Vdechněte vlastní osobnost svému interiéru: Jak ozvláštnit domov hřejivou atmosférou krásných vzpomínek?
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: CEWE, se svolením

Vdechněte vlastní osobnost svému interiéru: Jak ozvláštnit domov hřejivou atmosférou krásných vzpomínek?

Domov není pouze o stěnách a nábytku, ale také o vytváření jedinečné atmosféry, která vystihuje osobnost jeho obyvatel a přináší do našeho soukromého prostoru radost a pohodu. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je přidání specifických doplňků. Pojďme si projít hned čtyři tipy na využití fotografií v interiéru a inspirujme se, jak si vytvořit vlastní jedinečné útočiště.
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
24. 11. 2023

V dnešním světě tempa a technologií se nám často zdá, že jsme stále pod taktovkou nepříjemného budíku, neustále závodíme s časem a snažíme se najít cestu k úspěchu a uznání. Spěcháme, abychom stihli termíny, plnili očekávání a zapadli do moderního způsobu života. V této stresující a neosobní době začínáme nacházet útěchu a klid v našem vlastním osobním prostoru. Domov se stává nedocenitelným útočištěm, kde můžeme uniknout z hektického světa, najít rovnováhu a vyjádřit svou jedinečnou identitu.

Jak můžeme v tomto rušném světě nalézt „zen“ a vytvořit si domov, který je nejenom útulný, ale také odrazem naší autenticity a jedinečnosti?

V našem dnešním průvodci doplňky se ponoříme do světa kreativity a ukážeme vám, jak může několik jednoduchých, ale zato velmi efektních osobních prvků proměnit váš byt či dům na místo plné vzpomínek, inspirace a pohody. Připravte se na cestu, kde se estetika spojí s emocemi a každý detail bude vyprávět váš vlastní, unikátní příběh.

1. Fotodeky: hřejivé objetí vzpomínkami

V průběhu chladných zimních večerů není nic lepšího než se zahalit do deky, která je plná lásky a vzpomínek. Může to být rodinný portrét, záběr z výletu do exotické destinace, nebo prostě fotka vašeho domácího mazlíčka. Pocit tepla, který deka poskytuje, se ještě umocní, když víte, že vás halí láska.

Deky s vlastními fotografiemi nejsou jen estetickým prvkem; jsou také vynikajícím způsobem, jak přizpůsobit váš domov svým vlastním hodnotám a stylu. Můžete si vybrat barvy a vzory, které ladí s celkovým designem místnosti, a zároveň dodat prostoru jedinečný a originální prvek. Vaše deka se tak stává nejen teplým závojem, ale také uměleckým dílem, které vypráví váš příběh.

A co víc, deky s vlastními fotografiemi jsou ideálním dárkem pro vaše blízké. Můžete vytvořit jedinečný a osobní dar, který zaručeně potěší a připomene jim vaši kreativitu a péči. Například Fotodeka premium od CEWE je k dispozici hned ve třech velikostech, je vyrobena z příjemného plyšového fleecu a vrchní část může být potištěna po celé ploše s individuálními motivy a vzory.

2. Fotokalendáře: každý měsíc nová radost

Fotokalendáře nejsou jen praktickými nástroji pro sledování času, ale také uměleckými díly, které ozvláštňují vaše stěny, stoly nebo police. Vyberte si fotografie, které vás inspirují, a vytvořte kalendář, který vám bude každý měsíc připomínat vaše cíle, plány a oblíbené chvíle. Navíc – vlastní tvorba kalendáře přináší do vašeho prostoru unikátní a osobní estetiku. U CEWE si kromě fotografií můžete zvolit i jiný počáteční měsíc než leden, vybrat si z více než 100 rozvržení a kalendárií a z více než 25 různých typů kalendářů. K dispozici je navíc hned sedm prvotřídních typů papíru.

Organizace a estetika jdou v tomto případě opravdu ruku v ruce. Proto radíme: Zvolte snímky, které nejen ozdobí vaše stěny, ale také vám dodají energii a inspiraci každý den. Můžete vytvořit kalendář s tematickým zaměřením, například cestovatelský, rodinný nebo plný vašeho milovaného domácího mazlíčka. Díky tomu budete mít radost s každým otočením a nový měsíc bude nejen „obrazně řečeno“ vždycky plný čerstvé energie.

<Path> Klasická fotoalba patří minulosti, vyzkoušejte praktické fotoknihy. Vzpomínky v moderním kabátě potěší vás i vaše blízkéZdroj:

3. Polštáře s vlastním potiskem: pohodlí plné lásky

Polštáře s vlastními fotografiemi nejsou jen pohodlnými doplňky na vaší pohovce či posteli, ale také výjimečnými uměleckými kousky. Oživte svůj interiér těmito originálními měkoučkými vzpomínkami a kochejte se při každé chvilce pohody. Můžete vytvořit harmonický design nebo hravě kombinovat různé vzory a barvy. Vaše fotky se tak stanou nejenom vizuálním lákadlem, ale také příjemným pohodlím – jak fyzickým, tak emočním.

Tipy redakce

Například u CEWE si můžete vybrat Polštář srdce premium, který, jak už název napovídá, je ve tvaru srdíčka. Je vyroben z měkkého mikrovlákna a celoplošný potisk je možný z obou stran.

Polštáře s vlastními fotografiemi nejsou omezeny jenom na obývací pokoj nebo ložnici. Umístěte je na sedačku v kuchyni nebo na venkovní terasu. Vaši hosté tak budou moci doslova usednout do vašich vzpomínek.

4. Rámované fotoobrazy: vřelá umělecká galerie ve vašem domově

Rámované fotoobrazy přinášejí do vašeho bydlení eleganci a umělecký nádech. Zvolte své nejlepší fotografie a nechte je proměnit v galerii na vašich stěnách. Rám může podtrhnout atmosféru každého snímku – od rustikálního dřeva po moderní kov. Tímto způsobem můžete vytvářet různá témata v jednotlivých místnostech, jako je například „rodinný portrét“, „cestovatelská oáza“ nebo „nejlepší události“. Experimentovat se určitě vyplatí i s rozmístěním na stěnách a s kombinacemi tvarů a velikostí. Fotoobrazy od CEWE jsou k dostání s rámy v různých variantách, které jsou navíc v Českém Krumlově vyráběné ze dřeva z českých lesů.

Celkově vzato, přidání těchto čtyř doplňků do vaší domácnosti není pouze estetickým rozhodnutím, ale investicí do pohody, kreativity a energie životního prostoru. Každý kousek s sebou nese příběh a význam, který může obohatit nejenom váš domov, ale i váš každodenní život. Nechte své bydlení promlouvat o jeho obyvatelích a vytvořte si prostor, který je zrcadlem vaší jedinečné identity.

Zdroj: CEWE, cewe.cz, IG: cewe.cz, redakce

Populární
články

V minulosti jednu postel sdílelo více lidí - i těch, co si byli cizí
LIDÉ

Postele plné cizích lidí byly dřív běžné a měly řadu výhod. Richard Lví srdce spával s Filipem II., královna Alžběta I. se služebnými

Autor: Mirka Dobešová
Koláč jako od babičky? Žádný problém
CESTOVÁNÍ

Jak přijmout stárnutí, ukazuje vídeňská kavárna. Pracují v ní jen seniorky, které pečou koláče „jako od babičky“. A z podniku je hit

Autor: Mirka Dobešová
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Nemusíte mít bujnou kštici, abyte vypadali stylově
STYL

Jak vypadat dobře bez vlasů? Sexy look vám dodají nejen vousy, radí stylista. Důraz klade na siluetu a doplňky

Autor: Martin Lyko
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Také jste někdy snili o tom, že se tu na všechno vykašlete a zmizíte v zahraničí? V čem vám může taková změna pomoci?
CESTOVÁNÍ

Také jste někdy snili o tom, že se tu na všechno vykašlete a zmizíte v zahraničí? V čem vám může taková změna pomoci?

Autor: Irena Piloušková
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Autorem emotivního dopisu je nejmenovaný dospívající gay
AKTUALITY

15letý chlapec v emotivním dopise vysvětlil, co pro něj znamená stejnopohlavní manželství. Upřímný text sdílela Danuše Nerudová

Autor: Martin Lyko
Oko je okno nejen do duše, ale také do neřestných myšlenek
TĚLO & MYSL

Je možné poznat sexuální orientaci z očí? Vědce to napadlo před půl stoletím, teorii potvrdili ale až nedávno

Autor: Martin Lyko

E-Shop