TIP LUI: Sbalte se na cesty stylově a prakticky!

Chystáte se na cesty a jste trochu rozpačití z balení? Nemusíte být, díky nejrůznějším vychytávkám v podobě cestovních miniatur a praktických doplňků se…

Cestovní horečka už popadla každého z nás. I když cestujete často, když se odjezd blíží, najednou začne panika a nevíte, co si zabalit, do čeho a jak vše poskládat.

Samozřejmě existuje mnoho nejrůznějších pravidel, podle kterých se dá rychle a spolehlivě zabalit na cesty, ale každý z nás je jiný a vyhovuje mu něco jiného. Někdo balí na poslední chvíli, jiný zas už v klidu týden před cestou.

Nasaďte dvojitou zbraň pro věčné mládí – k hyaluronovému séru přidejte vnitřní hydrataci pomocí doplňku stravy3. 12. 2021

Určitě vám ale přijde vhod několik stylových tipů od nás z redakce. Ať už se chystáte na jakoukoliv cestu, vždy si rozmyslete vhodné zavazadlo. Jedete do přírody? Váš stylový Samsonite pro tentokrát nechte raději doma a zabalte si věci do batohu nebo víkendové tašky.

Máte v koupelně pouze velké balení kosmetických přípravků? Pak si buď pořiďte cestovní velikosti, nebo si kupte prázdné balení malých lahviček, do kterých nalijete vaše oblíbené přípravky. Když chcete cestovat stylově, můžete si pořídit například reklamní lahvičky přímo od Emirates, které seženete na jejich stránkách.

Cestovní lahvičky na nejrůznější kosmetiku, Emirates

Tato největší letecká společnost světa také nedávno představila novinku, 3D prohlídku interiérů svých letadel. Součástí virtuální prohlídky jsou vizualizace, jež představují ve 360 stupních pohled do palubních interiérů letadel Emirates A380 a Boeingu 777. Cestujícím tato novinka umožní prozkoumat nejen palubní kabinu, sedadla v jednotlivých cestovních třídách, ale také ikonický palubní salónek a sprchovou lázeň.

Peněženka plná kryptoměn, šaty z juty, vzdušné taxi, pokojové stromy – tak bude podle agentury na předvídání trendů vypadat rok 202230. 12. 2021

Stylově se můžete zabalit například i na chalupu. Zabalte si jeden z nejdokonalejších kontaktních grilů, na jehož výrobě se podílel i legendární šéfkuchař Heston Blumenthal, a stanete se rázem králem všech steaků.

Kontaktní gril The Smart Grill od Sage s integrovanou teplotní sondou si můžete vzít na chalupu. Díky různým vychytaným detailům vás nenechá na holičkách i při přípravě složitějších úprav masa

V galerii jsme pro vás připravili výběr stylových, designových i praktických doplňků, které vám usnadní každé cestování.

Zdroj: Foto: Archiv značek, Pinterest.com