TIP LUI: Zimní svetry nejsou nuda! Přesvědčte se sami, inspirovat se můžete našimi tipy

Svetr je podzimní a zimní velké téma, ale pozor, není svetr jako svetr. S našimi tipy se o tom předsvědčíte raz dva.

Autor: Kamila Písaříková / Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com / 13. 12. 2018

Chystáte se na nákup zimního svetru? Právě včas. I když před Vánoci můžete vybírat z designových úletů se svítícím sobím nosem, třpytivými detaily nebo i blikajícími žárovičkami, nenechte se odradit a vybírejte právě teď.

Zimní svetr by ve vašem šatníku rozhodně chyběl neměl. Ačkoliv si možná myslíte, že by vám klidně stačil jeden nebo dva, opak je pravdou.

3. 3. 2019VIDEO: Pražský nevěstinec s neživými běhnami zvažuje přidat do nabídky také umělé panáky. Proč dnes lidé nesouloží v reálu?

Kvalitní svetr je designový kousek, který můžete libovolně kombinovat. Pořídit si můžete i tolik módní oversize svetr, který vám prakticky poslouží i v těch největších mrazech. Elegantní rolák pak můžete obléknout i na jednání a pořádný huňatý svetr v severském stylu se vám bude hodit nejen na víkendy na hory.

Velký výběr svetrů pro volný čas i do práce najdete u české značky Blažek

Z materiálů si pak vybírejte ty více kvalitní, perfektně vám bude sloužit svetr z ovčí  vlny merino, která má skvělé vlastnosti, dopustit nedáme samozřejmě ani na kašmír.

5. 3. 2019Michael Jackson: legenda, nebo zrůda? Nový dokument HBO otevřel Pandořinu skříňku

Pokud dáváte přednost české klasice, určitě zavítejte k Blažkovi. Jejich nabídka svetrů je opravdu široká a hodí se i k obleku a elegantnějším outfitům. Česká značka Kama pak nabízí kvalitní pánské svetry s klasickým vzorem spíše pro volný čas.

Svetry z merino vlny od české značky Kama vás zahřejí v každém počasí, i v tom extrémním

Jste-li příznivci módních značek a jisté míry extravagance, pak je Gucci pro vás to pravé. Výrazné vzory, barvy inspirované 70. léty, prostě jedno velké retro, které je stále v kurzu. Umírněnou klasiku pak najdete u klasické značky T. M. Lewin. Zkrátka, pokud ještě váháte, zda svetr ano, či ne, za nás rozhodně velké ano. Inspiraci najdete v galerii.