Justin Timberlake představil kolekci oblečení! Víte s jakou světoznámou značkou se spojil?

Módní spolupráce se za poslední dobu rozrostly. Pozadu nezůstal ani Justin Timberlake, který představil kolekci oblečení a svoji spolupráci se světoznámou…

Značkou, která opětovně navázala spolupráci s desetinásobným držitelem Grammy, zpěvákem a hercem Justinem Timberlakem je Levi's. Společně představují kolekci Levi's x Justin Timberlake Fresh Leaves, která je moderním pohledem na kultovní kousky Levi's, inspirované Justinovou láskou k hudbě.

„Nechutní a zvrácení“. Ruská státní televize ve svém vysílání urážela olympijské LGBT sportovce6. 8. 2021

Jako symbol autentického sebevyjádření nosili Levi's hudebníci s originálními hlasy z celého světa a také jejich fanoušci. Justin ztělesňuje autentického ducha Levi's a my jsme velmi hrdí na tuto spolupráci,” říká Jennifer Seyová, marketingová ředitelka společnosti Levi Strauss & Co.

Kolekce Levi's x Justin Timberlake Fresh Leaves je dostupná ve vybraných obchodech i online

Justin pracoval s týmem návrhářů Levi's v sanfranciské Eureka Innovation Lab, v archivech Levi's a Haus of Strauss a v showroomu Levi's v Los Angeles. Pojmenování „Fresh Leaves” vychází z vlastního Timberlakova konceptu a nabízí nový, svěží pohled na nadčasové kousky pro další generace.

Výsledkem je dvcetidílná pánská kolekce nejkultovnějších střihů značky. Těšit se tak můžete na důvěrně známé kousky, barvy, vzory a střihy, ale s neočekávanými moderními prvky – prostě klasika v novém.

I vzdělávání může být pestré. Ve Skotsku se zaměří na dospívající drag queens, v Pákistánu na trans lidi. Co bude předmětem výuky?29. 7. 2021

Oblečení je pro tvůrčí proces a výkon muzikanta stejně důležité jako samotná hudba. Tato kolekce Levi's je mým pokusem o sdílení některých zážitků,“ říká Timberlake.

Limitovaná kolekce představuje to nejlepší z kultovních kousků Levi's, vše je založené na kvalitní řemeslné výrobě a prémiových materiálech. Najdete ani tak o moderní streetwearové prvky, ale o hru s proporcemi, které nabízejí nadměrné velikosti a prodloužené délky nebo kapuce na džískách a košilích.

Justin Timberlake poprvé spolupracoval s Levi's v loňském roce, kdy personalizoval džísku Levi's k 50. výročí tohoto kultovního kousku

Kolekce je k dostání celosvětově od 4. října ve vybraných Levi's obchodech i v online shopu.

Zdroj: Archiv značek