Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!
Straight friendly
Zdroj: PSN, se svolením
<Path>

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Bydlet ve vlastním, nebo investovat? Ať už máte plány s nemovitostmi jakékoli, rozhodně je na místě si dobře vybrat. Velkou roli hraje nejen stav nemovitosti, ale také její dostupnost, okolí a samozřejmě energie, která z místa sálá. Pojďte se podívat na místo v Praze, kde se nejen můžete hýčkat jako v hotelu, zároveň není problém přizpůsobit styl jiné metropoli – Berlínu nebo Oslu!
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
13. 3. 2023

Domov, nebo investice?

Otázka, kterou si kladla řada těch, kdo se rozhodli vložit zdroje do nemovitosti určené k bydlení. Rozhodně je na místě zvážit hned několik rovin – nejen vlastní očekávání a požadavky, ale také plány do blízké i vzdálenější budoucnosti. Nový projekt Skyline od PSN je skvělým balancem mezi obojím. Objekt nabízí jak malometrážní jednotky, tak velkorysejší byty a na své si přijdou jak jedinci, tak páry, rodiny nebo třeba investoři s různým volným budgetem. Vstupte a nechte se unášet…

Na velikosti záleží!

Pokud jde o nemovitosti, je to rozhodně pravda. Prostor je to, co dělá bydlení pohodlným domovem. Necítíte se jako jedinci dobře ve velkých nezabydlených obydlích? Nebo naopak ani za Boha nenacpete svou sbírku motýlů, bot či dětí do 1+kk? To je přesně to, co je základním stavebním kamenem rozhodování o bydlení. I na sebelepším místě je nevhodná dispozice jednoduše velké NE. To PSN ví, a tak v projektu Skyline mysleli jak na ty, kterým stačí jedna místnost, tak na velkorysejší investory a milovníky prostoru. Vybrat si lze z 1+kk nebo 2+kk s malometrážní výměrou, ale také se dá zvážit přízemí, ve kterém si díky předzahrádkám můžete užít bydlení až o 70 m2.

Klid, nebo centrum?

Při zvažování koupě nemovitosti je potřeba promyslet, zda je hlavním přáním jeho obyvatel dobrá dostupnost ke kompletní občanské vybavenosti, kulturní vyžití a krásy velkého města, nebo klid a pohodlí okraje, kde se i lehkým spáčům dobře usíná a nadšenci do přírody mohou vyrazit do zeleně.

Věřte, nebo ne, není nutno jeden z těchto snů obětovat „vyššímu dobru“. Chodov, kde bude projekt Skyline koncem roku dokončen, je co by kamenem dohodil do centra: Stačí naskočit na devět minut autobusem vzdálené metro C nebo sednout do auta, díky kterému budete za pět minut v největším obchodním centru České republiky: Westfieldu Chodov. V bezprostředním okolí domu nelze minout příjemné obchůdky nebo bistra. Zároveň ale není problém vyrazit na procházku do Hostivařského lesoparku, zablbnout si při vodních sportech na Hostivařské přehradě, naplánovat cyklovýlet po cyklotrasách nebo se poohlédnout po památkách jako je středověká Chodovská tvrz, která je aktuálně místním kulturním centrem obklopeným několika dětskými hřišti, minigolfem a restauracemi.

A co investoři?

Stejnou otázku – zda do centra, nebo klidu – by si měli pokládat i ti, kdo doufají, že se jim díky nákupu nemovitosti peníze zhodnotí a třeba z ní budou mít i příjemný pravidelný pasivní příjem v podobě nájemného. Lokalita je v tomhle ohledu naprosto stěžejní záležitostí. Základní pravidlo zní: Lidé si častěji vybírají nájmy tam, kde mají i své další zájmy. A tak není od věci vybrat byteček ve městě, které láká nejen pracující, ale i studenty nebo cestovatele.

<Path> Díky univerzálnímu a snadnému cviku posílíte nejen svaly, ale dle vědců i mozek. V čem tkví kouzlo dřepů a jak „dřepovat“ správně?Zdroj: ncbi.nlm.nih.gov, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov, theladders.com, onlygoodnewsdaily.com, eatthis.com, runnersworld.com,

Něco navíc

Žijeme v době, kdy lidé přestávají být spokojeni s omezenými možnostmi, a tak hledají, jak si usnadnit práci, zkrátit cestu nebo se uvolnit. V projektu Skyline, který vzniká z odkoupené části Top Hotelu, si jeho obyvatelé mohou užít všechny výhody tohoto místa. Sousední hotel má k dispozici třeba bazén, saunu nebo bowling. Že je to něco, co by vás v takto bezprostřední blízkosti bavilo? Tak to vás jistě potěší, že to není všechno!

Společnost PSN myslela i na to, aby obyvatelé Skylinu mohli příjemně a efektivně trávit svůj volný čas tam, kde to mají – jak se říká – i do postele blízko. Přímo v rámci budovy totiž vznikla plně vybavená posilovna, a jako návdavek dokonce i yoga point! Pro příjemné posezení se sousedy či blízkými lze využít pochozí střechu s kouzelným výhledem nebo sjet výtahem k party roomu se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí. Ideální pro sledování sportovních zápasů, důležitých událostí a filmů!

Skyline je místo vhodné i pro práci, a tak díky dvanácti plánovaným kancelářím vzniká perfektní potenciální coworking! Samozřejmostí je také bezpečná recepce a přímo naproti ní lounge, která umožní naživo sledovat tenisová klání na sousedních tenisových kurtech. Přímo v bezprostřední blízkosti projektu pak developer dále počítá se zbudováním sdíleného prostoru: ohniště, venkovního odpočinkového zázemí, a dokonce záhonků s kompostérem!

A pokud si teď v hlavě sumírujete, že vám přeci jen něco chybí, pak se nebojte, nezapomnělo se ani na parkovací místa, sklepy, kolárnu, kde si lze kolo dokonce umýt, kočárkárnu nebo prádelnu a sušárnu.

Praha, nebo snad Berlín, či Oslo?

V Praze můžete zůstat i přesto, že toužíte žít ve stylu jiných velkých měst. Ti, kdo se rádi inspirují trendy a radami designérů, se mohou pustit do vybavování podle hned tří vzorů pro tento projekt navrhnutých. Na vlastní oči si lze všechny tyto typy bydlení prohlédnout ve vzorových jednotkách, které zařizovalo studio Kuchyně a interiéry Living ve spolupráci s architektonickým studiem Reaktor. Zajímá vás, jak vypadají? My jsme se na to už mrkli za vás! Podívejte se do galerie!

Tipy redakce

Barvy, barvy, barvy!

Jste milovníci pestrých barev a hravých interiérů? Pak je pro vás rozhodně skvělou volbou žít sice v Praze, ale obklopit se kreativním balancem mezi tradicí a modernou ve stylu Berlína!

Minimalismus a světlo

Kdo více fandí moudru „Méně je více!“, jistě ocení koncept, který reprezentuje severské Oslo. Praktičnost, přírodní materiály a světlé barvy, to je styl hygge, který oslavuje pohodový přístup k životu.

Srdce Evropy

Praha je srdcem nejen Evropy a Čech, ale i těch, kdo jednoduše milují naše hlavní město. V jeho stylu byl zhotoven krásný design, který vsází na hřejivé tóny a tradiční materiály. Cítíte se v takových prostorách jako doma? Není divu!

Zdroj: PSN, IG: @psn.cz, psn.cz, skylinechodov.cz

Populární
články

Volně k použití kdykoliv a kdekoliv?
HOT!

„Volně k použití“ aneb nový sex-trend s prvky fetiše. Prý je vzrušující, ovšem balancuje na hraně znásilnění

Autor: Mirka Dobešová
Mnoho z těch, kdo jsou donuceni podstoupit nelidské praktiky v ruských „nápravných“ centrech, nedokáže o svých zážitkých promluvit
AKTUALITY

„Nutili mě vykastrovat prase“, popisuje trans žena praktiky, kterým musela čelit během tzv. konverzní terapie v ruském „nápravném“ zařízení

Autor: Martin Lyko
Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt
TĚLO & MYSL

Pevný zadeček bez posilovny? Inspirujte se naším výběrem cviků, které lze provádět téměř všude, kde máte chvilku nazbyt

Autor: Irena Piloušková
Převlékání mužů za ženy bylo v Londýně 18. století docela běžné
LIDÉ

Princezna Serafína nepatřila do královské rodiny, jako drag queen se ale vepsala do historie. Jaká byla britská gay kultura 18. století?

Autor: Mirka Dobešová
Petr Kavrentzis vedle svého nápadu
LIDÉ

„Projekt vznikal ‚odspodu‘, od zaměstnanců. Pro finance jsme sahali do rezerv,“ prozrazuje o výrobě duhového auta Enyaq Respectline autor nápadu ze Škoda Auto

Autor: Martin Lyko
Panoramatický vlak Bernina Express u ledovce Morteratsch. © Rhätische Bahn
Travel Trends 2023

Váháte, kam na pozdní letní dovolenou? Zde je několik důvodů, proč byste měli jet do Švýcarska

Autor: Michal Černý
Asexuálové skutečně nejsou emočně plošší
HOT!

Co jste nevěděli o asexuálech a báli jste se zeptat: Mohou prožít pocit, že je někdo přitahuje? Masturbují? A jaké mýty kolují?

Autor: Irena Piloušková
HIV+ diagnóza nemusí být překážkou pro zplození potomka "tradiční" cestou – ilustrační foto
LIDÉ

HIV pozitivní tatínek Jonáš (35): „Byli jsme překvapení, že můžeme mít normálně děti,“ přiznává. Nečekaná diagnóza mu v životě pomohla

Autor: Martin Lyko
Větší sexuální výdrž, lepší výkon a vyšší prožitek - to prý zaručí injakulace
HOT!

Nový sexuální trend: injakulace. Co byste o ní měli vědět a proč díky ní prožijete netušené potěšení?

Autor: Mirka Dobešová
Se surogátní matkou Chelsea to bylo pro Lukáše a Jakuba perfektní spojení, které si od začátku sedlo
LIDÉ

Dva tátové Jakub a Lukáš: Naše rodina je sice netradiční, pro nás je ale normální. Pro naše děti uděláme první poslední

Autor: Irena Piloušková

E-Shop