Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!
Straight friendly
Zdroj: PSN, se svolením
<Path>

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Bydlet ve vlastním, nebo investovat? Ať už máte plány s nemovitostmi jakékoli, rozhodně je na místě si dobře vybrat. Velkou roli hraje nejen stav nemovitosti, ale také její dostupnost, okolí a samozřejmě energie, která z místa sálá. Pojďte se podívat na místo v Praze, kde se nejen můžete hýčkat jako v hotelu, zároveň není problém přizpůsobit styl jiné metropoli – Berlínu nebo Oslu!
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
13. 3. 2023

Domov, nebo investice?

Otázka, kterou si kladla řada těch, kdo se rozhodli vložit zdroje do nemovitosti určené k bydlení. Rozhodně je na místě zvážit hned několik rovin – nejen vlastní očekávání a požadavky, ale také plány do blízké i vzdálenější budoucnosti. Nový projekt Skyline od PSN je skvělým balancem mezi obojím. Objekt nabízí jak malometrážní jednotky, tak velkorysejší byty a na své si přijdou jak jedinci, tak páry, rodiny nebo třeba investoři s různým volným budgetem. Vstupte a nechte se unášet…

Na velikosti záleží!

Pokud jde o nemovitosti, je to rozhodně pravda. Prostor je to, co dělá bydlení pohodlným domovem. Necítíte se jako jedinci dobře ve velkých nezabydlených obydlích? Nebo naopak ani za Boha nenacpete svou sbírku motýlů, bot či dětí do 1+kk? To je přesně to, co je základním stavebním kamenem rozhodování o bydlení. I na sebelepším místě je nevhodná dispozice jednoduše velké NE. To PSN ví, a tak v projektu Skyline mysleli jak na ty, kterým stačí jedna místnost, tak na velkorysejší investory a milovníky prostoru. Vybrat si lze z 1+kk nebo 2+kk s malometrážní výměrou, ale také se dá zvážit přízemí, ve kterém si díky předzahrádkám můžete užít bydlení až o 70 m2.

Klid, nebo centrum?

Při zvažování koupě nemovitosti je potřeba promyslet, zda je hlavním přáním jeho obyvatel dobrá dostupnost ke kompletní občanské vybavenosti, kulturní vyžití a krásy velkého města, nebo klid a pohodlí okraje, kde se i lehkým spáčům dobře usíná a nadšenci do přírody mohou vyrazit do zeleně.

Věřte, nebo ne, není nutno jeden z těchto snů obětovat „vyššímu dobru“. Chodov, kde bude projekt Skyline koncem roku dokončen, je co by kamenem dohodil do centra: Stačí naskočit na devět minut autobusem vzdálené metro C nebo sednout do auta, díky kterému budete za pět minut v největším obchodním centru České republiky: Westfieldu Chodov. V bezprostředním okolí domu nelze minout příjemné obchůdky nebo bistra. Zároveň ale není problém vyrazit na procházku do Hostivařského lesoparku, zablbnout si při vodních sportech na Hostivařské přehradě, naplánovat cyklovýlet po cyklotrasách nebo se poohlédnout po památkách jako je středověká Chodovská tvrz, která je aktuálně místním kulturním centrem obklopeným několika dětskými hřišti, minigolfem a restauracemi.

A co investoři?

Stejnou otázku – zda do centra, nebo klidu – by si měli pokládat i ti, kdo doufají, že se jim díky nákupu nemovitosti peníze zhodnotí a třeba z ní budou mít i příjemný pravidelný pasivní příjem v podobě nájemného. Lokalita je v tomhle ohledu naprosto stěžejní záležitostí. Základní pravidlo zní: Lidé si častěji vybírají nájmy tam, kde mají i své další zájmy. A tak není od věci vybrat byteček ve městě, které láká nejen pracující, ale i studenty nebo cestovatele.

<Path> Bydlení pod střechou: mezonet v Libni si zamilujete pro jeho industriální ráz i dokonalý výhled na PrahuZdroj: Publicis Groupe

Něco navíc

Žijeme v době, kdy lidé přestávají být spokojeni s omezenými možnostmi, a tak hledají, jak si usnadnit práci, zkrátit cestu nebo se uvolnit. V projektu Skyline, který vzniká z odkoupené části Top Hotelu, si jeho obyvatelé mohou užít všechny výhody tohoto místa. Sousední hotel má k dispozici třeba bazén, saunu nebo bowling. Že je to něco, co by vás v takto bezprostřední blízkosti bavilo? Tak to vás jistě potěší, že to není všechno!

Společnost PSN myslela i na to, aby obyvatelé Skylinu mohli příjemně a efektivně trávit svůj volný čas tam, kde to mají – jak se říká – i do postele blízko. Přímo v rámci budovy totiž vznikla plně vybavená posilovna, a jako návdavek dokonce i yoga point! Pro příjemné posezení se sousedy či blízkými lze využít pochozí střechu s kouzelným výhledem nebo sjet výtahem k party roomu se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí. Ideální pro sledování sportovních zápasů, důležitých událostí a filmů!

Skyline je místo vhodné i pro práci, a tak díky dvanácti plánovaným kancelářím vzniká perfektní potenciální coworking! Samozřejmostí je také bezpečná recepce a přímo naproti ní lounge, která umožní naživo sledovat tenisová klání na sousedních tenisových kurtech. Přímo v bezprostřední blízkosti projektu pak developer dále počítá se zbudováním sdíleného prostoru: ohniště, venkovního odpočinkového zázemí, a dokonce záhonků s kompostérem!

A pokud si teď v hlavě sumírujete, že vám přeci jen něco chybí, pak se nebojte, nezapomnělo se ani na parkovací místa, sklepy, kolárnu, kde si lze kolo dokonce umýt, kočárkárnu nebo prádelnu a sušárnu.

Praha, nebo snad Berlín, či Oslo?

V Praze můžete zůstat i přesto, že toužíte žít ve stylu jiných velkých měst. Ti, kdo se rádi inspirují trendy a radami designérů, se mohou pustit do vybavování podle hned tří vzorů pro tento projekt navrhnutých. Na vlastní oči si lze všechny tyto typy bydlení prohlédnout ve vzorových jednotkách, které zařizovalo studio Kuchyně a interiéry Living ve spolupráci s architektonickým studiem Reaktor. Zajímá vás, jak vypadají? My jsme se na to už mrkli za vás! Podívejte se do galerie!

Tipy redakce

Barvy, barvy, barvy!

Jste milovníci pestrých barev a hravých interiérů? Pak je pro vás rozhodně skvělou volbou žít sice v Praze, ale obklopit se kreativním balancem mezi tradicí a modernou ve stylu Berlína!

Minimalismus a světlo

Kdo více fandí moudru „Méně je více!“, jistě ocení koncept, který reprezentuje severské Oslo. Praktičnost, přírodní materiály a světlé barvy, to je styl hygge, který oslavuje pohodový přístup k životu.

Srdce Evropy

Praha je srdcem nejen Evropy a Čech, ale i těch, kdo jednoduše milují naše hlavní město. V jeho stylu byl zhotoven krásný design, který vsází na hřejivé tóny a tradiční materiály. Cítíte se v takových prostorách jako doma? Není divu!

Zdroj: PSN, IG: @psn.cz, psn.cz, skylinechodov.cz

Populární
články

E-Shop