEO: Zdravotní sestra ukazuje na plících kuřáka, co se stane, když se do nich napumpuje vzduch. Po zhlédnutí virálního hitu si už nezapálíte

Filip zvolil hodně trendový styl. Pantofle jsou neskutečně trendy a ponožky k nim jen potvrzují Filipův cit pro módu. Kšiltovka a křivák jsou dalším důkazem toho, že Jankovič má prostě styl! V kombinaci s šortkami vypadá celek zajímavě a tento look určitě může posloužit jako inspirace pro všechny, neb je v něm všechno!

Black is new black! Filip má na sobě celočerný outfit, který bude trendy a nadčasový vždycky. Černá tu prostě bude s čímkoliv, co právě letí, s jakoukoliv novou módní vlnou. Prostě černá. To je rada nad zlato. A ví to i Jankovič.

10. 5. 2018Robinsonův ostrov: Pradlenky, kostičky a nová definice ženského pohlaví
 

Pracovná nedeľa s kamarátmi @elismraz @milanperoutka ? #NiecoSaTočí #Heartbreaker

Příspěvek sdílený F I L I P J A N K O V I Č (@filipdancer),

On prostě ví jak na to. Opět trendy kšiltovka, nadčasový bomber, širší kalhoty, které právě letí a klasické vansky, které z módy prostě NIKDY nevyjdou. To celé dohromady tvoří ultra trendy look do města, který vás schová, ale zároveň na vás upozorní. Přesně to se nám líbí!

 

#MBPFW #StreetLook by @_jakubra_ with @nevrlamonina @sotc_fashion #spermontheclothes

Příspěvek sdílený F I L I P J A N K O V I Č (@filipdancer),

A toto už je jen třešnička z letošního MBPFW. Snad není co dodávat, takhle se to prostě má dělat nejen na týdnech módy. Dáváme Filipovi za jeho skvělý styl velký palec nahoru!

Foto: Filip Jankovič, ahaonline.cz, LBM

Vojta Marek

Autor

Vojta Marek

Baví ho cestování a debatování o všem možném. Nejraději ze všeho však píše, poslouchá hudbu a hlavně sleduje módu, kterou i tak trochu žije. Proto se občas věnuje stylingu. Jeho život se točí kolem přehlídkového mola, klávesnice a sterea. 

E-shop