Módní novinky jsou tu! Podívejte se na nejpovedenější kampaně letošního podzimu

Po létě a velkých výprodejích přicházejí módní značky s novými kolekcemi. Nejinak je tomu i nyní, na začátku září.

Nové kolekce se pomalu ale jistě začínají objevovat v obchodech. Mezi barevnými letními variantami tak už můžete najít tlumenější odstíny barev, roláky, svetry i kabáty.

Jak je na tom z módního pohledu letošní podzim a na co se v nových kolekcích můžete těšit?

Pirát Mikuláš Ferjenčík: Se Spolu zastavíme agrofertizaci ČR. Pokud naše koalice získají ve Sněmovně většinu, i prezident to bude muset respektovat30. 9. 2021

Česká značka Blažek jde opravdu vzhůru. Příkladem jsou stále zábavnější fashion show, ale především kvalitnější střihy, materiály a trendy vizuály. Česká módní značka se s kolekcí na podzim a zimu letošního roku vydává z města do divoké přírody Irska. Barevnost, střihy a materiály kolekce jsou podřízeny drsným podmínkám této krásné 
a nespoutané ostrovní země.

Do přírody jedině stylově, nová kolekce Blažek je toho důkazem

Kolekcí podzim/zima 2018 jsme chtěli vzdělaného a sofistikovaného muže, jenž je ale neustále zavalen prací a různými podněty města, přenést do prostředí, kde nalezne klid a čas zastavit se,“ říká o aktuální kolekci Jana Kuťková, hlavní návrhářka značky Blažek. 

Švédský řetězec H&M zas nedávno představil svoji limitovanou kolekci H&M STUDIO, která je inspirovaná seriálem TWIN PEAKS od Davida LYNCHE. Pánská část kolekce kombinuje sportovní pojetí módy s tradičním preppy stylem a nabízí tak autentickou klasiku v prémiovém provedení.

Kolekce H&M STUDIO je inspirovaná seriálem Twin Peaks

Svrchní klasiky jako retro duffle coat, westernová bunda z recyklované vlny a pea coat jsou přetvořeny, tartanu je dán moderní nádech díky sportovní siluetě a najdete ho jak na svetrech, tak na kalhotách.

Výraznou novinkou je i kolekce, kterou společně s Karlem Lagerfeldem spolunavrhla Kaia Gerber, jedna z nejžádanějších modelek současnosti. Podílela se na vytvoření limitované kapsulové kolekce Ka, která zahrnuje oblečení a doplňky s originálním rukopisem.

Karl Lagerfeld se pro limitovanou kolekci spojil modelkou Kaiou Gerber, která je dcerou modelky Cindy Crawford

To, že značka kapsuli věří, dokazuje i fakt, že se jedná o doposud největší spolupráci v historii značky. 

Z barev pak na podzim vedou zemitější odstíny červené, zelené i hnědé. Připravili jsme pro vás v galerii přehled těch nejvýraznějších novinek, které vás už nyní potkají v obchodech i internetových e-shopech daných značek.

Zdroj: Archiv značek