Cestujte stylově a vkusně! IN budete s ledvinkou i batohem přes rameno

29. 11. 2018 09:25 Móda
Cestujte stylově a vkusně! IN budete s ledvinkou i batohem přes rameno

Pamatujete si dobu, kdy jste si klepali na čelo, když se před vámi objevil někdo s ledvinkou u pasu? Tak ta doba už je dávno pryč. Z retro doplňků se stávají trendy a i ty kdysi nejvíce OUT tašky mají nyní zelenou.

7. 12. 2018ROZHOVOR: Drag queen Hayley The Strange o tom, co znamená drag a jak se liší od travesti umělkyň

Pokud se tedy vydáte na druhý konec republiky nebo se chystáte na výlet za hranice, o své cestovní tašce rozhodně zapřemýšlejte. 

Do města si přes rameno přehoďte ledvinku, nosí se teď i jako cross body, oversize samozřejmě. I ty nejluxusnější značky mají ve svém portfoliu alespoň jednu, tak už se na tento doplněk přestaňte dívat skrz prsty a jednu nebo i dvě ledvinky si klidně pořiďte.

Stylová ledvinka, kterou můžete nosit formou crossbody, Dior

Batoh se dočkal největší pozornosti před pár lety, ale stále se drží na výsluní. Pošitý nejrůznějšími knoflíky, kovovými komponenty, s řetězem nebo prostě minimalistický vám bude dělat společnost ve městě i na venkově. Ale pozor, pořád je řeč o stylovém městském batohu, ideálně značkovém, žádná outdoorová záležitost. Outdoor zavazadlo patří do přírody, kde může uplatnit své funkce, tvar i třeba nenápadnou barvu.

27. 11. 2018Učitele ve školách brzo nahradí roboti. Dokážete si něco podobného představit?

Pak už se dostáváme k elegantním koženým taškám do kanceláře, stylovým sportovním taškám na tréninky i cestovním kufrům na kolečkách. Slaďte své denní zavazadlo s vaším outfitem a budete mít dobrý pocit. Z čeho? Že i když vás čeká náročný pracovní den, budete to prostě vy. Stylový a trendy. 

Ledvinka Gucci

Tak se podívejte do galerie a inspirujte se novinkami, které jsme v redakci pro vás vybrali.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop

Jak vypadat dobře v dešti?

Vypadat dobře během špatného počasí? Není to jednoduchý úkol, ale dá se to zvládnout. I během krupobití můžete mít styl – s našimi tipy můžete zůstat…

Móda