TIP LUI: Podzimní módní novinky, které se podle nás rozhodně povedly

Podzim je vždy jedním z nejočekávanějších období, alespoň co se módních novinek týká. Vybrali jsme pro vás ty, které nás v redakci zaujaly nejvíce.

Podzim je období vrstvení, šál i klobouků a především nových kolekcí, které už na vás netrpělivě čekají v obchodech. Letos se prezentují především v barvě červeného vína, tmavě zelené i zvláštní okrové a oranžové. 

I my v redakci máme své favority, vybrali jsme pro vás trendy tipy, které nás zaujaly nejvíce.

„Rodina je od slova rodit,“ myslí si prezident Zeman a navzdory přání dvou třetin národa by manželství pro lesby a gaye vetoval8. 6. 2022

Londýnská značka COS představila 6. září limitovanou kolekci Soma, která obsahuje 17 nadčasových, nezbytných kousků pánského šatníku.

17 nadčasových kousků pánského šatníku, to je kolekce SOMA od značky COS

Jednotlivé modely jsou inspirovány každodenním pohybem, a proto byla kolekce představena netradičně pomocí choreografie hvězdného britského choreografa Waynea McGregora a jeho tanečníků. 

Značka Barbour připravila ve své podzimní kolekci modely s tradiční kostkou a jejich kultovní zelenou barvou. Velkou výhodou jejich oblečení je funkčnost, a tak si na své přijdou i milovníci přírody.

Tradičně se kolekce velmi povedla i české značce Blažek, která ji byla fotit v divoké přírodě Irska. Kombinovatelné kousky v trendy barvách se dají nosit do města i do přírody a my tleskáme.

V nové kolekci Blažek se objevuje i výrazná oranžová

Pokud si potrpíte na doplňky, podzim budete milovat. Kšiltovky, klobouky nebo šály, teď je ten správný čas je vynosit. Do popředí se dostává i manžestr, materiál, který je sice považovaný za retro, ale mnoho značek ho již zařadilo do svých kolekcí. Podobně na tom může být i oranžová barva, která sice vládne podzimním listům, ale značky ji znovu objevily až nyní. 

Další vychytané novinky najdete pro inspiraci v galerii.

Zdroj: Archiv značek