Koho sledovat na Instagramu? Tyto inspirativní profily českých kluků pravděpodobně ještě neznáte

Chcete se na Instagramu nechat inspirovat, ale ne a ne narazit na ty správné lidi, kteří mají opravdu zajímavé profily? Vybrali jsme pro vás 6 českých kluků,…

Chcete se na Instagramu inspirovat, ale ne a ne narazit na ty správné lidi, kteří mají opravdu zajímavé příspěvky? Vybrali jsme pro vás 6 českých kluků, jejichž profily jsou plné vizuální inspirace!

@iam.jaspit

100% vegan „body activist“, to je Jan Jaspit Spitzner, dredatý (non)model pro New Aliens Agency, který občas trochu šokuje, ale pokaždé inspiruje!

 

@miraromaniv

Miroslav je art director, stylista a odborník na módu, což se na vzhledu jeho instagramového profilu pochopitelně projevuje. Jestli hledáte fashion inspiraci, pak on je ten člověk, kterého byste měli začít sledovat.

 

@viktxrkrahulec

Viktor v Manchesteru studuje obor Fashion Business, a tak není až tak překvapivé, že má skvělý smysl pro estetiku. Jeho instagramový profil je plný inspirace a sledovat jej je doslova #visualpleasure.

 

@eduard_adam_orszulik

Eduard Adam Orszulík je tanečník, který tak trochu flirtuje s modelingem. Na jeho instagramovém profilu najdete tuny neotřelé vizuální inspirace.

 

@adam.kost

Adam Kost je mladý a talentovaný módní návrhář a taky student UMPRUM. Na pražském fashion weeku nám předvedl už několik svých kolekcí. Z jeho instagramového profilu si odnesete pořádnou dávku fashion inspirace a budete mít přehled o všem, co tento talentovaný mladík chystá.

 

@michal.skr_

Student herectví a příležitostný model, to je Michal Skřivan, který má úžasný smysl pro estetično a dar neobyčejně zachytit každý moment.

Zdroj: Instagram