Dovolená jako z plakátu? Lily Beach Resort & Spa má vše, co jste si kdy o Maledivách vysnili
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Tereza Gladišová/FIPR/se svolením

Dovolená jako z plakátu? Lily Beach Resort & Spa má vše, co jste si kdy o Maledivách vysnili

Maledivy jsou esenciální součástí snad každého vysněného travel listu. A opakovaně. Je totiž důvod, proč se věci, v tomto případě destinace, nazývají klasikou. Maledivy zkrátka nikdy nezklamou – nemají to jednoduše ve své nátuře. Přemýšlíte, do jakého dechberoucího resortu se vydat příště? Lily Beach Resort & Spa přináší ultimátní maledivský zážitek včetně samozřejmosti v podobě overwater villas. Nechybí ale ani spousta dalších high-endových aspektů navíc.
Redakce Redakce Autor
15. 6. 2024

Resort jako z pohádky

Unikátní all inclusive resort na Maledivách najdete na soukromém ostrově uprostřed dokonale transparentních vod Indického oceánu. Lily Beach Resort & Spa se nachází blízkosti ostrova Malé a pouhých 25 minut letu hydroplánem. A jeho atmosféra poskytuje dokonalé prostředí jak pro rodinnou dovolenou, tak pro páry, které si zde užijí i nezapomenutelné líbánky. Navíc bez toho, aby se hosté s odlišnými představami o relaxaci vzájemně vyrušovali.

Skvostné ubytování zaujme harmonickou vizí v decentních přírodních tónech, které nerušivě zapadají do panenské obklopující přírody. Resort umožňuje najít zázemí v Beach Suites, z jejichž dokonalého interiéru vykročíte rovnou na bělostnou pláž. Zarezervovat si však můžete i celou plážovou vilu, která suite zážitek upgraduje na další level. Klasický maledivský Insta-friendly sen pak prožijete v tradičních avšak moderních overwater vilách, jež stojí přímo v azurovém oceánu. Privátním zážitkem kombinujícím přímý přístup k oceánu i plážovou lokaci jsou pak Lagoon Villas, které jsou jako vystřižené z pohlednic, a velmi sebejistě konkurují klasice v podobě vodních vil. Vytváří totiž pocit, jako byste privátní ostrov vlastnili vy sami. 

Mořský svět v prosklené kánoi i private dining při západu slunce

Místní scenérie je jako stvořená pro šnorchlování, potápění a širokou škálu vodních sportů, kterou resort poskytuje – od futuristického jet blade zážitku, který z vás nejen na fotografii udělá akčního hrdinu, až po transparentní kánoi, díky níž si užijete adrenalinový sport ve spojení s dechberoucím podmořským životem. Navíc budete mít pocit, jako byste se ocitli v Popelčině střevíčku. Akorát na Maledivách.

Jestli byste však měli vyzkoušet jen jednu aktivitu v Lily Beach Resort & Spa, je to jednoznačně šnorchlování. Resort je totiž jedním z nejlepších maledivských spotů pro šnorchlování na house reefu. Uvidíte tu svět, který vám byl dosud uzavřený. Představte si korálovou zahradu s dechberoucím podmořským životem a nespočtem pestrobarevných ryb. Ten pohled a pocit si zkrátka budete pamatovat už navždy.

Lily Beach Resort & Spa nabízí samozřejmě i komplexní sportovní centrum s highlightem v podobě tenisového kurtu. Zahrát si tu však můžete i fotbal a počítejte přirozeně i s fitness centrem, přičemž nechybí ani typické dovolenkové sporty, jako je stolní tenis, billiard nebo plážový volejbal.

Tím však fokus na tělo nekončí. Na druhé straně aktivní sportovní škály najdete absolutní rozmazlování s důrazem na komplexní péči. Tamara Spa přináší v harmonickém prostředí sofistikovanou jógu s dechberoucí oceánskou scenérií. Pro pasivní a plně relaxační zlepšení stavu vašeho těla i pleti se pak oddejte ajurvédským a holistickým rituálům. Až odsud vyjdete, rozhodně se mladší, zdravější a odpočatější nebudete jen cítit.

Maledivská gourmet meta

Gastronomické zázemí je samozřejmě na stejně vysokém levelu jako vše ostatní. Specialitou je bezesporu zážitkový priváte dining za světel svíček přímo na Lily Beach, kde se můžete oddat speciálním momentům nebo si jednoduše „jen“ užít nezapomenutelnou destinaci naplno. Žádný důvod pro to nepotřebujete.

