Bude takto vypadat budoucnost bydlení? Modulární domy, které si můžete vozit s sebou a u toho šetřit přírodu
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: KOMA / Se svolením

Bude takto vypadat budoucnost bydlení? Modulární domy, které si můžete vozit s sebou a u toho šetřit přírodu

Fashion Line – Modulární stavebnice 21. století, jejíž hlavní pilíře jsou rychlost, variabilita, inovativní řešení a propojení designu s architekturou.
Michal Černý Autor
23. 3. 2023

Designová rekreační chata dokončená během víkendu

Představte si moderní a stylovou rekreační chatu umístěnou na okraji lesa nebo u břehu jezera. Takovou řadu produktů, navrženou designérkou Adélou Bačovou, přináší Fashion Line Relax od společnosti KOMA. Moduly této řady nabízejí jedinečné zážitky a dokonalý prostor k odpočinku. Hlavními výhodami jsou rychlost výstavby, variabilita a inovativní řešení. KOMA se při vývoji zaměřila na propojení designu a architektury.

Vzhled modulární řady Fashion Line si můžete přizpůsobit podle svých představ – interiérové obklady, fasádu, barvu podlahy nebo designové prvky lze libovolně kombinovat a obrazně si tak „ušít kabát“ na míru. Cílem tohoto projektu bylo vytvořit stavebnici podobnou Legu, avšak pro dospělé a taktéž kompletně prefabrikovanou. Fashion Line se dodává jako typová řada ve třech velikostech. Můžete zvolit model Single (22,5 m²), Double (36 m²) nebo Triple (54 m²), a to podle počtu modulů.

Zjistěte si cenu a vyberte si vzhled on-line

Pro snadnější orientaci při výběru si KOMA připravila on-line konfigurátor, který vám umožní vybrat si konkrétní kombinaci materiálů pro vaše bydlení. Na výběr je vždy ze tří různých materiálů, které se liší vzhledem i cenou. Po vytvoření konfigurace si můžete nechat ihned zaslat cenovou nabídku na váš e-mail. KOMA se také snaží jít s dobou, a proto lze konfigurátor spustit i ve virtuální realitě, což může několikanásobně zlepšit váš zážitek při výběru vysněného domu.

 

KOMA Modular – Inovativní modulární stavebnice

KOMA Modular je známá pro svůj neotřelý vzhled a originální architekturu. Nový projekt však přináší ještě vyšší úroveň inovace. Díky precizní prefabrikované výrobě, vysoké kvalitě použitých materiálů a novým myšlenkám vznikla modulární stavebnice s důrazem na komfort a kvalitu. Designérka Fashion Line Adéla Bačová zkombinovala systém skládání modulů s unikátním designem a vytvořila tak zcela ojedinělý relaxační odpočinkový prostor.

„Stávající moduly jsme rozebrali, podrobili je analýze, jednotlivé části jsme navrhli znovu a vytvořili tak modulární stavebnici pro 21. století,“ říká Adéla Bačová.

Komfort a flexibilita

Rám konstrukce modulů je vyroben z pozinkovaných profilů, které jsou odolné vůči korozi a mají tak vysokou životnost. Fashion Line je zateplená pro celoroční užívání a splňuje standardy pro trvalé bydlení. Moduly můžete připojit k inženýrským sítím nebo alternativním zdrojům, což vám zajistí komfortní pobyt. Modulární stavebnice je velmi flexibilní, protože moduly můžete postavit kdekoliv budete chtít, například k lesu, do hor nebo k vodě. A pokud budete chtít změnit lokalitu, moduly můžete snadno převézt a znovu umístit. Díky této výhodě můžete Fashion Line postavit dokonce i na pronajatém pozemku.

 

Velká výrobní kapacita a vysoká kvalita

S více než 30letou zkušeností nyní vzniká až 3000 modulů ročně, což zahrnuje i velké objednávky pro pronájem nebo glamping (kempování v luxusu). Díky výrobě modulů v kryté hale a za stabilních podmínek je KOMA schopna garantovat vysokou kvalitu každého modulu. Prefabrikace zajišťuje rychlou montáž na místě – moduly přijedou s již vestavěnou koupelnou, kuchyní, postelí a dalším vybavením. Realizace na místě zabere maximálně několik dní podle velikosti projektu.

<Path> Luxus otevřeného ohně už nemusí být výsadou zahrad. Díky plynovým krbům si ho můžete vychutnat takřka kdekolivZdroj: ELEMENTI

Ochrana životního prostředí

Pro modulární systém společnosti KOMA je doporučeno použití zemních zavrtávaných vrutů, které minimalizují dopad na životní prostředí. Díky nim můžete moduly jednoduše přemístit na jiné místo a vruty znovu použít. KOMA se snaží minimalizovat svůj dopad na přírodu a nezanechávat po sobě žádné negativní stopy.

 

Prohlédněte si moduly na vlastní oči

Pokud vám nestačí virtuální prohlídka a nejraději si všechno chcete osahat naživo, můžete navštívit oficiální showroom ve Vizovicích. Taktéž si lze objednat víkendový pobyt a vyzkoušet si život v modulech na vlastní kůži.

Veškeré potřebné informace, fotky a konfigurátor najdete na webu FASHION-LINE.EU.

 

 

Zdroj: KOMA

Populární
články

Sexuologické odělení brněnské FN provozuje gynekologickou ambulanci pro trans lidi
AKTUALITY

Gynekologická ambulance pro trans lidi v Brně je první v Česku. Nabízí komfortní prostředí lidem procházejícím tranzicí

Autor: Martin Lyko
Tuto fotogrfii má Matějosvký v e-shopu. Lépe ukazuje vzor i skutečnou barvu povlečení
STYL

Z prémiové bavlny se nebude chtít vám ani milencům. Luxusní kvalitu textilu Matějovský potřebujete vyzkoušet na vlastní (holou) kůži

Autor: Martin Lyko
Pravda vyšla najevo až roky po rozvodu
LIDÉ

Rozhovor s otcem a dcerou: „Že má táta přítele, vím až od sedmnácti let. Mrzí mě, že si nemyslel, že bych ho podpořila,“ říká žena

Autor: Irena Piloušková
Jako NE rovnosti lásce a práv, tak působí zamítnutí manželství pro všechny páry
LIDÉ

Zklamání: „Politici si myslí, že gayové a lesby jsou horšími lidmi,“ říká Czeslaw Walek k zamítnutému manželství pro všechny páry

Autor: Martin Lyko
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Lounge bar vznikl pod taktovkou společnosti Dejsiprostor
KULTURA

Vedle nové lávky vzniká nový lounge bar. Díky venkovnímu posezení to bude v létě hit!

Autor: Rozálie Růžičková
V minulosti jednu postel sdílelo více lidí - i těch, co si byli cizí
LIDÉ

Postele plné cizích lidí byly dřív běžné a měly řadu výhod. Richard Lví srdce spával s Filipem II., královna Alžběta I. se služebnými

Autor: Mirka Dobešová
Muž si v monogamním vztahu připadá jako v řetězech
LIDÉ

„Jeden partner do konce života? Přítele miluju, ale děsí mě to!“ přiznává muž v otevřeném rozhovoru o monogamii

Autor: Irena Piloušková
Svatba a manželství? Zapomeňte, gayové a lesby
AKTUALITY

Jak jsme opět na plné čáře „projeli“ šanci na rovnost a lesbám a gayům plivli do tváře (a ještě za to čekáme ovace)

Autor: Mirka Dobešová
Koláč jako od babičky? Žádný problém
CESTOVÁNÍ

Jak přijmout stárnutí, ukazuje vídeňská kavárna. Pracují v ní jen seniorky, které pečou koláče „jako od babičky“. A z podniku je hit

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop