Vdechněte vlastní osobnost svému interiéru: Jak ozvláštnit domov hřejivou atmosférou krásných vzpomínek?
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: CEWE, se svolením

Vdechněte vlastní osobnost svému interiéru: Jak ozvláštnit domov hřejivou atmosférou krásných vzpomínek?

Domov není pouze o stěnách a nábytku, ale také o vytváření jedinečné atmosféry, která vystihuje osobnost jeho obyvatel a přináší do našeho soukromého prostoru radost a pohodu. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je přidání specifických doplňků. Pojďme si projít hned čtyři tipy na využití fotografií v interiéru a inspirujme se, jak si vytvořit vlastní jedinečné útočiště.
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
24. 11. 2023

V dnešním světě tempa a technologií se nám často zdá, že jsme stále pod taktovkou nepříjemného budíku, neustále závodíme s časem a snažíme se najít cestu k úspěchu a uznání. Spěcháme, abychom stihli termíny, plnili očekávání a zapadli do moderního způsobu života. V této stresující a neosobní době začínáme nacházet útěchu a klid v našem vlastním osobním prostoru. Domov se stává nedocenitelným útočištěm, kde můžeme uniknout z hektického světa, najít rovnováhu a vyjádřit svou jedinečnou identitu.

Jak můžeme v tomto rušném světě nalézt „zen“ a vytvořit si domov, který je nejenom útulný, ale také odrazem naší autenticity a jedinečnosti?

V našem dnešním průvodci doplňky se ponoříme do světa kreativity a ukážeme vám, jak může několik jednoduchých, ale zato velmi efektních osobních prvků proměnit váš byt či dům na místo plné vzpomínek, inspirace a pohody. Připravte se na cestu, kde se estetika spojí s emocemi a každý detail bude vyprávět váš vlastní, unikátní příběh.

1. Fotodeky: hřejivé objetí vzpomínkami

V průběhu chladných zimních večerů není nic lepšího než se zahalit do deky, která je plná lásky a vzpomínek. Může to být rodinný portrét, záběr z výletu do exotické destinace, nebo prostě fotka vašeho domácího mazlíčka. Pocit tepla, který deka poskytuje, se ještě umocní, když víte, že vás halí láska.

Deky s vlastními fotografiemi nejsou jen estetickým prvkem; jsou také vynikajícím způsobem, jak přizpůsobit váš domov svým vlastním hodnotám a stylu. Můžete si vybrat barvy a vzory, které ladí s celkovým designem místnosti, a zároveň dodat prostoru jedinečný a originální prvek. Vaše deka se tak stává nejen teplým závojem, ale také uměleckým dílem, které vypráví váš příběh.

A co víc, deky s vlastními fotografiemi jsou ideálním dárkem pro vaše blízké. Můžete vytvořit jedinečný a osobní dar, který zaručeně potěší a připomene jim vaši kreativitu a péči. Například Fotodeka premium od CEWE je k dispozici hned ve třech velikostech, je vyrobena z příjemného plyšového fleecu a vrchní část může být potištěna po celé ploše s individuálními motivy a vzory.

2. Fotokalendáře: každý měsíc nová radost

Fotokalendáře nejsou jen praktickými nástroji pro sledování času, ale také uměleckými díly, které ozvláštňují vaše stěny, stoly nebo police. Vyberte si fotografie, které vás inspirují, a vytvořte kalendář, který vám bude každý měsíc připomínat vaše cíle, plány a oblíbené chvíle. Navíc – vlastní tvorba kalendáře přináší do vašeho prostoru unikátní a osobní estetiku. U CEWE si kromě fotografií můžete zvolit i jiný počáteční měsíc než leden, vybrat si z více než 100 rozvržení a kalendárií a z více než 25 různých typů kalendářů. K dispozici je navíc hned sedm prvotřídních typů papíru.

Organizace a estetika jdou v tomto případě opravdu ruku v ruce. Proto radíme: Zvolte snímky, které nejen ozdobí vaše stěny, ale také vám dodají energii a inspiraci každý den. Můžete vytvořit kalendář s tematickým zaměřením, například cestovatelský, rodinný nebo plný vašeho milovaného domácího mazlíčka. Díky tomu budete mít radost s každým otočením a nový měsíc bude nejen „obrazně řečeno“ vždycky plný čerstvé energie.

<Path> Hádka a naschvály aneb láska mezi nejlepšími přáteli: Student vysoké školy zjistil, že je do něj zamilovaný jeho spolubydlícíZdroj: Anonymní respondent, redakce

3. Polštáře s vlastním potiskem: pohodlí plné lásky

Polštáře s vlastními fotografiemi nejsou jen pohodlnými doplňky na vaší pohovce či posteli, ale také výjimečnými uměleckými kousky. Oživte svůj interiér těmito originálními měkoučkými vzpomínkami a kochejte se při každé chvilce pohody. Můžete vytvořit harmonický design nebo hravě kombinovat různé vzory a barvy. Vaše fotky se tak stanou nejenom vizuálním lákadlem, ale také příjemným pohodlím – jak fyzickým, tak emočním.

Tipy redakce

Například u CEWE si můžete vybrat Polštář srdce premium, který, jak už název napovídá, je ve tvaru srdíčka. Je vyroben z měkkého mikrovlákna a celoplošný potisk je možný z obou stran.

Polštáře s vlastními fotografiemi nejsou omezeny jenom na obývací pokoj nebo ložnici. Umístěte je na sedačku v kuchyni nebo na venkovní terasu. Vaši hosté tak budou moci doslova usednout do vašich vzpomínek.

4. Rámované fotoobrazy: vřelá umělecká galerie ve vašem domově

Rámované fotoobrazy přinášejí do vašeho bydlení eleganci a umělecký nádech. Zvolte své nejlepší fotografie a nechte je proměnit v galerii na vašich stěnách. Rám může podtrhnout atmosféru každého snímku – od rustikálního dřeva po moderní kov. Tímto způsobem můžete vytvářet různá témata v jednotlivých místnostech, jako je například „rodinný portrét“, „cestovatelská oáza“ nebo „nejlepší události“. Experimentovat se určitě vyplatí i s rozmístěním na stěnách a s kombinacemi tvarů a velikostí. Fotoobrazy od CEWE jsou k dostání s rámy v různých variantách, které jsou navíc v Českém Krumlově vyráběné ze dřeva z českých lesů.

Celkově vzato, přidání těchto čtyř doplňků do vaší domácnosti není pouze estetickým rozhodnutím, ale investicí do pohody, kreativity a energie životního prostoru. Každý kousek s sebou nese příběh a význam, který může obohatit nejenom váš domov, ale i váš každodenní život. Nechte své bydlení promlouvat o jeho obyvatelích a vytvořte si prostor, který je zrcadlem vaší jedinečné identity.

Zdroj: CEWE, cewe.cz, IG: cewe.cz, redakce

Populární
články

Celý život se hnát kupředu a pak ani nemít čas na drobné radosti? To dnešní mladí lidé nechtějí
LIDÉ

Mileniálové odmítají žít jako „křečci v kole“. Jejich řešením nesmyslnosti tvrdé práce je „měkký život“, jenž se vrací k dávným hodnotám

Autor: Mirka Dobešová
Semeno sice jako mlíčko trochu vypadá, konzumace mléka se na jeho chuti ovšem podepisuje negativně
HOT!

Slané, hořké, nasládlé: Na chuť semene má vliv strava, ale taky nemoci. Experimenty zkušených dokazují, co se na šmaku podepisuje nejvíc

Autor: Martin Lyko
Budou roušky opět „v kurzu“?
LIDÉ

Jak bude vypadat příští pandemie? Přijít může dřív, než si myslíme, varují vědci

Autor: Martin Lyko
Učitelka mu nejen nepomohla situaci zvládnout, ještě přilila olej do ohně
LIDÉ

„Doufám, že jednou naše školství dojde do bodu, kdy učitelé budou umět pracovat s dětmi, jako jsem byl já. Mám trauma,“ říká mladík

Autor: Irena Piloušková
Zásnuby jsou sice romantická záležitost, na sociální sítě ale informace o vašem vztahu nepatří
STYL

Proč nepatří milostný status na sociální sítě aneb 8 věcí, které byste podle expertů neměli sdílet online

Autor: Martin Lyko
Elektro-sex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická
HOT!

Elektrosex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická

Autor: Irena Piloušková
Udělat si sem tam nějaký rituál nebo meditaci ničemu neškodí, pozor byste si měli dát ale na to, když vás někdo přesvědčuje o vaší důležitosti pro celý svět
TĚLO & MYSL

Esoterika je jako droga. Při výjimečném použití vás nakopne, dlouhodobé „užívání“ vám ale může zničit život

Autor: Michal Černý
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Řada mužů trpí duševními problémy, ale z mnoha důvodů nevyhledá pomoc
LIDÉ

„Muži se bojí projevit slabost. Než jsem šel na terapii, 10 let jsem trpěl,“ popisuje Adam. Obával se i nálepky „cvoka“

Autor: Mirka Dobešová
Věk by neměl být člověku překážkou vůbec v ničem
CESTOVÁNÍ

Na cestování není nikdy pozdě. 94letá seniorka boří svými dobrodružstvími z cest Instagram a zvládá to, o čem my ostatní jen sníme

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop