TIP LUI: Zimní svetry nejsou nuda! Přesvědčte se sami, inspirovat se můžete našimi tipy

Svetr je podzimní a zimní velké téma, ale pozor, není svetr jako svetr. S našimi tipy se o tom předsvědčíte raz dva.

Chystáte se na nákup zimního svetru? Právě včas. I když před Vánoci můžete vybírat z designových úletů se svítícím sobím nosem, třpytivými detaily nebo i blikajícími žárovičkami, nenechte se odradit a vybírejte právě teď.

Zimní svetr by ve vašem šatníku rozhodně chyběl neměl. Ačkoliv si možná myslíte, že by vám klidně stačil jeden nebo dva, opak je pravdou.

Trans lidé umírají více než ostatní, ukazují lékařské záznamy za 50 let. Za vyšší úmrtnost mohou (sebe)vraždy a zdravotní stav21. 9. 2021

Kvalitní svetr je designový kousek, který můžete libovolně kombinovat. Pořídit si můžete i tolik módní oversize svetr, který vám prakticky poslouží i v těch největších mrazech. Elegantní rolák pak můžete obléknout i na jednání a pořádný huňatý svetr v severském stylu se vám bude hodit nejen na víkendy na hory.

Velký výběr svetrů pro volný čas i do práce najdete u české značky Blažek

Z materiálů si pak vybírejte ty více kvalitní, perfektně vám bude sloužit svetr z ovčí  vlny merino, která má skvělé vlastnosti, dopustit nedáme samozřejmě ani na kašmír.

Peníze dnes nejsou na prvním místě. Staňte se časovými milionáři a znovu objevte hodnotu života21. 10. 2021

Pokud dáváte přednost české klasice, určitě zavítejte k Blažkovi. Jejich nabídka svetrů je opravdu široká a hodí se i k obleku a elegantnějším outfitům. Česká značka Kama pak nabízí kvalitní pánské svetry s klasickým vzorem spíše pro volný čas.

Svetry z merino vlny od české značky Kama vás zahřejí v každém počasí, i v tom extrémním

Jste-li příznivci módních značek a jisté míry extravagance, pak je Gucci pro vás to pravé. Výrazné vzory, barvy inspirované 70. léty, prostě jedno velké retro, které je stále v kurzu. Umírněnou klasiku pak najdete u klasické značky T. M. Lewin. Zkrátka, pokud ještě váháte, zda svetr ano, či ne, za nás rozhodně velké ano. Inspiraci najdete v galerii.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com