FOTOREPORTÁŽ: Paříž plná módy! Jaký byl módní týden a co se nosí na ulicích, když probíhá Paris Fashion Week?

7. 10. 2018 15:10 Móda
FOTOREPORTÁŽ: Paříž plná módy! Jaký byl módní týden a co se nosí na ulicích, když probíhá Paris Fashion Week?

Paříž je město módní inspirace samo o sobě. Když navíc ve městě probíhá módní týden, ulice se prakticky změní v přehlídkové molo.

Během pařížského týdne módy se pak ve městě pohybuje ještě více stylových lidí než obvykle, potkáváte modelky v metru, slavné osobnosti na ulici i v restauracích a celkově se vlastně i náhodně můžete dostat na nějakou módní akci i prezentaci.

24. 9. 2018Pro růst svalů potřebujete zejména bílkoviny. Podívejte se, které potraviny jsou jejich nejlepším zdrojem

Místo, kde se koná nějaká přehlídka, poznáte bezpečně také podle zvýšeného počtu pobíhajících lidí s foťákem a stylově vypadajících postávajících. A co se vlastně nosí v Paříži během týdne módy? 

Street style v Paříži

V září je v Paříži krásné babí léto, a tak outfity nemusí být naštěstí přizpůsobeny nestálosti počasí. O to extrémnější a fantazijní občas jsou, ulici vládnou barvy, oversize i retro. 

Muži nejsou tak nápadití a výrazní jako ženy. To zaprvé. Objevují se v obleku, nutno podotknout, že v perfektně střiženém, nebo zkombinují několik variant stylů, které lze jednoduše identifikovat.

12. 10. 2018Chcete vědět, jak jste na tom se zrakem? Nechte si jej změřit u optometristy

Na přehlídkách renomovaných značek vidíte eleganci i nedbale perfektní šmrnc, vše samozřejmě značkové a velmi luxusní. Na přehlídce značky Dior byli hosté oblečeni do nejnovější kolekce od Dioru, poloprůsvitné sukně střídala přehlídka kostýmků i šatů, doplněná o novou Saddle Bag, ikonickou kabelku v reinterpretaci Marie Grazii Chiuri pro sezonu podzim-zima. 

Street style v Paříži, barevně sladěni

Na přehlídkách alternativnějších návrhářů popustí hosté pomyslnou uzdu své fantazii a obléknou mnohdy až umělecky působící modely, nebojí se kontroverze i nahoty. 

Zkrátka, na ulicích v Paříži to žije, je zde vidět módní život během Fashion Weeku i mimo něj. Barevný, kreativní a inspirativní, který je potěšením i zábavou. A tak to má v módě být. Podívejte se do galerie na fantazijní outfity z ulice a atmosféru během módního týdne.

Zdroj: Foto: Kamila Písaříková, Pinterest.com
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop

8 pánských trendů na letošní podzim

Co je nového v pánské módě na nadcházející podzim a zimu? Držte si rybářské klobouky, protože to bude jízda! A pokud rybářský klobouk ještě nemáte, rychle pro…

Móda