TIP LUI: Řekněte si "dobrou noc" stylově, s vtipem a česky! Představujeme vám ta nejluxusnější česká pyžama

Jestli přemýšlíte o vtipném a navíc praktickém dárku pod stromeček, máme pro vás tip. Stylový, český a navíc vtipný!

Samozřejmě, že si pamatujeme na neoblíbené měkké dárky, které každý z nás někdy v životě našel pod stromečkem. 

Většinou takový balíček skrýval ponožky nebo pyžamo. Ovšem není pyžamo jako pyžamo. Představujeme vám českou značku, která vyrábí vtipné a luxusní pyžamové overaly, ve kterých budete chtít chodit klidně i celý den.

Maspalomas na Kanárských ostrovech – místo, kde jsou heterosexuálové menšinou12. 5. 2022

Českou značku Pyjamof  založili manželé Aleš a Martina Wallconovi. Původně šlo především o to, jak zařídit, aby při spánku netáhlo na záda. Praktický nápad overalu se brzy ujal, nastalo období testování a z původně dvou materiálů - merino vlny a modalu - se ujala právě merino vlna pro své skvělé vlastnosti. 

Aktuálně si tak můžete pořídit luxusní pyžamové overaly různých barev ze 100% merino vlny, která je velmi příjemná na spaní. Navíc je antialergická a je vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou.

Originální české pyžamové overaly z merino vlny vyrábí značka Pyjamof

"Merino vlna má vynikající termoregulační vlastnosti, absorpci a odvod vlhkosti, ale úžasných vlastností má daleko více," pochvaluje si materiál majitel značky Pyjamof Aleš Wallcon a dodává: "V neposlední řadě je antistatická, nelepí se na tělo, je vzdušná a extrémně pohodlná."

Chcete investovat, ale nevíte do čeho? Zkuste začít u sebe! Investování do sebe sama může zvednout sebevědomí i předejít vyhoření24. 2. 2022

Na designu overalů se podepsal také koníček manželů, kterým je mimo jiné také podvodní svět a mořští živočichové. Limitovaná série tak nese motivy mořských tvorů. "Vybrali jsme prozatím čtyři motivy, želvu, chobotnici, medúzu a mořského koníka. Samozřejmě prodáváme i overaly bez potisků, vybere si každý. Zájem je zhruba půl na půl," říká Martina Wallcon.

Limitovaná série overalů nese potisky mořských živočichů

Overaly značky Pyjamof seženete na oficiálních stránkách, pokud se ale rozhodnete tento originální dárek někomu věnovat, dlouho neváhejte. Pyžamové overaly totiž velmi rychle mizí.

Zdroj: Archiv značky