Tipy redakce

Resort má však výrazně rozmanitější gourmet zázemí. Na mořské á la carte menu láká restaurace Les Turquoise D’Aqua, kde si dáte dokonalé gourmet menu, v němž sehraje zásadní roli čerstvě vylovený seafood. Japonská restaurace Teppanyaki se zase specializuje na japonskou kuchyni připravovanou přímo před vašima očima. Oblíbené asijské chutě vám tedy nebudou chybět ani zde. Další á la carte restaurací je Tamarind, která pro změnu přináší elevovanou indickou a orientální kuchyni, o které budete snít ještě dlouho. Na nedostatek rozmanitosti si tu tedy skutečně stěžovat nemůžete. Hlavním spotem Lily Beach Resort & Spa je pak buffet-style restaurace Lily Maa, z níž si přinesete větší zážitek, než byste možná čekali. Nechte se překvapit. Casual plážový bar Vibes a AQVA bar u bazénu se pak postará o lehké snacky a drinky během dne, tak se v nich nezapomeňte zastavit. The Spirit Bar je pak perfektním zakončením každého dne a možná i začátkem toho dalšího. Fantazii se meze nekladou.

<Path> Sexy sportovci v nadupané reklamě, kterou zhlédly miliony lidí po celém světě!Zdroj:

Romantická oceánská oáza s názvem Lily Beach Resort & Spa je skutečným ideálem pro bespoke romantické večeře, soukromé wellness procedury, ultimátní sportovní vodní zážitky nebo exkluzivní výlety lodí při západu slunce – ale i spoustu dalšího. V Lily Beach Resort & Spa se prostě můžete těšit na nejvyšší standard služeb, který se tu promítá do každého detailu. Ať už jde o design, ubytování, zážitky, gastronomii či to, proč se sem hlavně jezdí – dokonalou pláž s tyrkysovým transparentním oceánem. Už balíte?

Zdroj: Tereza Gladišová/FIPR/Spolupráce

Populární
články

Suvenýry si na dovolené raději kupte...
SUMMER VIBES

Bačkory, župan, fén či ručníky – co si lze při odjezdu z dovolené vzít z hotelového pokoje a co je už přes čáru?

Autor: Mirka Dobešová
Ne každý podpatek musí úplně škodit
TĚLO & MYSL

Skutečně podpatky nohám i zádům jen škodí? Vědci nově doložili, že jeden typ podpatků zdraví prospívá. A nosit by je měli i muži

Autor: Mirka Dobešová
Podle učitelky žákovské kolektivy odlišnosti zvládají zpracovat
LIDÉ

„Místo výuky dětí o homosexualitě a trans lidech je učme o sexu,“ vyzývá učitelka a přidává i překvapivé zkušenosti s trans žáky

Autor: Mirka Dobešová
Průzkumy opakovaně potvrzují, že manželství je tím nejdůležitějším pro pocit štěstí
LIDÉ

Peníze štěstí nezaručí. Receptem na spokojený život je manželství, potvrzují výzkumy

Autor: Mirka Dobešová
Plavání bez plavek je oblíbená kratochvíle, ovšem pobyt na sluníčku bez plavek není bez rizik
SUMMER VIBES

Chystáte se vyrazit opalovat „na ostro“? Nezapomeňte věnovat potřebnou péči vašemu nádobíčku, jedině tak se vyhnete velkému utrpení

Autor: Mirka Dobešová
Téměř polovina lidí z generace Z uvádí, že se necítí být plně heterosexuální. Co to v budoucnu přinese?
AKTUALITY

Téměř polovina lidí ve věku 18 až 24 let není „zcela heterosexuální“, ukazuje nový průzkum

Autor: Michal Černý
Štěpán Ježek alias DJ Tokátko a Matyáš Sichrovský – duo, které se posledních několik měsíců snaží dát Radosti FX novou tvář
KULTURA

„Aby k nám lidi chodili jen proto, že jde o Radost, to je musíme zase naučit. Tentokrát chceme jít spíše komunitní cestou,“ shodují se majitel hudebního klubu Radost FX Matyáš Sichrovský a produkční Štěpán Ježek

Autor: Michal Černý
I lenoši mohou být výkonní, jen musí vědět, jak na to
TĚLO & MYSL

Pět snadných triků pro lenochy, jak zvýšit vlastní výkonnost. Odkládání úkolů „na potom“ už nebude mít šanci

Autor: Mirka Dobešová
Ikonické boty, které se pro mnohé staly životním stylem
STYL

Měsíc hrdosti je vždy bohatý na nové kolekce, ani výrobce ikonických tenisek letos nezahálel

Autor: Michal Černý
Letní měsíce údajně prospívají nejen celkovému vzhledu, ale i intimním partiím
TĚLO & MYSL

Teplé letní dny prý svědčí mužskému nádobíčku. Je „letní přirození“ jen toužebné přání, nebo realita?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop