Trénujte doma během karantény s profesionálními trenéry živě a zcela zdarma

Virtuální tréninková platforma Cyberobics, partnerská značka John Reed Fitness, pokračuje v podpoře všech pohybuchtivých lidí v domácí karanténě a po nedávném zpřístupnění aplikace zdarma i českým fanouškům pohybu přichází s další možností, jak si zpříjemnit dny doma. Ke stávajícím virtuálním kurzům totiž přibyly i živé lekce. Tyto lekce evokují pocit cvičení ve skupině a zároveň chtějí dlouhodobě motivovat.

Od března nabízí John Reed kompletní nabídku tréninků své digitální partnerské značky Cyberobics v některých zemích zdarma. A posouvá se dál. „Lekce Cyberobics jsou nyní k dispozici zdarma ve všech zemích, ve kterých je aplikace dostupná. Koneckonců se dnes téměř všichni nacházejí v podobně obtížné situaci. Cyberobics chce aktivně pomoci všem, kteří musejí zůstat doma“, říká Petr Vávra, generální ředitel John Reed Fitness pro Českou republiku.

„Svazování je bolestivé, vzrušující a oddávají se mu lidé, do kterých byste to rozhodně neřekli.“ Vše o BDSM technice prozrazuje profesionál v oboru26. 6. 2020

Více než 100 LIVE lekcí týdně

Každý den rozšiřuje Cyberobics nabídku a rozmanitost tréninků. K dnešnímu dni funguje již více než 100 živých workoutů týdně v několika jazykových mutacích, samozřejmě i v angličtině.

Zejména díky živým kurzům mají lidé na celém světě větší motivaci připojit se ke cvičení v reálném čase, kdy jsou kurzy streamovány, a to jak přes aplikaci na všech zařízeních, tak na webové stránce. Každý si najde to, co má rád: SIXPACK posílí střed těla, SWEAT prověří, kam až je člověk schopný zajít, a RELAX uklidní.

Mezi Havají a Malibu – workouty na těch nejkrásnějších místech planety

Navíc je k dispozici dalších více než 100 virtuálních workoutů jako např. Booty Blast, Bodylicious nebo Get Loose, které byly všechny natočeny v rozlišení 4K. Uživatelé v nich zavítají třeba na Havaj, na pláž v Malibu nebo do národního parku Joshua Tree za vedení těch nejlepších trenérů. Díky tomu mohou všichni ti, kteří na celém světě trénují věrní mottu #ITrainAtHome, na okamžik uniknout z reality.

Dejte vale hektickému životu a „zmizte“ na jižní Moravu9. 7. 2020

Zůstat zdravý i doma mezi čtyřmi stěnami

Sport a trénink jsou důležitou součástí tělesného a duševního zdraví. Zlepšují nejen fyzickou kondici a přispívají k posílení imunity, ale pomáhají rovněž k dosažení psychické a fyzické rovnováhy obzvláště v těžkých časech. Cyberobics chce v tomto své uživatele podpořit a má pro každého z nich připravený ten správný workout.

Jak na to, pokud Cyberobics ještě nepoužíváte?

Mobilní verze:

  1. Stáhněte si aplikaci CYBEROBICS do svého mobilu
  2. Klikněte na Login a zaregistrujte se
  3. Zvolte si trénink dle úrovně, cíle
  4. Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA

Desktop/ostatní verze:

  1. Běžte na www.cyberobics.com
  2. Klikněte na Login a zaregistrujte se
  3. Zvolte si trénink dle úrovně, cíle ...
  4. Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA 

Zdarma a bez závazků pro všechny! Po ukončení služby nevznikají pro uživatele žádné platební povinnosti.

Zdroj: John Reed, Cyberobics