Adele sprostě vynadala fanouškovi, který měl během jejího koncertu pohanět měsíc hrdosti. Možná se ale jen přeslechla
News
Zdroj: Wikimedia Commons / Marc E. / Se svolením

Adele sprostě vynadala fanouškovi, který měl během jejího koncertu pohanět měsíc hrdosti. Možná se ale jen přeslechla

Incident se stal během víkendového koncertu v Las Vegas. Při Adelině proslovu o práci se najednou z publika ozvala dvě slova, která měla snad být vyjádřením nespokojenosti s faktem, že právě započatý měsíc červen je již mnoho let symbolem boje za práva a rovnoprávnost LGBTQ+ komunity. Adele na to reagovala dost tvrdě a v potlesku fanoušků již není možnost slyšet reakci onoho člověka, nicméně je taky dost dobře možné, že Adele i ostatní lidé v hale jen špatně slyšeli.
Michal Černý Autor
4. 6. 2024

Adele je poslední roky známá tím, že během svých speciálních víkendových koncertů v Las Vegas ráda komunikuje s publikem a občas si nebere servítky. V loňském roce například pokárala člena ochranky za to, že „obtěžoval“ fanouška, a požádala ochranku a ty, kteří seděli v blízkosti fanouška v publiku a zřejmě si na něj stěžovali, aby ho „nechali na pokoji“. Tentokrát to ovšem bylo o dost drsnější.

Držitelka Grammy totiž během víkendového koncertu dost nevybíravým reagovala na slova jednoho z diváků, který měl během jejího proslovu vykřiknout „Pride sucks“ (volně a slušně přeloženo – Pride nestojí za nic), čímž se měl neslušně vyjádřit k aktuálně probíhajícímu měsíci hrdosti. Jak Adele ragovala?

Promiňte, přišel jste na můj zas**ný koncert a jen tak jste řekl, že Pride je na ho**o? Jste snad k***a blbej? Nebuďte tak k***vsky směšný!“ Dav během tohoto incidentu Adele povzbuzoval a tleskal, zatímco ona pokračovala: „Jestli nemáte nic hezkého na srdci, tak držte hubu. Dobře?

Video okamžitě začalo obrážet internet a lidé v komentářích nešetřili pochvalami za její jasně vyhraněný postoj a dlouhodobou obranu LGBTQ+ komunity. V minulosti již označila queer lidi za své „spřízněné duše“ a prozradila, že její píseň „Set Fire To The Rain“ z roku 2011 byla ve skutečnosti zamýšlena jako gay hymna.

Tipy redakce

Není známo, zda divák, který křičel, zůstal na zbytek koncertu, nicméně mnozí lidé jej začali bránit, protože prý ze strany Adele došlo k dost zásadnímu omylu. Onen divák totiž neměl vůbec říct „Pride sucks“, ale „work sucks“, tedy že je to práce, ne pride month, co stojí za houby. A proč by něco takového vůbec říkal? Adele totiž chvíli předtím mluvila o tom, že pracovní týden jí začíná v pátek. Je tedy otázkou, z jakého důvodu by měl fanoušek najednou chtít zhanět LGBTQ+ komunitu. Reakce publika, které Adele jasně podpořilo, tak mohla být jen způsobena akčností celé scény a tím, že lidé na místě dost dobře nerozuměli tomu, co ten člověk zařval. Bylo to přeci jen trochu nečekané a lehce nesrozumitelné. 

<Path> Cranberries oznámili, že vydají poslední album s nahrávkami zesnulé zpěvačky Dolores O’RiordanZdroj:

Ať to ale bylo jakkoliv, i lidé, kteří uznávají, že se Adele nejspíše přeslechla, ji stále podporují a ani nepožadují omluvu. Jsou totiž rádi za to, že se umí populární zpěvačka takto směle postavit za své názory a postoje. Jak to vnímáte vy? Měl by to onen divák uvést situaci na pravou míru? A měla by se Adele případně omluvit, nebo to také vnímáte v podstatě jako pozitivní ukázku jejího charakteru? 

Zdroj: tmz.com, thepinknews.com, TikTok diego_jayyy / Se svolením

Populární
články

Je-li čištění intenzivní, může pastu i nahradit
TĚLO & MYSL

Je zubní pasta pro zdraví chrupu nezbytná? Podle odborníků ne – a vznikla jen kvůli zisku výrobců. Zdravé zuby lze zajistit i jinak

Autor: Mirka Dobešová
Dokážete bez opory vstát?
TĚLO & MYSL

Zvednete se ze země bez pomoci rukou? Udržíte rovnováhu? Otestujte svou kondici a zjistěte, zda stárnete zdravě

Autor: Redakce
Vzhledem k tomu, že výstup na horu i pohyb v jejím okolí je je zakázán, moc fotek odtamtud neexistuje
CESTOVÁNÍ

Poznejte Gangkhar Puensum, nejvyšší nezdolanou horu na světě, na kterou již 30 let platí zákaz vstupu

Autor: Michal Černý
Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý

E-Shop