Nad těmito způsoby ochrany před koronavirem vám zůstane rozum stát

V boji proti koronaviru pomáhá důsledná ochrana, která je v mnohých zemích dokonce nařízena vládou. Ochrannými pomůckami by lidé měli chránit svá ústa, nos a nejlépe i oči a ruce. Někteří lidé tato varování vzali opravdu vážně a v některých případech i velmi vtipně.

Z roušek se stal jakýsi módní trend a dnes je možné kromě obyčejných ochranných pomůcek získat i designové kousky od módních návrhářů z celého světa. Někteří lidé však v rámci vlastní ochrany zašli ještě dál a rozhodli se vsadit na neobvyklé věci, které jim bezpečnost zajistí na maximum.

Objevujte krásy Plzeňského kraje (nejen) prostřednictvím pivní turistiky15. 7. 2020

Celým světem se šíří fotografie lidí, kteří nemají zábrany a použijí doslova cokoliv, co je  před nákazou koronavirem může ochránit.

Nezřídka tak můžeme vidět, jak se lidé chrání například pomocí potápěčských masek, dámských vložek, kostýmů známých filmových a seriálových hrdinů, ale i dalších originálních a mnohdy velmi vtipných kousků. Otázkou zůstává, nakolik jsou některé z nich opravdu účinné.

Důvěryhodní obézní muži a ošklivé tlusté ženy: Jak funguje dvojí metr při hodnocení nadváhy?22. 5. 2020

Lidé nechrání jen sami sebe, ale mnohdy třeba i svá auta, a především své čtyřnohé mazlíčky. Níže v galerii najdete ty nejoriginálnější způsoby ochrany.

Nejoriginálnější způsoby ochrany před novým koronavirem:

Sami vidíte, že fantazii se meze nekladou. Jakým způsobem se chráníte vy? Také máte nějakou speciální designovou ochrannou pomůcku? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Zdroj: Foto: BoredPanda