Módní novinky jsou tu! Podívejte se na nejpovedenější kampaně letošního podzimu

14. 9. 2018 14:00 Móda
Módní novinky jsou tu! Podívejte se na nejpovedenější kampaně letošního podzimu

Nové kolekce se pomalu ale jistě začínají objevovat v obchodech. Mezi barevnými letními variantami tak už můžete najít tlumenější odstíny barev, roláky, svetry i kabáty.

Jak je na tom z módního pohledu letošní podzim a na co se v nových kolekcích můžete těšit?

30. 10. 2018Brňáci pojmenovali nové nádraží Brno Šalingrad. Na jakých dalších názvech se internetové "smějící se bestie" vyřádily?

Česká značka Blažek jde opravdu vzhůru. Příkladem jsou stále zábavnější fashion show, ale především kvalitnější střihy, materiály a trendy vizuály. Česká módní značka se s kolekcí na podzim a zimu letošního roku vydává z města do divoké přírody Irska. Barevnost, střihy a materiály kolekce jsou podřízeny drsným podmínkám této krásné 
a nespoutané ostrovní země.

Do přírody jedině stylově, nová kolekce Blažek je toho důkazem

Kolekcí podzim/zima 2018 jsme chtěli vzdělaného a sofistikovaného muže, jenž je ale neustále zavalen prací a různými podněty města, přenést do prostředí, kde nalezne klid a čas zastavit se,“ říká o aktuální kolekci Jana Kuťková, hlavní návrhářka značky Blažek. 

Švédský řetězec H&M zas nedávno představil svoji limitovanou kolekci H&M STUDIO, která je inspirovaná seriálem TWIN PEAKS od Davida LYNCHE. Pánská část kolekce kombinuje sportovní pojetí módy s tradičním preppy stylem a nabízí tak autentickou klasiku v prémiovém provedení.

Kolekce H&M STUDIO je inspirovaná seriálem Twin Peaks

Svrchní klasiky jako retro duffle coat, westernová bunda z recyklované vlny a pea coat jsou přetvořeny, tartanu je dán moderní nádech díky sportovní siluetě a najdete ho jak na svetrech, tak na kalhotách.

Výraznou novinkou je i kolekce, kterou společně s Karlem Lagerfeldem spolunavrhla Kaia Gerber, jedna z nejžádanějších modelek současnosti. Podílela se na vytvoření limitované kapsulové kolekce Ka, která zahrnuje oblečení a doplňky s originálním rukopisem.

Karl Lagerfeld se pro limitovanou kolekci spojil modelkou Kaiou Gerber, která je dcerou modelky Cindy Crawford

To, že značka kapsuli věří, dokazuje i fakt, že se jedná o doposud největší spolupráci v historii značky. 

Z barev pak na podzim vedou zemitější odstíny červené, zelené i hnědé. Připravili jsme pro vás v galerii přehled těch nejvýraznějších novinek, které vás už nyní potkají v obchodech i internetových e-shopech daných značek.

Zdroj: Archiv značek
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop

Jak vypadat dobře v dešti?

Vypadat dobře během špatného počasí? Není to jednoduchý úkol, ale dá se to zvládnout. I během krupobití můžete mít styl – s našimi tipy můžete zůstat…

Móda