Změňte předvánoční hon za dárky v zážitek a (nejen) svou ložnici v oázu téměř hotelového pohodlí: navštivte vánoční pop-up Lejaan
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Lejaan

Změňte předvánoční hon za dárky v zážitek a (nejen) svou ložnici v oázu téměř hotelového pohodlí: navštivte vánoční pop-up Lejaan

Předvánoční shon je tu a vedle úklidu a plánování pečení cukroví je tu i pro mnohé stresující honba za nákupem dárků. Nezřídka pak vše dopadá tak, že nakonec do košíků vkládáme prakticky cokoliv, jen aby to vše už bylo rychle za námi. Přitom změna této praxe vůbec nemusí být složitá – a nákup dárků se může změnit ve velmi příjemný zážitek. Tedy, minimálně pokud se vypravíte do vánočního pop-up store značky Lejaan, v jejímž sortimentu hrají prim peřiny, polštáře, povlečení, ručníky, župany a mnoho dalších doplňků…
Redakce Redakce Autor
6. 12. 2023

Z Liberce až do Prahy

Během vánočního období pravděpodobně neexistuje nic příjemnějšího než dát si horkou vanu, promnout tělo příjemným ručníkem a pak, v měkoučkém županu (před ulehnutím do peřin), v klidu sledovat filmy či pohádky. Všechno toto „vybavení“ a doplňky se tedy mohou stát na jednu stranu milým potěšením a svého druhu hýčkáním pro vás samotné, na stranu druhou mohou jistě v podobě dárku potěšit i vaše blízké. A jelikož v tomto případě je samozřejmě kvalita naprosto stěžejní, je namístě vybírat zboží od renomovaných značek, které dbají jak na kvalitu užívaných materiálů, tak i samotného zpracování. Liberecký lovebrand Lejaan je pak jednou z nich – a byť pro „mimoliberecké“ obvykle nabízí jen možnost online nákupu, nyní míří se svým sortimentem do Prahy. Ve vánočním pop-up store si tak lze produkty z široké nabídky Lejaan nejen vybrat, ale především na vlastní oči prohlédnout a také osahat. Protože – ruku na srdce – právě v případě povlečení, ale i ručníků, županů apod. hrají materiál a hmatové vjemy klíčovou roli…

Když se nákupy změní v zážitek

Přemýšlíte, co je to vlastně „pop-up store“ a co od tohoto konceptu čekat? Obecně se jedná o koncept, kdy si firmy (často např. restaurace apod.) krátkodobě pronajmou prostory, kde „překvapují“ zákazníky. Označení je odvozeno od anglického „pop-up“, tedy „vyskočit“, takže i v případě pop-up store Lejaan jde vlastně o krátkodobě (v termínu od 28. 11. do 17. 12. 2023) otevřenou „prodejnu“ (či spíše expozici) s cílem přiblížit se zákazníkům a poskytnout jim unikátní a komfortní způsob výběru zboží a nakupování.

A jak si tedy návštěvu pop-up store Lejaan představit? Jako skutečný nákupní zážitek. Zapomeňte tedy na stresující prodírání se davy v přelidněných obchodních centrech a rovnou se přeneste do exkluzivního prostoru (obvykle navíc veřejnosti nepřístupného) sklářské značky BOMMA v kubistickém Domě Diamant na pražském Novém Městě. Právě zde Lejaan vytvořil svůj vánoční pop-up, který lze navštívit ve zmíněném termínu denně od 11.00 do 19.00.

Tipy redakce

Samotná návštěva vánočního pop-up store pak bude skutečně příjemně stráveným časem, na návštěvníky totiž vedle prezentace sortimentu značky čeká na uvítanou i sklenka prosecca. V noblesním interiéru s originálním vybavením ze začátku 20. století, jehož návštěva se sama o sobě stane zážitkem, si pak lze prohlédnout a vyzkoušet vlastnosti všech materiálů, s nimiž Lejaan pracuje, ověřit odstíny jednotlivých barev a samozřejmě také možnosti jejich kombinování. Samozřejmostí je také plný servis pracovníků Lejaan, kteří při výběru všem rádi a erudovaně poradí.

Kromě toho si značka Lejaan pro zákazníky připravila také malý vánoční dárek v podobě 10% slevy na provedené objednávky, dopravy zdarma a vánočního dárkového balení. Těchto výhod pak lze využít jak na místě, tak i následně při učinění objednávky online z domova.

Hotelové kouzlo ve vlastní domácnosti

Možná teď přemítáte nad tím, že na trhu přece existuje celá řada značek s podobným sortimentem – a proč tedy volit zrovna Lejaan. Odpověď je snadná, pokud jste někdy nocovali v kvalitním hotelu a zamilovali jste si tamní atmosféru, která na vás dýchala právě díky vybavení koupelny a zpracování lůžkovin, pak jsou produkty Lejaan jasnou volbou. Značka totiž vznikla s jasnou vizí – a tou je navození neopakovatelného pocitu, který se dostaví v pohodlí luxusní hotelové postele. Závazek kvality, nadčasového designu a udržitelnosti je pak samozřejmostí. Veškeré kolekce povlečení a froté produktů tak změní vaši domácí každodenní rutinu v nezapomenutelný rituál.

<Path> Exkluzivní homoerotická kolekce Tom of Finland poprvé k dostání v Česku! Pořiďte si třeba luxusní výbavu do ložnice s gay erotickými motivy od slavného umělce! FOTO uvnitřZdroj:

Veškeré nabízené povlečení je navíc šito v Česku a všechny kolekce jsou vyráběny nejen v rozměrech pro klasické postele, ale i dětské postýlky. Vedle ložního prádla, prostěradel, dek a polštářů lze pod značkou Lejaan pořídit také výplně, ručníky, župany, koupelnové předložky, pletené plédy, tkané přehozy a dekorační polštáře. Do luxusního hávu Lejaan tak lze zahalit prakticky celou vaši domácnost. Všechny produkty jsou navíc zpracovávány z nejlepších vláken z prověřených zdrojů a díky specializovaným technikám je zaručena nejen prvotřídní kvalita, ale také dlouhověkost a snadná údržba. Pokud jste se ale se zatím s tím, co vše značka Lejaan nabízí, neměli možnost sami setkat, je právě vánoční pražský pop-up ideální možností.

Zdroj: Lejaan

Populární
články

E-Shop