Bude takto vypadat budoucnost bydlení? Modulární domy, které si můžete vozit s sebou a u toho šetřit přírodu
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: KOMA / Se svolením

Bude takto vypadat budoucnost bydlení? Modulární domy, které si můžete vozit s sebou a u toho šetřit přírodu

Fashion Line – Modulární stavebnice 21. století, jejíž hlavní pilíře jsou rychlost, variabilita, inovativní řešení a propojení designu s architekturou.
Michal Černý Autor
23. 3. 2023

Designová rekreační chata dokončená během víkendu

Představte si moderní a stylovou rekreační chatu umístěnou na okraji lesa nebo u břehu jezera. Takovou řadu produktů, navrženou designérkou Adélou Bačovou, přináší Fashion Line Relax od společnosti KOMA. Moduly této řady nabízejí jedinečné zážitky a dokonalý prostor k odpočinku. Hlavními výhodami jsou rychlost výstavby, variabilita a inovativní řešení. KOMA se při vývoji zaměřila na propojení designu a architektury.

Vzhled modulární řady Fashion Line si můžete přizpůsobit podle svých představ – interiérové obklady, fasádu, barvu podlahy nebo designové prvky lze libovolně kombinovat a obrazně si tak „ušít kabát“ na míru. Cílem tohoto projektu bylo vytvořit stavebnici podobnou Legu, avšak pro dospělé a taktéž kompletně prefabrikovanou. Fashion Line se dodává jako typová řada ve třech velikostech. Můžete zvolit model Single (22,5 m²), Double (36 m²) nebo Triple (54 m²), a to podle počtu modulů.

Zjistěte si cenu a vyberte si vzhled on-line

Pro snadnější orientaci při výběru si KOMA připravila on-line konfigurátor, který vám umožní vybrat si konkrétní kombinaci materiálů pro vaše bydlení. Na výběr je vždy ze tří různých materiálů, které se liší vzhledem i cenou. Po vytvoření konfigurace si můžete nechat ihned zaslat cenovou nabídku na váš e-mail. KOMA se také snaží jít s dobou, a proto lze konfigurátor spustit i ve virtuální realitě, což může několikanásobně zlepšit váš zážitek při výběru vysněného domu.

 

KOMA Modular – Inovativní modulární stavebnice

KOMA Modular je známá pro svůj neotřelý vzhled a originální architekturu. Nový projekt však přináší ještě vyšší úroveň inovace. Díky precizní prefabrikované výrobě, vysoké kvalitě použitých materiálů a novým myšlenkám vznikla modulární stavebnice s důrazem na komfort a kvalitu. Designérka Fashion Line Adéla Bačová zkombinovala systém skládání modulů s unikátním designem a vytvořila tak zcela ojedinělý relaxační odpočinkový prostor.

„Stávající moduly jsme rozebrali, podrobili je analýze, jednotlivé části jsme navrhli znovu a vytvořili tak modulární stavebnici pro 21. století,“ říká Adéla Bačová.

Komfort a flexibilita

Rám konstrukce modulů je vyroben z pozinkovaných profilů, které jsou odolné vůči korozi a mají tak vysokou životnost. Fashion Line je zateplená pro celoroční užívání a splňuje standardy pro trvalé bydlení. Moduly můžete připojit k inženýrským sítím nebo alternativním zdrojům, což vám zajistí komfortní pobyt. Modulární stavebnice je velmi flexibilní, protože moduly můžete postavit kdekoliv budete chtít, například k lesu, do hor nebo k vodě. A pokud budete chtít změnit lokalitu, moduly můžete snadno převézt a znovu umístit. Díky této výhodě můžete Fashion Line postavit dokonce i na pronajatém pozemku.

 

Velká výrobní kapacita a vysoká kvalita

S více než 30letou zkušeností nyní vzniká až 3000 modulů ročně, což zahrnuje i velké objednávky pro pronájem nebo glamping (kempování v luxusu). Díky výrobě modulů v kryté hale a za stabilních podmínek je KOMA schopna garantovat vysokou kvalitu každého modulu. Prefabrikace zajišťuje rychlou montáž na místě – moduly přijedou s již vestavěnou koupelnou, kuchyní, postelí a dalším vybavením. Realizace na místě zabere maximálně několik dní podle velikosti projektu.

<Path> Whitney Houston vyrazí na turné a vydá album. Hvězdy vstávají z mrtvých a brzy budou koncertovat i u vás domaZdroj: cnn.com, theguardian.com, independent.co.uk, slate.com

Ochrana životního prostředí

Pro modulární systém společnosti KOMA je doporučeno použití zemních zavrtávaných vrutů, které minimalizují dopad na životní prostředí. Díky nim můžete moduly jednoduše přemístit na jiné místo a vruty znovu použít. KOMA se snaží minimalizovat svůj dopad na přírodu a nezanechávat po sobě žádné negativní stopy.

 

Prohlédněte si moduly na vlastní oči

Pokud vám nestačí virtuální prohlídka a nejraději si všechno chcete osahat naživo, můžete navštívit oficiální showroom ve Vizovicích. Taktéž si lze objednat víkendový pobyt a vyzkoušet si život v modulech na vlastní kůži.

Veškeré potřebné informace, fotky a konfigurátor najdete na webu FASHION-LINE.EU.

 

 

Zdroj: KOMA

Populární
články

Přijmout partnera svého syna se zdá být samozřejmé, ne vždy tomu tak ale je
LIDÉ

„Synův coming out byl šok, když ale na oběd přivedl přítele, zamilovali jsme si ho,“ shrnuje Tomáš. Jak se s tím, že syn je gay, vyrovnal?

Autor: Mirka Dobešová
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko
Investovat do nemovitostí se vyplatí i v této době, říká makléř Jiří Hák
LIVING

Jak je na tom aktuální trh s nemovitostmi? K výhodnému prodeji může dopomoci home staging, říká realitní makléř Jiří Hák

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop

E-Shop