Vdechněte vlastní osobnost svému interiéru: Jak ozvláštnit domov hřejivou atmosférou krásných vzpomínek?
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: CEWE, se svolením

Vdechněte vlastní osobnost svému interiéru: Jak ozvláštnit domov hřejivou atmosférou krásných vzpomínek?

Domov není pouze o stěnách a nábytku, ale také o vytváření jedinečné atmosféry, která vystihuje osobnost jeho obyvatel a přináší do našeho soukromého prostoru radost a pohodu. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je přidání specifických doplňků. Pojďme si projít hned čtyři tipy na využití fotografií v interiéru a inspirujme se, jak si vytvořit vlastní jedinečné útočiště.
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
24. 11. 2023

V dnešním světě tempa a technologií se nám často zdá, že jsme stále pod taktovkou nepříjemného budíku, neustále závodíme s časem a snažíme se najít cestu k úspěchu a uznání. Spěcháme, abychom stihli termíny, plnili očekávání a zapadli do moderního způsobu života. V této stresující a neosobní době začínáme nacházet útěchu a klid v našem vlastním osobním prostoru. Domov se stává nedocenitelným útočištěm, kde můžeme uniknout z hektického světa, najít rovnováhu a vyjádřit svou jedinečnou identitu.

Jak můžeme v tomto rušném světě nalézt „zen“ a vytvořit si domov, který je nejenom útulný, ale také odrazem naší autenticity a jedinečnosti?

V našem dnešním průvodci doplňky se ponoříme do světa kreativity a ukážeme vám, jak může několik jednoduchých, ale zato velmi efektních osobních prvků proměnit váš byt či dům na místo plné vzpomínek, inspirace a pohody. Připravte se na cestu, kde se estetika spojí s emocemi a každý detail bude vyprávět váš vlastní, unikátní příběh.

1. Fotodeky: hřejivé objetí vzpomínkami

V průběhu chladných zimních večerů není nic lepšího než se zahalit do deky, která je plná lásky a vzpomínek. Může to být rodinný portrét, záběr z výletu do exotické destinace, nebo prostě fotka vašeho domácího mazlíčka. Pocit tepla, který deka poskytuje, se ještě umocní, když víte, že vás halí láska.

Deky s vlastními fotografiemi nejsou jen estetickým prvkem; jsou také vynikajícím způsobem, jak přizpůsobit váš domov svým vlastním hodnotám a stylu. Můžete si vybrat barvy a vzory, které ladí s celkovým designem místnosti, a zároveň dodat prostoru jedinečný a originální prvek. Vaše deka se tak stává nejen teplým závojem, ale také uměleckým dílem, které vypráví váš příběh.

A co víc, deky s vlastními fotografiemi jsou ideálním dárkem pro vaše blízké. Můžete vytvořit jedinečný a osobní dar, který zaručeně potěší a připomene jim vaši kreativitu a péči. Například Fotodeka premium od CEWE je k dispozici hned ve třech velikostech, je vyrobena z příjemného plyšového fleecu a vrchní část může být potištěna po celé ploše s individuálními motivy a vzory.

2. Fotokalendáře: každý měsíc nová radost

Fotokalendáře nejsou jen praktickými nástroji pro sledování času, ale také uměleckými díly, které ozvláštňují vaše stěny, stoly nebo police. Vyberte si fotografie, které vás inspirují, a vytvořte kalendář, který vám bude každý měsíc připomínat vaše cíle, plány a oblíbené chvíle. Navíc – vlastní tvorba kalendáře přináší do vašeho prostoru unikátní a osobní estetiku. U CEWE si kromě fotografií můžete zvolit i jiný počáteční měsíc než leden, vybrat si z více než 100 rozvržení a kalendárií a z více než 25 různých typů kalendářů. K dispozici je navíc hned sedm prvotřídních typů papíru.

Organizace a estetika jdou v tomto případě opravdu ruku v ruce. Proto radíme: Zvolte snímky, které nejen ozdobí vaše stěny, ale také vám dodají energii a inspiraci každý den. Můžete vytvořit kalendář s tematickým zaměřením, například cestovatelský, rodinný nebo plný vašeho milovaného domácího mazlíčka. Díky tomu budete mít radost s každým otočením a nový měsíc bude nejen „obrazně řečeno“ vždycky plný čerstvé energie.

<Path> FOTO: Jak probíhala přeměna krásné ženy v ještě krásnějšího muže?Zdroj: Instagram.com, Facebook.com, Jaimiewilsonmusic.com

3. Polštáře s vlastním potiskem: pohodlí plné lásky

Polštáře s vlastními fotografiemi nejsou jen pohodlnými doplňky na vaší pohovce či posteli, ale také výjimečnými uměleckými kousky. Oživte svůj interiér těmito originálními měkoučkými vzpomínkami a kochejte se při každé chvilce pohody. Můžete vytvořit harmonický design nebo hravě kombinovat různé vzory a barvy. Vaše fotky se tak stanou nejenom vizuálním lákadlem, ale také příjemným pohodlím – jak fyzickým, tak emočním.

Tipy redakce

Například u CEWE si můžete vybrat Polštář srdce premium, který, jak už název napovídá, je ve tvaru srdíčka. Je vyroben z měkkého mikrovlákna a celoplošný potisk je možný z obou stran.

Polštáře s vlastními fotografiemi nejsou omezeny jenom na obývací pokoj nebo ložnici. Umístěte je na sedačku v kuchyni nebo na venkovní terasu. Vaši hosté tak budou moci doslova usednout do vašich vzpomínek.

4. Rámované fotoobrazy: vřelá umělecká galerie ve vašem domově

Rámované fotoobrazy přinášejí do vašeho bydlení eleganci a umělecký nádech. Zvolte své nejlepší fotografie a nechte je proměnit v galerii na vašich stěnách. Rám může podtrhnout atmosféru každého snímku – od rustikálního dřeva po moderní kov. Tímto způsobem můžete vytvářet různá témata v jednotlivých místnostech, jako je například „rodinný portrét“, „cestovatelská oáza“ nebo „nejlepší události“. Experimentovat se určitě vyplatí i s rozmístěním na stěnách a s kombinacemi tvarů a velikostí. Fotoobrazy od CEWE jsou k dostání s rámy v různých variantách, které jsou navíc v Českém Krumlově vyráběné ze dřeva z českých lesů.

Celkově vzato, přidání těchto čtyř doplňků do vaší domácnosti není pouze estetickým rozhodnutím, ale investicí do pohody, kreativity a energie životního prostoru. Každý kousek s sebou nese příběh a význam, který může obohatit nejenom váš domov, ale i váš každodenní život. Nechte své bydlení promlouvat o jeho obyvatelích a vytvořte si prostor, který je zrcadlem vaší jedinečné identity.

Zdroj: CEWE, cewe.cz, IG: cewe.cz, redakce

Populární
články

Kush je příčinou nespočtu hospitalizací i úmrtí
TĚLO & MYSL

Nová droga známá jako kush dělá z lidí zombie. Je levná, dostupná a mnohé ji spojuje s kontroverzním HHC

Autor: Mirka Dobešová
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Pro Adélku zaběhl dokonce 770 km v rekordním čase 6 dní, 19 hodin a 15 minut
LIDÉ

Uběhl 770 kilometrů za 6 dní. Tomáš Štverák pochází z Beskyd, závodí ale v různých koutech světa

Autor: Rozálie Růžičková
Gayové jsou nároční, víc než fyzické aspekty jim ale vadí arogantní chování
LIDÉ

Nemůžete si najít chlapa? Začněte být hodní na servírky a zahoďte žiletku, říkají gayové. Svěřili se, co je na mužích nejvíc odpuzuje

Autor: Martin Lyko
Mokré sny jsou přirozenou součástí mužského života
TĚLO & MYSL

Proč mají muži mokré sny? Erotické snění ani absence ukojení nejsou podmínkou, říkají odborníci. Poluce ovšem není jen „výsadou“ mužů

Autor: Martin Lyko
„Vždycky byl v něčem jiný, jako by jeho vysílač byl obrácený na druhou stranu," říká o Mikym Luboš
LIDÉ

„Jako by fungoval na úplně jiných vlnách než já. Ukázal mi fotku kluka a já se začal smát,“ říká muž o coming outu svého kamaráda

Autor: Irena Piloušková
Jedli naši předci převážně maso?
TĚLO & MYSL

Maso (ne)dělá člověka: Paleo strava je blud, naši předci sice lovili, ale mnohem víc sbírali. V jejich jídelníčku převládaly rostliny

Autor: Mirka Dobešová
Wu wei je možná starý přes dva tisíce let, na jeho aktuálnosti to ale nic nezměnilo
TĚLO & MYSL

Jak dosáhnout úspěšného života vymysleli v Číně už před 2000 lety. Koncept „wu wei“ spočívá v nicnedělání

Autor: Martin Lyko

E-Shop