Prodejny CUPRA Garage spojují automobilismus se sofistikovanou městskou kulturou. Jednu takovou najdete i kousek od Zlína
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Porsche Česká republika

Prodejny CUPRA Garage spojují automobilismus se sofistikovanou městskou kulturou. Jednu takovou najdete i kousek od Zlína

Co si představíte, když se řekne prodejna aut? Prosklenou kostku někde mezi městem a průmyslovou zónou s několika vystavenými auty, stojany s katalogy a nudu, než se dočkáte testovací jízdy? Tak to jste ještě neslyšeli o konceptu CUPRA Garage. Inovativní prodejny plné zážitků vznikají po celém světě a jsou stejně sofistikované, jako automobilová značka sama. Jednu partnerskou můžete nově navštívit i na Moravě.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
13. 12. 2023

Dalo by se říct, že o co kratší dobu je automobilová značka CUPRA na trhu, o to hvězdnější má charakter. Na motoristickém nebi začala zářit sice teprve v roce 2018, stihla si už ale vydobýt pověst odvážného vyzyvatele, jehož nevšednost se zrcadlí nejen ve vozech, které má v portfoliu, ale také ve způsobu, kterým je prodává. Bořit zajeté stereotypy a nabídnout světu něco nového, neotřelého a nezapomenutelného, to si CUPRA předsevzala už při svém vzniku. A plní to jak se svými auty, tak i s konceptem prodejen CUPRA Garage, které otevírá po celém světě.

Místo klasických automobilových showroomů připravilo obchodní oddělení značky CUPRA prodejny, které vás doslova vtáhnou do unikátního vesmíru osobité barcelonské značky. A ten sahá daleko za hranice testovacích jízd a stojanů s katalogy.

Zážitek zrozený v Mexiku

První prodejnu CUPRA Garage otevřela značka v listopadu 2019 v módní čtvrti Colonia Roma v mexickém hlavní městě Mexico City. Na návštěvníky a automobilové nadšence tu čekají jedinečné zážitky, které jdou ruku v ruce s esencí vozů CUPRA.

Moderní design showroomu CUPRA Garage je inspirovaný hodnotami, které jsou typické pro vozy tohoto výrobce i pro značku samotnou: jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony. Samozřejmostí prodejny jsou vystavené vybrané vozy CUPRA, abyste mohli na vlastní oči a třeba i ruce vnímat jejich propracovanost a nádheru. V showroomu návštěvníci ovšem najdou také digitální zážitkovou zónu s velkoplošnou obrazovkou a tablety, na nichž si mohou nakonfigurovat svůj nový vůz CUPRA tak, aby přesně dopovídal jejich představám. Díky virtuální realitě si pak vychutnají to nejlepší z CUPRY i moderních technologií.

Značka CUPRA je od začátku své existence spjata se motoristickým sportem, proto i v jejích prémiových prodejnách nemůže chybět závodní zóna. Mohou v ní být vystaveny závodní vozy CUPRA či prezentovány různé s nimi související produkty a příslušenství. A na vás je, abyste je přišli objevit a prozkoumat.

Protože však nežijeme na závodním okruhu, je součástí koncepčních prodejen značky také lifestylová zóna prezentující exkluzivní výrobky, které vzešly ze spolupráce CUPRY s jejími partnery, a bar. Abyste se měli kde osvěžit, až vám ze zážitků a ohromení půjde hlava kolem.

CUPRA Garage v Česku

Od otevření mexického showroomu vznikají prodejny CUPRA Garage i v dalších zemích světa, především ve významných metropolích. První z nich v Evropě otevřela své dveře zájemcům o sofistikované vozy v Hamburku v polovině září 2020. Náruč showroomů CUPRA Garage má ale i Česká republika. Autorizovaných prodejců CUPRA je v tuzemsku dvanáct a najdete je po celé republice. Nemusíte se tak obávat, že byste za vozy s barcelonským šarmem a temperamentem ve své DNA museli cestovat přes půl státu.

<Path> FINALISTÉ MUŽE ROKU 2014, díl dvanáctý: Petr Hidvéghy. Nejmladší finalista, který miluje rychlá auta, rodinu a kamarády. Nikdy by si neoblékl legíny a manšestrákyZdroj:

V showroomech najdete vystavené nejvýznamnější modely CUPRA a nechybí ani zmíněné lifestylové zóny s produkty kreativních spoluprací. Kromě vybavení jsou důležitou součástí klientského komfortu samozřejmě také prodejní specialisté. Tito CUPRA Masteři jsou pečlivě vyškolení a kromě exkluzivního nákupního zážitku vám poskytnou také veškeré potřebné poradenství.

