TIP LUI: Objevte stylové kabáty, které právě teď vládnou ulicím

27. 11. 2018 17:45 Móda
TIP LUI: Objevte stylové kabáty, které právě teď vládnou ulicím

Jak teploty klesají, stále častěji řešíme, co si vlastně vzít na sebe. Samozřejmě s ohledem na počasí, ale také proto, aby daná svrchní vrsta působila stylově. 

Praktickou a nejvíc cool odpovědí je kabát. Městský kabát, který můžete nosit na jednání i večerní procházku městem.

1. 12. 2018Chateau Hostačov – Království klidu v samém srdci Česka

Na výběr máte samozřejmě mnoho variant. Vybrat si můžete kabát o trochu delši než sako, který vám bude spolehlivě dělat společnost při jednáních. Kabát s délkou do půli stehen je pak velmi univerzální a využijete ho nejen k obleku. Pokud chcete být za elegána, pořiďte si kabát ke kolenům nebo i pod ně.

Elegantní kabát z plstěné vlněné směsi H&M

Pokud nosíte do práce především obleky, pak volte spíše neutrální barvy kabátu. Velmi univerzální barvou je tmavě šedá, béžová i černá. Nemá-li pak vaše práce předepsaný dresscode, můžete si dovolit jemný úlet v podobě tradiční kostky nebo i výraznější barvy.

6. 12. 2018Je pití piva opravdu zdravé? V čem nám tento nápoj může pomáhat?

Když budete kabát vybírat v běžném obchodě, zvolte ten s příměsí vlny. Čím víc procent vlny, tím vás víc zahřeje. Trendem poslední doby jsou pak kabáty s péřovou podšívkou, která hřeje také spolehlivě. Sáhnout ale můžete i po nejmodernějších materiálech – klasický kabát v sobě totiž může skrývat podšívku s goretexovou funkční membránou.

Z barev vedou tmavší odstíny šedé i hnědé. U české značky Blažek najdete více variant

Vybrali jsme v galerii varianty, které splňují trendy, klasiku i barevnou extravaganci.

Zdroj: Archiv značek
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop

Jak vypadat dobře v dešti?

Vypadat dobře během špatného počasí? Není to jednoduchý úkol, ale dá se to zvládnout. I během krupobití můžete mít styl – s našimi tipy můžete zůstat…

Móda