8 pánských trendů na letošní podzim

27. 9. 2018 12:00 Móda
8 pánských trendů na letošní podzim

Co je nového v pánské módě pro nadcházející podzim a zimu? Držte si rybářské klobouky, protože to bude jízda! A pokud rybářský klobouk ještě nemáte, rychle pro něj, protože zrovna zažívá comeback.

 

Kreativní vrstvení

Pořádné vrstvení je pro letošní podzim to pravé

Tento trend spočívá v neobvyklých kombinacích. Co bylo donedávna zakázáno, je nyní žádoucí. Nebojte se obléct si pod kabát mikinu s kapucí. Pokud ze spoda bundy trčí svetr, je to jenom dobře. Rolák čouhající z výstřihu je cool.

 

„Skoro ošklivé“ tenisky

"Ošklivé" tenisky nejsou pro každého, zkuste něco mezi

Hodně se o něm mluví, ti odvážní jej dokonce i nosí. Řeč je o trendu „ošklivých“ tenisek, o kterém jste určitě už taky něco zaslechli. Jedná se o tenisky, které jsou jako vystřižené z devadesátek, mají výraznou podešev a záměrně vypadají jako z šatníku vašeho táty (také se jim přezdívá „daddy`s shoes“). Ty ale nesednou každému. Proto je tu i umírněnější trend, což jsou „skoro ošklivé“ tenisky, tedy něco mezi „ugly shoes“ a normálními teniskami.

26. 11. 2018Užijte si vůni Vánoc s Party Lite!

Maskáče a móda inspirovaná vojáky

Maskáče a praktičnost

Kapsy, vesty, střihy, funkční materiály, maskáčové vzory. Pánská móda se z vojska inspiruje poměrně často, letošní trend vypadá takto.

 

Preppy

Preppy, neboli styl bohatých šprtů z amerických soukromých škol

Preppy, což je styl amerických soukromých škol, se projevil i v nejnovější kolekci H&M Studio. Charakteristický je především pruhy a školními logy. Kombinujte s retro kalhoty, odvážní mohou doladit rybářským kloboukem.

 

Šusťákovky z devadesátek

Prohrabejte si skříně a vytáhněte staré šusťákovky

Čas vytáhnout ze skříně staré bundy z devadesátek. Výrazná loga, volné střihy, výrazné barvy, to všechno teď letí, ale všeho s mírou!

15. 11. 2018„Po vývaru z použitých dámských vložek mám pocit, že létám!“ Indonéská mládež objevila novou a opravdu šílenou drogu

Hnědá, hnědší, nejhnědší

Hnědá je cool!

Právě teď je v módě vypadat jako úchylný kámoš vašeho táty. Abyste to s úchylností však nepřehnali, vyplatí se dodržovat jednoduché pravidlo: na jeden outfit jen jeden vintage kousek!

 

Průhlednost

Průhlednost je hit

Soukromí je prý přežitek, transparentnost je žádoucí, tak to by bylo, aby móda takovou věc nereflektovala! Trend jsou průhledné bundy, ale i pršipláště a pláštěnky.

 

Džínovina se vzory

Denim a vzory

Obrázkům, nášivkám a vzorům na džínovinách řekněte tento podzim své ano! Ale bacha, aby toho nebylo moc. Zbytek outfitu by měl být jednoduchý.

 

Zdroj: fotky: fashionbeans.com
Hynek Toman

Autor

Hynek Toman

Estét tíhnoucí k perfekcionismu, i pankáč, který je pro každou špatnost. Milovník ostrého jídla. V minulém životě byl Marilyn Monroe.

E-shop

Jak vypadat dobře v dešti?

Vypadat dobře během špatného počasí? Není to jednoduchý úkol, ale dá se to zvládnout. I během krupobití můžete mít styl – s našimi tipy můžete zůstat…

Móda