TIP LUI: Zimní svetry nejsou nuda! Přesvědčte se sami, inspirovat se můžete našimi tipy

13. 12. 2018 09:50 Móda
TIP LUI: Zimní svetry nejsou nuda! Přesvědčte se sami, inspirovat se můžete našimi tipy

Chystáte se na nákup zimního svetru? Právě včas. I když před Vánoci můžete vybírat z designových úletů se svítícím sobím nosem, třpytivými detaily nebo i blikajícími žárovičkami, nenechte se odradit a vybírejte právě teď.

Zimní svetr by ve vašem šatníku rozhodně chyběl neměl. Ačkoliv si možná myslíte, že by vám klidně stačil jeden nebo dva, opak je pravdou.

22. 12. 2018Cítíte se osamělí a ztracení uprostřed davu? Může za to i architektura a nedomyšlené městské plánování

Kvalitní svetr je designový kousek, který můžete libovolně kombinovat. Pořídit si můžete i tolik módní oversize svetr, který vám prakticky poslouží i v těch největších mrazech. Elegantní rolák pak můžete obléknout i na jednání a pořádný huňatý svetr v severském stylu se vám bude hodit nejen na víkendy na hory.

Velký výběr svetrů pro volný čas i do práce najdete u české značky Blažek

Z materiálů si pak vybírejte ty více kvalitní, perfektně vám bude sloužit svetr z ovčí  vlny merino, která má skvělé vlastnosti, dopustit nedáme samozřejmě ani na kašmír.

17. 12. 2018Hořká čokoláda pomáhá vašemu srdci i mozku, dejte si ale pozor na kalorie!

Pokud dáváte přednost české klasice, určitě zavítejte k Blažkovi. Jejich nabídka svetrů je opravdu široká a hodí se i k obleku a elegantnějším outfitům. Česká značka Kama pak nabízí kvalitní pánské svetry s klasickým vzorem spíše pro volný čas.

Svetry z merino vlny od české značky Kama vás zahřejí v každém počasí, i v tom extrémním

Jste-li příznivci módních značek a jisté míry extravagance, pak je Gucci pro vás to pravé. Výrazné vzory, barvy inspirované 70. léty, prostě jedno velké retro, které je stále v kurzu. Umírněnou klasiku pak najdete u klasické značky T. M. Lewin. Zkrátka, pokud ještě váháte, zda svetr ano, či ne, za nás rozhodně velké ano. Inspiraci najdete v galerii.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop

Jak vypadat dobře v dešti?

Vypadat dobře během špatného počasí? Není to jednoduchý úkol, ale dá se to zvládnout. I během krupobití můžete mít styl – s našimi tipy můžete zůstat…

Móda