Podpora kultury, komunity a městského života

Špičkou obchodního přístupu značky CUPRA jsou její nejnovější prodejny CUPRA City Garage. A důraz je tentokrát právě na to city – město – v názvu. Jsou zaměřené na lidi a komunitu. V prostorách těchto neotřelých obchodních míst se totiž neprodávají jen auta, ale také konají společenské a kulturní akce, výstavy, koncerty apod. Showroomy City Garage dávají příležitost novým společenským projektům a přispívají k rozvojích lokálních talentů.

Atmosféra luxusního butiku není náhodná
Foto: Porsche Česká republika

Jedno z nejnovějších prodejních míst tohoto typu otevřela značka v Paříži. CUPRA City Garage na Boulevard de la Madeleine, který patří mezi nejikoničtější pařížské lokality, je dokonalým ukazatelem, jak odlišný je koncept těchto prodejen od klasických obchodů s auty. Založená je totiž na spolupráci s proslulým francouzským šéfcukrářem a novým ambasadorem značky CUPRA Jeffreyem Cagnesem. Ten má v pařížském showroomu CUPRA City Garage trvalou cukrárnu.

Svou City Garage má také Berlín, další ikona evropské a mezinárodní kultury. CUPRA zde v centru města, ve společenským životem pulzující čtvrti Am Tacheles, vybudovala dvoupodlažní prostor s plochou 500 m2. Otevřený je nejen zákazníkům, ale široké veřejnosti. „Berlín má neuvěřitelně rozmanitou a vzrušující klubovou kulturu i rozsáhlou uměleckou scénu. Chceme do našeho showroomu CUPRA City Garage vnášet ducha tohoto velkoměsta a společně s duchem Barcelony, našeho domovského města, vytvářet nové impulzy,“ řekl při otevření Bernhard Bauer, generální ředitel německého importéra vozů CUPRA.

Tipy redakce

Berlínská CUPRA City Garage se tak profiluje jako centrum inspirace a místo konání nezapomenutelných hudebních, uměleckých a dalších společenských akcí a rovněž navazuje zajímavá lokální partnerství, například se sousedním muzeem moderní fotografie.

Kromě zmíněných měst má CUPRA své unikátní prodejny také v Miláně, Mnichově, Lisabonu, Rotterdamu a Sydney. Další na řadě bude Madrid, jehož showroom se má otevřít začátkem roku 2024.

Zdroj: Porsche Česká republika

Populární
články

Celý život se hnát kupředu a pak ani nemít čas na drobné radosti? To dnešní mladí lidé nechtějí
LIDÉ

Mileniálové odmítají žít jako „křečci v kole“. Jejich řešením nesmyslnosti tvrdé práce je „měkký život“, jenž se vrací k dávným hodnotám

Autor: Mirka Dobešová
Semeno sice jako mlíčko trochu vypadá, konzumace mléka se na jeho chuti ovšem podepisuje negativně
HOT!

Slané, hořké, nasládlé: Na chuť semene má vliv strava, ale taky nemoci. Experimenty zkušených dokazují, co se na šmaku podepisuje nejvíc

Autor: Martin Lyko
Budou roušky opět „v kurzu“?
LIDÉ

Jak bude vypadat příští pandemie? Přijít může dřív, než si myslíme, varují vědci

Autor: Martin Lyko
Učitelka mu nejen nepomohla situaci zvládnout, ještě přilila olej do ohně
LIDÉ

„Doufám, že jednou naše školství dojde do bodu, kdy učitelé budou umět pracovat s dětmi, jako jsem byl já. Mám trauma,“ říká mladík

Autor: Irena Piloušková
Zásnuby jsou sice romantická záležitost, na sociální sítě ale informace o vašem vztahu nepatří
STYL

Proč nepatří milostný status na sociální sítě aneb 8 věcí, které byste podle expertů neměli sdílet online

Autor: Martin Lyko
Elektro-sex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická
HOT!

Elektrosex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická

Autor: Irena Piloušková
Udělat si sem tam nějaký rituál nebo meditaci ničemu neškodí, pozor byste si měli dát ale na to, když vás někdo přesvědčuje o vaší důležitosti pro celý svět
TĚLO & MYSL

Esoterika je jako droga. Při výjimečném použití vás nakopne, dlouhodobé „užívání“ vám ale může zničit život

Autor: Michal Černý
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Řada mužů trpí duševními problémy, ale z mnoha důvodů nevyhledá pomoc
LIDÉ

„Muži se bojí projevit slabost. Než jsem šel na terapii, 10 let jsem trpěl,“ popisuje Adam. Obával se i nálepky „cvoka“

Autor: Mirka Dobešová
Věk by neměl být člověku překážkou vůbec v ničem
CESTOVÁNÍ

Na cestování není nikdy pozdě. 94letá seniorka boří svými dobrodružstvími z cest Instagram a zvládá to, o čem my ostatní jen sníme

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop