TIP LUI: Jaké boty byste si právě teď měli pořídit?

Začíná období šněrování, nazouvání a zapínání. Ano, podzim je o trochu jiných botách než jsou žabky a sandále, na řadu přicházejí zahalené kotníky.

Letní čas, kdy jste měli možnost naskočit lehce do žabek nebo sandálů je sice pryč, ale zoufat si nemusíte. Obchody jsou naplněné skvělým výběrem bot, jen se zaměřit na ty správné.

Ať už si vybíráte boty pro různé příležitosti, veřte, že neodejdete s prázdnou.

Ve věku 88 let zemřel James Hormel, první otevřeně gay americký velvyslanec. Pomáhal financovat boj proti AIDS17. 8. 2021

Když chcete být stylový, obujte tenisky. Jsou to za poslední dobu nejvíc trendy boty, jaké si dovedete představit. Sladit se dají s džínami i oblekovými kalhotami, vzít si je můžete na večírek i do práce a dokonce i na svatbu a ani v jednom případě neuděláte chybu. Velký a opravdu široký výběr mají například v Queens, tedy v tom českém obchodě, který najdete v několika městech a velký výběr mají i online.

Trendy tenisky z nové kolekce Dior

A když je pro vás na tenisky už trochu chladněji, zkuste kotníkový typ. Budete cool a navíc nenastydnete.

„Lidská hodnota se neodvíjí od sexuální orientace, ale od úplně jiných kvalit,“ říká slovenská prezidentka Zuzana Čaputová k podpoře LGBTQ+ komunity26. 7. 2021

Kotníkové boty jsou jedny z nejoblíbenějších podzimních. Pořiďte si stále trendy kotníkové kožené chelsea a nesundáte je po celý podzim, to vám garantujeme. Jsou pohodlné, velmi slušivé a dají se perfektně zkombinovat.

Nezapomínejte také na ponožky, na tón v tónu zapomeňte, letí barevné a vtipné vzory

Ať už si vyberete jakýkoliv typ obuvi, myslete také na péči o materiál. O kožené boty pečujte pravidelně a s citem, aby vám dlouho vydržely. Impregnace je také na místě, pokud víte, že se budete pohybovat v prostředí, kde mohou navlhnout nebo se jinak poškodit.

V galerii jsme vybrali naše favority nejrůznějších typů a značek, které právě teď najdete v obchodech nebo e-shopech.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.