Leoš Mareš, Jan Cina, David Koller a další styloví muži, vás přišli přesvědčit, že nakupování za dokonalý vzhled stojí

Možná už jste zaznamenali novou kampaň platformy Zalando s názvem „Pro vás, pro něj, pro všechny“ objevující se na různých kanálech. Objevují se v ní například Leoš Mareš nebo Jan Cina, ale také polský MMA zápasník Gamou Fall. Víte však, co je jejím hlavním poselstvím?

Obecně se říká, že muži neradi nakupují oblečení a donutit je obměnit šatník vyžaduje obrovské úsilí. Podle průzkumů přední evropské módní platformy Zalando je toto klišé založeno na pravdě. Možná se to vyloženě netýká našich čtenářů, ale věděli jste, že pouze 21 % mužů rádo nakupuje? Ti ostatní si podle průzkumů nechají nákupy klidně ujít. Zároveň však platí, že více než 86 % mužů si myslí, že je důležité, aby vypadali dobře.

Právě na základě těchto výsledků spustilo Zalando svou první kampaň zaměřenou pouze na muže. A přizvalo si jako posilu ta největší možná esa. V kampani září vždy stylový moderátor Leoš Mareš, mužný zpěvák David Koller a polský model a MMA zápasník Gamou Fall. Ti mají společně s Vratislavem Navrátilem a vždy elegantním hercem Janem Cinou muže přesvědčit, že nakupování za dokonalý vzhled stojí!

"Společně záříme!" zdůrazňuje oděvní značka C&A důležitost spojenectví s LGBTI+ lidmi4. 8. 2022

Právě platforma Zalando nabízí nejen mužům možnost nákupů bez starostí odkudkoliv díky mobilní aplikaci a webu. Navíc zde najdete celou řadu značek včetně těch udržitelnějších, možnost rychlého doručení a vrácení zdarma. Ani ti nejzarputilejší odpůrci nakupování tak nenajdou žádnou výmluvu, proč si nepořídit pár nových stylových kousků. Kampaň „Pro vás, pro něj, pro všechny“ nepřehlédnete!

Zdroj: Zalando