TIP LUI: Jaké boty byste si právě teď měli pořídit?

31. 10. 2018 08:45 Móda
TIP LUI: Jaké boty byste si právě teď měli pořídit?

Letní čas, kdy jste měli možnost naskočit lehce do žabek nebo sandálů je sice pryč, ale zoufat si nemusíte. Obchody jsou naplněné skvělým výběrem bot, jen se zaměřit na ty správné.

Ať už si vybíráte boty pro různé příležitosti, veřte, že neodejdete s prázdnou.

26. 11. 2018Šest jídel, která vám pomohou zatočit s kocovinou

Když chcete být stylový, obujte tenisky. Jsou to za poslední dobu nejvíc trendy boty, jaké si dovedete představit. Sladit se dají s džínami i oblekovými kalhotami, vzít si je můžete na večírek i do práce a dokonce i na svatbu a ani v jednom případě neuděláte chybu. Velký a opravdu široký výběr mají například v Queens, tedy v tom českém obchodě, který najdete v několika městech a velký výběr mají i online.

Trendy tenisky z nové kolekce Dior

A když je pro vás na tenisky už trochu chladněji, zkuste kotníkový typ. Budete cool a navíc nenastydnete.

20. 11. 2018Záhadná voda plná minerálů, která promění v kámen vše, s čím přijde do kontaktu

Kotníkové boty jsou jedny z nejoblíbenějších podzimních. Pořiďte si stále trendy kotníkové kožené chelsea a nesundáte je po celý podzim, to vám garantujeme. Jsou pohodlné, velmi slušivé a dají se perfektně zkombinovat.

Nezapomínejte také na ponožky, na tón v tónu zapomeňte, letí barevné a vtipné vzory

Ať už si vyberete jakýkoliv typ obuvi, myslete také na péči o materiál. O kožené boty pečujte pravidelně a s citem, aby vám dlouho vydržely. Impregnace je také na místě, pokud víte, že se budete pohybovat v prostředí, kde mohou navlhnout nebo se jinak poškodit.

V galerii jsme vybrali naše favority nejrůznějších typů a značek, které právě teď najdete v obchodech nebo e-shopech.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop

Jak vypadat dobře v dešti?

Vypadat dobře během špatného počasí? Není to jednoduchý úkol, ale dá se to zvládnout. I během krupobití můžete mít styl – s našimi tipy můžete zůstat…

Móda