Top trendy v pánské spodním prádle (pouze pro odvážné!)

Spodní prádlo není většinu času vidět, a proto není divu, že bývá zanedbáváno. Nikdy ale nevíte, kdy přijde situace, že někdo to vaše spodní prádlo přece jen…

Spodní prádlo není většinu času vidět, a tak není divu, že bývá často zanedbáváno. Co když ale nastane situace, kdy spodní prádlo přece jen bude vidět? Nošením vytahaných slipů si koledujete o faux-pas. Pohled na takové prádlo vzruší jen málokoho, na rozdíl od kousků níže, které jsou trendy a zároveň extrémně pohodlné.

Pohodlí, to je ten hlavní důvod, proč muži do kvalitního a značkového spodního prádla vůbec investují. Nejde o prestiž a značku jako takovou, ta stejně zůstane schovaná pod kalhotami, alespoň většinou. Nicméně to pohodlí, to nedokáže nahradit ani sebedokonalejší padělek z aliexpressu.

„Gayové jsou odporní, většina z nich má nejspíš AIDS.“ Které homofobní výroky celebrit by dnes neprošly?30. 11. 2021

Trend č. 1: Pruhy

Široké námořnické, či úzké vlasové, na výběr je z mnoha možností. Proužky jsou hravější než jednobarevné spodní prádlo, a přesto se v nich nebudete cítit příliš bláznivě. Co se týče barev, existuje nespočet možností: od černobílé klasiky až po zářivé neonové barvy.

Andrew Christian Almost Naked Baseball Brief & Diesel Striped Blue Low Rise Brief

Trend č. 2: Neonové barvy

Kdo se nebojí barev, ten může zvolit i spodní prádlo trendy neonových barev. Nošením těchto kousků vysíláte jasnou zprávu o svém sofistikovaném a odvážném stylu.

C-IN2 Scrimmage Lowest Punt Boxer & C-IN2 Scrimmage Jockstrap

Trend č. 3: Krajka a síťovina

Ano, čtete správně. Tento trend se v dohledné době zřejmě nestane masově oblíbenou záležitostí, je jen pro odvážně. Donatella Versace jakožto špička ve svém oboru určitě ví, co dělá. Proč by měla být krajka jen pro ženy? Lehká síťová látka, někdy s téměř barokním zdobením, je navíc extrémně jemná a pohodlná. 

Versace Contrast Black Lace Boxer, Versace Iconic Black Net Trunk & Versace Contrast Black Lace Brief

 

Stydlínům vstup zakázán: Při pohledu na tato umělecká díla s erotickým podtextem se budete červenat!31. 12. 2021

Trend č. 4: Divoký potisk

Toužíte-li po zábavném spodním prádle, pak můžete vsadit na širokou nabídku spodního prádla ADDICTED. Chcete-li dát svým pozadím okolí jasnou zprávu, pak si jistě vyberete.

ADDICTED.Love Me Hard Brief, ADDICTED Horny Devil Brief & ADDICTED Sugar Daddy Brief

 

Zdroj: www.bangandstrike.com