Čas na změnu bydlení nebo investici? Prozkoumali jsme za vás nové kosmopolitní byty v pražských Holešovicích!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: SO-Ho Rezidence, se svolením

Čas na změnu bydlení nebo investici? Prozkoumali jsme za vás nové kosmopolitní byty v pražských Holešovicích!

Někdy se to prostě sejde a nastane čas na změnu. Těšíte se do nového, ale ještě si nejste tak úplně jistí, kde „to nové“ vlastně je? Máte v hlavě na jednu stranu jasný, ale na druhou poměrně mlhavý obraz toho, kam byste se chtěli přestěhovat a nic neodpovídá vašim standardům? Ať už se chystáte stěhovat, anebo uvažujete i „jen“ o stabilní investici, pak pro vás máme tip.
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
13. 10. 2023

SO-HO Rezidence dokončuje první etapu!

Například projekt SO-HO Rezidence v prosinci dokončuje první etapu výstavby a na výběr dávají hned několik dispozic: mezonety, lofty, 1+kk i 2+kk. Tady se můžete podívat na jednotlivé možnosti výběru toho, co ještě máte šanci ulovit. Nahlédnout můžete také do galerie, kterou jsme pro vás poskládali.

Jak to bude vypadat

Jedná se o projekt ve velmi atraktivní lokalitě pražských Holešovic, kam je možno dorazit nejen autem nebo třeba na kole, ale i přímo metrem nebo tramvají, jejíž zastávka brzy bude jen dvacet metrů od budovy. Takže pro městského člověka místo jako dělané. Navíc se spoustou zeleně (součástí tohoto nízkoenergetického projektu je i zelený zenový park ve vnitrobloku a při 2. etapě výstavby vznikne i zelená promenáda s kavárnou) a u řeky, takže i kovaní Pražáci najdou svou trochu klidu.

Aktuálně developer nabízí možnost nákupu se sníženým DPH (12 %) a jako říjnový bonus nabízí až 250 000 Kč na novou kuchyň do 1+kk či 2+kk.

Holešovice žijí!

Holešovice samy o sobě jsou známé svou pěší dostupností jak do přírody, tak do podniků, za kulturním vyžitím nebo do úplného centra našeho hlavního města.

Při příjemné půlhodinkové procházce kolem řeky můžete dojít až k jak Národnímu technickému muzeu, tak třeba i k Národnímu zemědělském muzeu. Na blízké Letné můžete vyrazit k oblíbené atrakci – historickému kolotoči nebo například k Metronomu. Nechybí ani Planetárium nebo královská obora – Stromovka. To jen tak letem světem pro demonstraci takřka nepřeberných a pestrých možností trávení volného času.

Projekt SO-HO Rezidence do okolí krásně zapadá, a navíc bude městu i prospěšný, a to díky extenzivním zeleným střechám. Jedná se jednoduše o městské bydlení v lokalitě s jedinečnou atmosférou a chutí cítit proud života!

<Path> Že dokonalý byt neexistuje? A co takhle originální třísetmetrový luxus na Vinohradech? Podívejte se na video a zasněte seZdroj: city-home.cz, YouTube kanál City Home

Bydlení je součást bytí

Doslova. Kde žijeme, to nás opisuje. Všimli jste si někdy, že za každého jeho domov promlouvá? Místo, kde se cítíme doma bývá odrazem naší duše – vkusu, toho, co máme rádi a kde je nám nejlépe. Když se zadíváte pořádně, každý domov je více než jen čtyři stěny. Věci v něm mají svůj řád a smysl. A nejedná se jen o vybavení, které z nemovitosti tvoří útočiště. Je to i lokalita, orientace, dispozice nebo prostě a jednoduše jedinečná energie, která nás k místu přitáhla. A holešovický projekt SO-HO Rezidence „ducha“ rozhodně má.

Čas na investice

Stejně jako vlastní bydlení, i investice odrážejí to, kým jsme. Neinvestujete vůbec? Spoléháte na spoření? Zkoušíte dluhopisy? Nebo snad akcie? Nebo věříte jen nemovitostem? A co nějaký diverzifikovaný mix? Každý nad tím, jak uložit peníze, přemýšlí jinak. A dost to vypovídá o tom, jaký pohled na svět máme.

Tipy redakce

Zrovna nemovitosti jsou investicí, která je považována za jednu z nejbezpečnějších. To proto, že akcie mohou ztratit na hodnotě mžikem oka, firmy, kterým jsme propůjčili svou důvěru, mohou krachovat. Ale byt, pokud vám na něj nespadne meteorit, ten jen tak nezmizí. Přestože žádná investice nemůže slíbit, že bude dokonale spolehlivou a bezproblémovou, jak jde specificky o nové byty v atraktivních lokalitách, jsou rizika objektivně menší. Je tohle to, co k vám jako investorovi promlouvá?

Zdroj: SO-HO Rezidence, so-ho.cz, IG: @sohorezidence, e-chalupy.cz, dgyinvestments.com

Populární
články

Do pračky, nebo stačí otočit? Tři čtvrtiny opakovaných nosičů spodního prádla volí nejdřív druhou možnost
AKTUALITY

Více než pětina mužů si nemění spodní prádlo, ukázal průzkum. Někteří si berou čisté trenky dokonce jen jednou za týden

Autor: Martin Lyko
„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku
Family

„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku

Autor: Jan Witek Witek
Za Davidem visí obrazy, které sám vytvořil
Living 2/23

Davidův byt s pečlivě vybranými doplňky: "Nedokážu jen tak něco někam položit. Musí to sedět!"

Autor: Ondřej Josef Kubáček
Oloupal by vám partner pomeranč? Pak máte nakročeno k dlouhému a šťastnému vztahu
LIDÉ

TikTokem se šíří „teorie pomerančové kůry“. Jestli chcete vztah, který vydrží, pak by vám měl partner oloupat pomeranč

Autor: Martin Lyko
Díky kouzlům se Martin s Milanem podívali i na zámek Hluboká
Living 2/23

Bydlení Martina a Milana ve stylu maximalismu: „Nejde nám o trendy, ale o to, aby se nám tu dobře žilo.“

Autor: Ondřej Josef Kubáček
„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?
TĚLO & MYSL

„Nejlepší péče o pleť? Plná peněženka!“ Jsou boháči opravdu krásnější a zdravější? Co na to říkají vědci?

Autor: Irena Piloušková
Větší bohatství že neznamená větší spokojenost? Vědci by se s vámi hádali
TĚLO & MYSL

Štěstí si za peníze nekoupíš? Nesmysl. Bohatství větší spokojenost skutečně přináší, říkají odborníci

Autor: Martin Lyko
Ne každé dítě v sobě objeví zrovna zálibu v šicích strojích...
LIDÉ

Je mu 7 let a už šije outfity pro Sharon Stone. Malý návrhář Max bere svět módy útokem a chce být novým Guccim

Autor: Mirka Dobešová
Pokud máte potřebu posílat cizím lidem explicitní fotky bez jejich předchozího souhlasu, měli byste se zamyslet, proč tomu tak je
LIDÉ

Dick pic v první zprávě? „Jsem ču*ák,“ říkáte příjemci. Když si nedáte pozor, porušíte navíc zákon

Autor: Martin Lyko
Pepovi je 37, že je HIV pozitivní zjistil asi před 4 lety
World AIDS day

„Není to pro mě nemoc, ale vir,“ říká o své HIV pozitivitě 37letý Pepa. Rodině řekl i o drogách, HIV status ale přesto tají

Autor: Martin Lyko

E-Shop