Justin Timberlake představil kolekci oblečení! Víte s jakou světoznámou značkou se spojil?

Módní spolupráce se za poslední dobu rozrostly. Pozadu nezůstal ani Justin Timberlake, který představil kolekci oblečení a svoji spolupráci se světoznámou…

Značkou, která opětovně navázala spolupráci s desetinásobným držitelem Grammy, zpěvákem a hercem Justinem Timberlakem je Levi's. Společně představují kolekci Levi's x Justin Timberlake Fresh Leaves, která je moderním pohledem na kultovní kousky Levi's, inspirované Justinovou láskou k hudbě.

Americká hypotéka, obratová hypotéka nebo třeba hypotéka na pronájem: Znáte všechny své možnosti řešení (nejen) bydlení?17. 5. 2022

Jako symbol autentického sebevyjádření nosili Levi's hudebníci s originálními hlasy z celého světa a také jejich fanoušci. Justin ztělesňuje autentického ducha Levi's a my jsme velmi hrdí na tuto spolupráci,” říká Jennifer Seyová, marketingová ředitelka společnosti Levi Strauss & Co.

Kolekce Levi's x Justin Timberlake Fresh Leaves je dostupná ve vybraných obchodech i online

Justin pracoval s týmem návrhářů Levi's v sanfranciské Eureka Innovation Lab, v archivech Levi's a Haus of Strauss a v showroomu Levi's v Los Angeles. Pojmenování „Fresh Leaves” vychází z vlastního Timberlakova konceptu a nabízí nový, svěží pohled na nadčasové kousky pro další generace.

Výsledkem je dvcetidílná pánská kolekce nejkultovnějších střihů značky. Těšit se tak můžete na důvěrně známé kousky, barvy, vzory a střihy, ale s neočekávanými moderními prvky – prostě klasika v novém.

Prahu zahalí oblak flitrů a peří – do klubu PM zavítá vítězka Drag Race Holland: Vanessa Van Cartier. Chybět nebudou ani české drag queens28. 6. 2022

Oblečení je pro tvůrčí proces a výkon muzikanta stejně důležité jako samotná hudba. Tato kolekce Levi's je mým pokusem o sdílení některých zážitků,“ říká Timberlake.

Limitovaná kolekce představuje to nejlepší z kultovních kousků Levi's, vše je založené na kvalitní řemeslné výrobě a prémiových materiálech. Najdete ani tak o moderní streetwearové prvky, ale o hru s proporcemi, které nabízejí nadměrné velikosti a prodloužené délky nebo kapuce na džískách a košilích.

Justin Timberlake poprvé spolupracoval s Levi's v loňském roce, kdy personalizoval džísku Levi's k 50. výročí tohoto kultovního kousku

Kolekce je k dostání celosvětově od 4. října ve vybraných Levi's obchodech i v online shopu.

Zdroj: Archiv značek