8 pánských trendů na letošní podzim

Co je nového v pánské módě na nadcházející podzim a zimu? Držte si rybářské klobouky, protože to bude jízda! A pokud rybářský klobouk ještě nemáte, rychle pro…

Co je nového v pánské módě pro nadcházející podzim a zimu? Držte si rybářské klobouky, protože to bude jízda! A pokud rybářský klobouk ještě nemáte, rychle pro něj, protože zrovna zažívá comeback.

 

Kreativní vrstvení

Pořádné vrstvení je pro letošní podzim to pravé

Tento trend spočívá v neobvyklých kombinacích. Co bylo donedávna zakázáno, je nyní žádoucí. Nebojte se obléct si pod kabát mikinu s kapucí. Pokud ze spoda bundy trčí svetr, je to jenom dobře. Rolák čouhající z výstřihu je cool.

 

„Skoro ošklivé“ tenisky

"Ošklivé" tenisky nejsou pro každého, zkuste něco mezi

Hodně se o něm mluví, ti odvážní jej dokonce i nosí. Řeč je o trendu „ošklivých“ tenisek, o kterém jste určitě už taky něco zaslechli. Jedná se o tenisky, které jsou jako vystřižené z devadesátek, mají výraznou podešev a záměrně vypadají jako z šatníku vašeho táty (také se jim přezdívá „daddy`s shoes“). Ty ale nesednou každému. Proto je tu i umírněnější trend, což jsou „skoro ošklivé“ tenisky, tedy něco mezi „ugly shoes“ a normálními teniskami.

Nahlédněte do nádherného bungalovu známého kadeřníka Libora Šuly a jeho partnera Petera. Své štěstí našli ve Zlosyni8. 10. 2021

Maskáče a móda inspirovaná vojáky

Maskáče a praktičnost

Kapsy, vesty, střihy, funkční materiály, maskáčové vzory. Pánská móda se z vojska inspiruje poměrně často, letošní trend vypadá takto.

 

Preppy

Preppy, neboli styl bohatých šprtů z amerických soukromých škol

Preppy, což je styl amerických soukromých škol, se projevil i v nejnovější kolekci H&M Studio. Charakteristický je především pruhy a školními logy. Kombinujte s retro kalhoty, odvážní mohou doladit rybářským kloboukem.

 

Šusťákovky z devadesátek

Prohrabejte si skříně a vytáhněte staré šusťákovky

Čas vytáhnout ze skříně staré bundy z devadesátek. Výrazná loga, volné střihy, výrazné barvy, to všechno teď letí, ale všeho s mírou!

Nové číslo LUI s NFT na obálce právě vychází. S podtitulem „DIVIDED“ přináší odvážné rozhovory s vyhraněnými osobnostmi o tématech, která dráždí společnost11. 11. 2021

Hnědá, hnědší, nejhnědší

Hnědá je cool!

Právě teď je v módě vypadat jako úchylný kámoš vašeho táty. Abyste to s úchylností však nepřehnali, vyplatí se dodržovat jednoduché pravidlo: na jeden outfit jen jeden vintage kousek!

 

Průhlednost

Průhlednost je hit

Soukromí je prý přežitek, transparentnost je žádoucí, tak to by bylo, aby móda takovou věc nereflektovala! Trend jsou průhledné bundy, ale i pršipláště a pláštěnky.

 

Džínovina se vzory

Denim a vzory

Obrázkům, nášivkám a vzorům na džínovinách řekněte tento podzim své ano! Ale bacha, aby toho nebylo moc. Zbytek outfitu by měl být jednoduchý.

 

Zdroj: fotky: fashionbeans.com