TIP LUI: Řekněte si "dobrou noc" stylově, s vtipem a česky! Představujeme vám ta nejluxusnější česká pyžama

29. 11. 2018 17:45 Móda
TIP LUI: Řekněte si "dobrou noc" stylově, s vtipem a česky! Představujeme vám ta nejluxusnější česká pyžama

Samozřejmě, že si pamatujeme na neoblíbené měkké dárky, které každý z nás někdy v životě našel pod stromečkem. 

Většinou takový balíček skrýval ponožky nebo pyžamo. Ovšem není pyžamo jako pyžamo. Představujeme vám českou značku, která vyrábí vtipné a luxusní pyžamové overaly, ve kterých budete chtít chodit klidně i celý den.

16. 11. 2018Vědci odhalili komplexní vliv manželství na život a zdraví člověka. Měli by homosexuálové o pravé manželství vůbec stát?

Českou značku Pyjamof  založili manželé Aleš a Martina Wallconovi. Původně šlo především o to, jak zařídit, aby při spánku netáhlo na záda. Praktický nápad overalu se brzy ujal, nastalo období testování a z původně dvou materiálů - merino vlny a modalu - se ujala právě merino vlna pro své skvělé vlastnosti. 

Aktuálně si tak můžete pořídit luxusní pyžamové overaly různých barev ze 100% merino vlny, která je velmi příjemná na spaní. Navíc je antialergická a je vhodná i pro lidi s citlivou pokožkou.

Originální české pyžamové overaly z merino vlny vyrábí značka Pyjamof

"Merino vlna má vynikající termoregulační vlastnosti, absorpci a odvod vlhkosti, ale úžasných vlastností má daleko více," pochvaluje si materiál majitel značky Pyjamof Aleš Wallcon a dodává: "V neposlední řadě je antistatická, nelepí se na tělo, je vzdušná a extrémně pohodlná."

11. 12. 2018Tato japonská kavárna díky robotům zaměstnává ochrnuté lidi jako číšníky

Na designu overalů se podepsal také koníček manželů, kterým je mimo jiné také podvodní svět a mořští živočichové. Limitovaná série tak nese motivy mořských tvorů. "Vybrali jsme prozatím čtyři motivy, želvu, chobotnici, medúzu a mořského koníka. Samozřejmě prodáváme i overaly bez potisků, vybere si každý. Zájem je zhruba půl na půl," říká Martina Wallcon.

Limitovaná série overalů nese potisky mořských živočichů

Overaly značky Pyjamof seženete na oficiálních stránkách, pokud se ale rozhodnete tento originální dárek někomu věnovat, dlouho neváhejte. Pyžamové overaly totiž velmi rychle mizí.

Zdroj: Archiv značky
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop

Jak vypadat dobře v dešti?

Vypadat dobře během špatného počasí? Není to jednoduchý úkol, ale dá se to zvládnout. I během krupobití můžete mít styl – s našimi tipy můžete zůstat…

Móda